R E K L A M A

Z I P

Dom i Ogród | ZwierzyniecRobert Moteka8 czerwca 2017 FACEBOOK | 4468 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1) ()

Topólcza: 7 Wyprzedaż Garażowa – polecamy

Wyprzedaż Garażowa fragment plakatu organizatora.
R E K L A M A    B O A R D

Bibeloty, stare meble, filmy, ubrania, książki, zabawki… wszytko to co jednym już zbędne, a Tobie może się przydać. Zapraszamy na wyprzedaż garażową do Topólczy.
Jeżeli kupujecie tylko nowe rzeczy, nie jest to oferta dla Was, ale jak lubicie poszperać na strychach i w starych kufrach to musicie odwiedzić w najbliższą niedzielę (11 czerwca) starą szkołę w Topólczy.

Zgodnie z prawem każdy może sprzedać swoje używane rzeczy nie rejestrując działalności gospodarczej.  W niektórych przypadkach taka sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem dochodowym. Dotyczy to głównie przedmiotów, które posiadamy dłużej niż pół roku. Szczegóły  prawno-podatkowe takiej sprzedaży przybliżymy z pomocą naszych ekspertów już wkrótce.

Wyprzedaże garażowe popularne są w USA i Anglii i  zdobywają coraz większe grono miłośników w Polsce. Choć w naszym regionie miejsce do sprzedaży rzeczy używanych istnieje od lat – Giełda Mokre. To dziś miejsce zdominowane jest przez biznes (ten mały i większy). Przez to m.in. zatraciło trochę swoją funkcję społeczną, zmieniając się centrum handlowe. To może tylko świadczyć o ogromnej potrzebie istnienia takich miejsc. Pisaliśmy już o tym przyrównując je do drogich i wymagających biznesów zaawansowanych technologicznie (przez co mniej dostępnych dla każdego) inkubatorów przedsiębiorczości.

Garażówka w Topólczy (koło Zwierzyńca) świetnie wypełnia tę lukę. Nie znajdziecie tam klasycznych handlarzy czy przedsiębiorców, mają wręcz ograniczenie handlowania na tym terenie. Za to rodzinna atmosfera pozwala na świetny wypoczynek i niezłą zabawę. Przy tym nie można zapomnieć o dbałości środowisko naturalne. Wyrzucanie niepotrzebnych rzeczy jest szkodliwe dla środowiska pomimo coraz bardziej zaawansowanych systemów recyklingu. Szczególnie tych przedmiotów, które są “wielomateriałowe” i wymagają rozbiórki czy specjalnej separacji materiałów.

W Topólczy spotkacie nie tylko mieszkańców Zwierzyńca i okolic, wśród sprzedających są też zamościanie którzy trochę dla porządków, trochę dla towarzystwa regularnie już odwiedzają garażówkę. Koszt “stolikowego” to 10 zł, w sumie nie mało, ale organizatorzy zapewniają w razie złej pogody miejsce pod dachem no i promocję wydarzenia. Pamiętajmy też, że to cena za “towar mieszczący się w samochodzie osobowym (lub mniejszym)” dla większych gabarytów cena rośnie dwukrotnie.  Sprzedawcy wracają chętnie więc “stolikowe” jest akceptowalne. Kupujący i oglądający wchodzą na teren “garażówki” za darmo.

Przed decyzją o zapakowaniu domowych czy garażowych drobiazgów, warto poczytać sobie krótki regulamin który jest dostępny na stronie Wyprzedaży Garażowej (TUTAJ).

O terminach kolejnych Wyprzedaży Garażowych będziemy Was zawiadamiać w naszym kalendarzu, dostępnym na naszej stronie głównej.

Kilka naszych zdjęć z poprzedniej Wyprzedaży Garażowej.

Autor: Robert Moteka
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Antykibic
Jestem podbudowany tym wynikiem....
zamoscianin
Czyli co, nacjonalizacja? Tęsknisz za k...
zamoscianin
Niektórzy płaczą, że na Starym Mieś...
zamoscianin
Konkretnie kto? Z imienia i nazwiska....
zamoscianin
A Twoim zdaniem co innego ma zrobić mia...
Antykibic
Ile wydano w Hetmanie na transfery?...
zamoscianin
Robert Marchwiany w swoim ostatnim felie...
Ja
Mateusz Prusa mogliby pozyskać na bramk...
z_boku
To był drugi mecz z Sokołem Sieniawa, ...
Żuk
Prawdopodobnie, ptaki gnieżdżące si...
Tofik
Co za kretyn kazał ściąć drzewa w st...
Tomasz.N
Czasami warto odświeżyć wizerunek bud...
hm
Ludzie wejdźcie na nieoficjalną stron...
mieszkaniec
widać Hetman znów w formie XD...
rynkowiec wielk...
Oj, jak się cieszę, jak się cieszę, ...
beduin
Najważniejsza reelekcja Pawia. A potem ...
Ciekawe...
skoro to taka "niewielka" kwota, to jak ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny