Sport | Tomaszów LubelskiRedakcja6 lutego 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Tomaszów Lub.: Kolejne sukcesy Moniki Skinder

Źródło: UM w Tomaszowie Lubelskim
R E K L A M A    B O A R D

W dniach 2-3 lutego na trasach biegowych pod Wielką Krokwią w Zakopanem odbyły się zawody FIS Slavic Cup, które jednocześnie były trzecią edycją cyklu imprez Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich o Puchar Grupy Azoty. Niewątpliwie gwiazdą klubu MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski była świeżo upieczona Wicemistrzyni Świata Juniorek Monika Skinder, która pewnie wygrała oba biegi w swojej kategorii wiekowej.

Po zawodach w Mucznem i Tomaszowie Lubelskim przyszła pora na biegi w Zakopanem, a przed zawodnikami jeszcze zawody w Ptaszkowej 16-17 lutego, zaś finał cyklu odbędzie się podczas Mistrzostw Polski Seniorów na trasach Kubalonki k /Wisły w dniach 9-10.03.2019 roku. Zawodnicy pierwszego dnia walczyli w stylu klasycznym zmagając się z silnym wiatrem – halnym, a w drugi dzień przy pięknej wiosennej pogodzie /+8⁰C/ w stylu dowolnym. Niewątpliwie gwiazdą klubu MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski była świeżo upieczona Wicemistrzyni Świata Juniorek Monika Skider, która pewnie wygrała oba biegi w swojej kategorii wiekowej, a w zawodach FIS „open” plasowała się odpowiednio na 8 i 7 miejscu, co tylko świadczy o rosnącym poziomie polskich biegów kobiecych. Zawody w pierwszym dniu wygrała Justyna Kowalczyk, a w drugim Izabela Marcisz – czwarta zawodniczka Mistrzostw Świat Juniorek w stylu dowolnym. Dobrze zaprezentował się swojej kategorii juniora B Bartosz Cielniak odpowiednio miejsca 4 i 3-cie. Najlepiej w młodszych kategoriach wypadli juniorzy D, którzy w pierwszym dniu zajęli trzy pierwsze miejsca: 1.Szymon Bełz, 2.Maciej Dubas i 3.Bartosz Kita, aby w drugim dniu zająć odpowiednio Szymon Bełz 1 miejsce, Maciej Dubas 2 miejsce, a Bartosz Kita 5 miejsce.

Po tych zawodach zawodnicy MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski będą się przygotowywać do drugiej części sezonu podczas obozu sportowego w Zakopanem. 10-dniowy obóz zakończą zawodami Pucharu Grupy Azoty w Ptaszkowej. Po tych zawodach juniorzy wystartują w Mistrzostwach Polski w ramach XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych Małopolska 2019. Zanim do tego dojdzie Monika Skinder i Bartosz Cielniak reprezentować będą Polskę w Zimowym Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy 2019 w Sarajewie i Sarajewie Wschodnim / EYOF/. Już w piątek 08.02.2019 roku reprezentanci klubu MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski wezmą udział w ślubowaniu w Centrum Polskiego Komitetu Olimpijskiego i następnego dnia odlecą do Sarajewa.

 

(źródło: Urząd Miasta Tomaszów Lubelski)

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
z_boku
Wygrzebano jakieś stanowisko RM sprzed ...
TORRES20400
W tym niusie, nie ma najważniejszego. K...
z_boku
Zamojska kolegiata nie została aby par...
Antyklerykał
Zawłaszczanie przestrzeni trwa......
Mefisto
Poszukaj ile kosztował m2 na zielonym r...
KL
Toyota a w środku Idiota....
L.B.
I nadal nie są. 20.04.2019....
Przepowiednia
Mam takie przeczucie, że za niedługo s...
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
kmicic
5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił ...
Dumny
Rozumiem, że mieszkańcy płacą za to ...
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018