R E K L A M A

23 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

Znamy już pomysł na stację paliw u zbiegu ulic Kard. Wyszyńskiego i Legionów. Być może inwestorem będzie MZK.

W czwartek 22 grudnia 2016 r, na komisji Rady Miasta dyskutowano nad zmianami w planie zagospodarowania przestrzennego. Jedną z ciekawszych zmian, która będzie głosowana na najbliższej sesji Rady Miasta, jest zmiana w sposobie zagospodarowania terenu w tzw. „trójkącie” u zbiegu ulic Kard. Wyszyńskiego i Legionów. Uczestnikom komisji budżetowej zaprezentowano również koncepcję zagospodarowania terenu w formie wizualizacji. Dyskusję na ten temat przedstawiamy w materiale filmowym.

 

25 grudnia 2016
Autor:
Polityka i Samorząd | Zamość

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 2

R E K L A M A

    11 komentarzy

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "Roztocze najszybsze" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 16:49:39 napisał:
  Wizualizację prezentowano już w biuletynie miejskim kilka miesięcy temu... no cóż. Tempo godne mistrzów.
  0
  0
 2. R E K L A M A

 3. "mig" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 19:15:27 napisał:
  fajny temat na Boże Narodzenie :/
  0
  0
 4. "Yyy" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 19:55:24 napisał:
  Ja pier....e Moteka chłopie święta są!
  0
  0
 5. "duch" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 21:39:22 napisał:
  Wsadź se w dupe te zakłamane i oszukańcze święta z w wiekszości nieszczerymi "życzeniami" i podkładaniem świni za plecami. Człowieki to kur..y niestety. Do jezuska na skarge nie ma co iść, bo nie istnie na szczęście.
  0
  0
 6. "Anonim" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 21:42:27 napisał:
  jak są Święta to z rodziną siedź a nie w necie
  0
  0
 7. "zamoscianin" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 21:50:46 napisał:
  To, że stacja po prawej stronie to nic nie znaczy. Chyba, że to specjalna oferta dla tych co się boją lub nie potrafią skręcać w lewo. Ponadto ludzie rzadko tankują na stacjach niemarkowych chyba, że cena jest co najmniej 10gr/l niższa. Jeśli MZK będzie tam sprzedawać białoruskie paliwo tak jak w teraz na obecnej stacji MZK to jest szansa na niższą cenę ale będzie różnie z jakością. Jak kupią z Orlenu lub Lotosa jak robi to BP czy Shell to nie będzie taniej. Poza tym najbliżsi sąsiedzi czyli Orlen, Shell, Lotos BP, Statoil nie pozwolą na niższą cenę i raczej MZK nie zarobi na utrzymanie i spłatę kredytu. Pewnie ktoś to potem za grosze odkupi albo będzie franczyza (np. Lukoil lub Moya). Możliwe, ze będzie z początku totalna wojna cenowa i klienci będą zachwyceni. Skończy się jednak tym, że rynek się ustabilizuje a ceny wszystkich stacji przy obwodnicy wyrównają się i osiągną kosmos tak jak jest w tej chwili.
  0
  0
 8. "fdsfdsf" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 22:43:38 napisał:
  zamoscianin: a skąd takie masz informacje, że MZK ma białoruskie paliwo? zobacz sobie na bipie, która firma wygrała przetarg na dostarczanie lpg i wtedy się wypowiadaj (p.s. ułatwię ci, bo patrząc na poziom Twojego komentarza, to może być zbyt skomplikowane: http://www.bip.mzk.zamosc.pl/dat/attach/238_informacja_o_wyborze_oferty.pdf aktualnie lpg z shella i mzk jest najlepsze jakościowo, jeżeli chodzi o Zamość; orlen, to tylko brand i niestety, ale jak przyjedziesz do nich na tankowanie rano, to dostaniesz cały syf ze zbiorników, po wyłączonych pompach
  0
  0
 9. "były zamościanin" dnia 26 grudnia 2016 o godzinie 4:00:30 napisał:
  miasto stacji benzynowych i marketów
  0
  0
 10. "zamoscianin" dnia 26 grudnia 2016 o godzinie 12:35:38 napisał:
  do fdsfdsf A skąd informacje, że LPG od Shella przecież wyraźnie w bipie pisze, że z Gaspolu. I nawet dobrze bo to duża, solidna firma i gaz niezły zwłaszcza w butlach. Zaopatrują głównie drobne niezależne stacje. Jako ciekawostkę podam, że BP kupuje LPG w Orlenie, Statoil w Lotosie a Shell zarówno w Lotosie jak i w Orlenie. W przypadku pozostałych paliw jest podobnie. Jednak LPG w branży paliwowej to jednak nisza. Liczy się przede wszystkim obrót ON. W bipie możesz przeczytać,że MZK kupuje go w Petrodom-Vena z Białej Podlaskiej (linl - http://www.bip.mzk.zamosc.pl/dat/attach/124_informacja_o_wyborze_oferty_.pdf) co potwierdza moje wcześniejsze informacje, ze jest to towar z Litwy czyli głównie białoruski. Oczywiście nie dotyczy to tylko MZK bo wszystkie stacje niesieciowe w Zamościu tak robią. Pomijam w mojej dywagacji całkowicie temat jakości tych paliw bo każdy ma swoje doświadczenia, którymi kieruje się przy wyborze stacji. Można też skorzystać z informacji UOKIK z kontroli stacji. Jest to tylko moja opinia i nie wynika ze związku z żadną z zamojskich stacji. Dodam jeszcze, że życzę sobie i wszystkim mieszkańcom Zamościa tanich, dobrych jakościowo paliw i jeśli tak będzie za sprawą MZK to pierwszy ich pochwalę ale wątpię czy ta inwestycja się do tego przyczyni. Raczej będzie to kolejne komunalne przedsięwzięcie z posadami dla znajomych. Ciekawe czy politycy tak chętnie wydający miejskie pieniądze na takie pomysły sami zainwestowaliby swoje prywatne środki zwłaszcza z kredytu. Nie wiem czy ktoś jeszcze pamięta ale politycy już inwestowali publiczne pieniądze w staję paliw w Zamościu a mianowicie Urząd Marszałkowski wyłożył kilka lat temu kilkaset tysięcy na remont stacji w pogotowiu, która miała zawojować zamojski rynek niskimi cenami ale jakoś się nie udało. do "były zamościanin" "miasto stacji benzynowych i marketów" - masz rację w mieścię i na obrzeżach jest już ponad 20 stacji PS. W ogóle nie zrozumiałem tekstu "jak przyjedziesz do nich na tankowanie rano, to dostaniesz cały syf ze zbiorników, po wyłączonych pompach".
  0
  0
 11. "Mieszkaniec" dnia 27 grudnia 2016 o godzinie 11:24:13 napisał:
  Poroniony pomysł ale to moja opinia. Na odcinku od przejazdu kolejowego do carefour to będzie już 6 stacja paliw. Jak jeden z komentujących zauważył ludzie starają się tankowania na markowych stacjach. Jeżeli MZK chce zarobić to proponuje z innej strony miasta, już bp ma taki ruch że płakać się chce. Dodam że to tylko moja opinia a ja i tak nie mam wpływu...
  0
  0
 12. R E K L A M A

 13. "Fanfar" dnia 28 grudnia 2016 o godzinie 18:03:08 napisał:
  Czy będzie tam LPG w złodziejskiej cenie 2,46. Zmowa? W Lublinie 2,18
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A