R E K L A M A

Z I P

Dom i Ogród | Top | ZwierzyniecHenryk Szwarcwaldzki8 czerwca 2017

Topólcza: 7 Wyprzedaż Garażowa – polecamy

Wyprzedaż Garażowa fragment plakatu organizatora.

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Bibeloty, stare meble, filmy, ubrania, książki, zabawki… wszytko to co jednym już zbędne, a Tobie może się przydać. Zapraszamy na wyprzedaż garażową do Topólczy.
Jeżeli kupujecie tylko nowe rzeczy, nie jest to oferta dla Was, ale jak lubicie poszperać na strychach i w starych kufrach to musicie odwiedzić w najbliższą niedzielę (11 czerwca) starą szkołę w Topólczy.

Zgodnie z prawem każdy może sprzedać swoje używane rzeczy nie rejestrując działalności gospodarczej.  W niektórych przypadkach taka sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem dochodowym. Dotyczy to głównie przedmiotów, które posiadamy dłużej niż pół roku. Szczegóły  prawno-podatkowe takiej sprzedaży przybliżymy z pomocą naszych ekspertów już wkrótce.

Wyprzedaże garażowe popularne są w USA i Anglii i  zdobywają coraz większe grono miłośników w Polsce. Choć w naszym regionie miejsce do sprzedaży rzeczy używanych istnieje od lat – Giełda Mokre. To dziś miejsce zdominowane jest przez biznes (ten mały i większy). Przez to m.in. zatraciło trochę swoją funkcję społeczną, zmieniając się centrum handlowe. To może tylko świadczyć o ogromnej potrzebie istnienia takich miejsc. Pisaliśmy już o tym przyrównując je do drogich i wymagających biznesów zaawansowanych technologicznie (przez co mniej dostępnych dla każdego) inkubatorów przedsiębiorczości.

Garażówka w Topólczy (koło Zwierzyńca) świetnie wypełnia tę lukę. Nie znajdziecie tam klasycznych handlarzy czy przedsiębiorców, mają wręcz ograniczenie handlowania na tym terenie. Za to rodzinna atmosfera pozwala na świetny wypoczynek i niezłą zabawę. Przy tym nie można zapomnieć o dbałości środowisko naturalne. Wyrzucanie niepotrzebnych rzeczy jest szkodliwe dla środowiska pomimo coraz bardziej zaawansowanych systemów recyklingu. Szczególnie tych przedmiotów, które są “wielomateriałowe” i wymagają rozbiórki czy specjalnej separacji materiałów.

W Topólczy spotkacie nie tylko mieszkańców Zwierzyńca i okolic, wśród sprzedających są też zamościanie którzy trochę dla porządków, trochę dla towarzystwa regularnie już odwiedzają garażówkę. Koszt “stolikowego” to 10 zł, w sumie nie mało, ale organizatorzy zapewniają w razie złej pogody miejsce pod dachem no i promocję wydarzenia. Pamiętajmy też, że to cena za “towar mieszczący się w samochodzie osobowym (lub mniejszym)” dla większych gabarytów cena rośnie dwukrotnie.  Sprzedawcy wracają chętnie więc “stolikowe” jest akceptowalne. Kupujący i oglądający wchodzą na teren “garażówki” za darmo.

Przed decyzją o zapakowaniu domowych czy garażowych drobiazgów, warto poczytać sobie krótki regulamin który jest dostępny na stronie Wyprzedaży Garażowej (TUTAJ).

O terminach kolejnych Wyprzedaży Garażowych będziemy Was zawiadamiać w naszym kalendarzu, dostępnym na naszej stronie głównej.

Kilka naszych zdjęć z poprzedniej Wyprzedaży Garażowej.

Autor: Henryk Szwarcwaldzki
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "." dnia 28 lipca 2017 o godzinie 12:26:44 napisał:
    a kto pobiera opłaty od sprzedających?
    0
    0
  • R E K L A M A


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

ad111 17 minut temu
Duszenie kultury we własnym sosie i to ...
water
Thomas- żart to jest ?...
Kundel
Po co roztocze relacjonuje zamknięta im...
Thomas
Kornelia Wróblewska byłaby dobrym kand...
STYX
ZAMOŚĆ BASTIONEM PIS-U. BRZMI JAK OBEL...
brudny Harry
Dokładnie Rychu, jest tak jak pisze mó...
Persona non gra...
Skoro dla Ciebie 63 to prawie 100 to poz...
Hahahahahahahah...
Brawo Azoty!...
Do rycha
Amerykę odkryłem,to oczywista oczywist...
nosmog
Biłgoraj też potrzebuje takich sensor...
water
W obronie koryta posuniecie się nawet d...
Wojciech
Bardzo interesujący i ciekawy artykuł....
rychu
a jaki z PAWia menager to zwykła chorą...
pod okiem facho...
To popatrz na Tyszowce. Likalna ekipa i ...
ktoś
Ne mam żadnych profitów, chodzi mi tyl...
zamościanin
Wspaniała inicjatywa. Jak najwięcej ru...
pod okiem facho...
Tak kolego masz rację ale tylko jeżeli...
Niestety przegrana : Padwa Zamość – ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017