R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćHenryk Szwarcwaldzki25 grudnia 2016 FACEBOOK | 4185 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy ()

Teren pod stację paliw

Lokalizacja stacji paliw Wyszyńskiego-Legionów. Mapa: maps.google.pl

R E K L A M A    B O A R D

Znamy już pomysł na stację paliw u zbiegu ulic Kard. Wyszyńskiego i Legionów. Być może inwestorem będzie MZK.

W czwartek 22 grudnia 2016 r, na komisji Rady Miasta dyskutowano nad zmianami w planie zagospodarowania przestrzennego. Jedną z ciekawszych zmian, która będzie głosowana na najbliższej sesji Rady Miasta, jest zmiana w sposobie zagospodarowania terenu w tzw. “trójkącie” u zbiegu ulic Kard. Wyszyńskiego i Legionów. Uczestnikom komisji budżetowej zaprezentowano również koncepcję zagospodarowania terenu w formie wizualizacji. Dyskusję na ten temat przedstawiamy w materiale filmowym.

 

Autor: Henryk Szwarcwaldzki
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Roztocze najszybsze" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 16:49:39 napisał:
  Wizualizację prezentowano już w biuletynie miejskim kilka miesięcy temu... no cóż. Tempo godne mistrzów.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "mig" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 19:15:27 napisał:
  fajny temat na Boże Narodzenie :/
  0
  0
 • "Yyy" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 19:55:24 napisał:
  Ja pier....e Moteka chłopie święta są!
  0
  0
 • "duch" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 21:39:22 napisał:
  Wsadź se w dupe te zakłamane i oszukańcze święta z w wiekszości nieszczerymi "życzeniami" i podkładaniem świni za plecami. Człowieki to kur..y niestety. Do jezuska na skarge nie ma co iść, bo nie istnie na szczęście.
  0
  0
 • "Anonim" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 21:42:27 napisał:
  jak są Święta to z rodziną siedź a nie w necie
  0
  0
 • "zamoscianin" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 21:50:46 napisał:
  To, że stacja po prawej stronie to nic nie znaczy. Chyba, że to specjalna oferta dla tych co się boją lub nie potrafią skręcać w lewo. Ponadto ludzie rzadko tankują na stacjach niemarkowych chyba, że cena jest co najmniej 10gr/l niższa. Jeśli MZK będzie tam sprzedawać białoruskie paliwo tak jak w teraz na obecnej stacji MZK to jest szansa na niższą cenę ale będzie różnie z jakością. Jak kupią z Orlenu lub Lotosa jak robi to BP czy Shell to nie będzie taniej. Poza tym najbliżsi sąsiedzi czyli Orlen, Shell, Lotos BP, Statoil nie pozwolą na niższą cenę i raczej MZK nie zarobi na utrzymanie i spłatę kredytu. Pewnie ktoś to potem za grosze odkupi albo będzie franczyza (np. Lukoil lub Moya). Możliwe, ze będzie z początku totalna wojna cenowa i klienci będą zachwyceni. Skończy się jednak tym, że rynek się ustabilizuje a ceny wszystkich stacji przy obwodnicy wyrównają się i osiągną kosmos tak jak jest w tej chwili.
  0
  0
 • "fdsfdsf" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 22:43:38 napisał:
  zamoscianin: a skąd takie masz informacje, że MZK ma białoruskie paliwo? zobacz sobie na bipie, która firma wygrała przetarg na dostarczanie lpg i wtedy się wypowiadaj (p.s. ułatwię ci, bo patrząc na poziom Twojego komentarza, to może być zbyt skomplikowane: http://www.bip.mzk.zamosc.pl/dat/attach/238_informacja_o_wyborze_oferty.pdf aktualnie lpg z shella i mzk jest najlepsze jakościowo, jeżeli chodzi o Zamość; orlen, to tylko brand i niestety, ale jak przyjedziesz do nich na tankowanie rano, to dostaniesz cały syf ze zbiorników, po wyłączonych pompach
  0
  0
 • "były zamościanin" dnia 26 grudnia 2016 o godzinie 4:00:30 napisał:
  miasto stacji benzynowych i marketów
  0
  0
 • "zamoscianin" dnia 26 grudnia 2016 o godzinie 12:35:38 napisał:
  do fdsfdsf A skąd informacje, że LPG od Shella przecież wyraźnie w bipie pisze, że z Gaspolu. I nawet dobrze bo to duża, solidna firma i gaz niezły zwłaszcza w butlach. Zaopatrują głównie drobne niezależne stacje. Jako ciekawostkę podam, że BP kupuje LPG w Orlenie, Statoil w Lotosie a Shell zarówno w Lotosie jak i w Orlenie. W przypadku pozostałych paliw jest podobnie. Jednak LPG w branży paliwowej to jednak nisza. Liczy się przede wszystkim obrót ON. W bipie możesz przeczytać,że MZK kupuje go w Petrodom-Vena z Białej Podlaskiej (linl - http://www.bip.mzk.zamosc.pl/dat/attach/124_informacja_o_wyborze_oferty_.pdf) co potwierdza moje wcześniejsze informacje, ze jest to towar z Litwy czyli głównie białoruski. Oczywiście nie dotyczy to tylko MZK bo wszystkie stacje niesieciowe w Zamościu tak robią. Pomijam w mojej dywagacji całkowicie temat jakości tych paliw bo każdy ma swoje doświadczenia, którymi kieruje się przy wyborze stacji. Można też skorzystać z informacji UOKIK z kontroli stacji. Jest to tylko moja opinia i nie wynika ze związku z żadną z zamojskich stacji. Dodam jeszcze, że życzę sobie i wszystkim mieszkańcom Zamościa tanich, dobrych jakościowo paliw i jeśli tak będzie za sprawą MZK to pierwszy ich pochwalę ale wątpię czy ta inwestycja się do tego przyczyni. Raczej będzie to kolejne komunalne przedsięwzięcie z posadami dla znajomych. Ciekawe czy politycy tak chętnie wydający miejskie pieniądze na takie pomysły sami zainwestowaliby swoje prywatne środki zwłaszcza z kredytu. Nie wiem czy ktoś jeszcze pamięta ale politycy już inwestowali publiczne pieniądze w staję paliw w Zamościu a mianowicie Urząd Marszałkowski wyłożył kilka lat temu kilkaset tysięcy na remont stacji w pogotowiu, która miała zawojować zamojski rynek niskimi cenami ale jakoś się nie udało. do "były zamościanin" "miasto stacji benzynowych i marketów" - masz rację w mieścię i na obrzeżach jest już ponad 20 stacji PS. W ogóle nie zrozumiałem tekstu "jak przyjedziesz do nich na tankowanie rano, to dostaniesz cały syf ze zbiorników, po wyłączonych pompach".
  0
  0
 • "Mieszkaniec" dnia 27 grudnia 2016 o godzinie 11:24:13 napisał:
  Poroniony pomysł ale to moja opinia. Na odcinku od przejazdu kolejowego do carefour to będzie już 6 stacja paliw. Jak jeden z komentujących zauważył ludzie starają się tankowania na markowych stacjach. Jeżeli MZK chce zarobić to proponuje z innej strony miasta, już bp ma taki ruch że płakać się chce. Dodam że to tylko moja opinia a ja i tak nie mam wpływu...
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Fanfar" dnia 28 grudnia 2016 o godzinie 18:03:08 napisał:
  Czy będzie tam LPG w złodziejskiej cenie 2,46. Zmowa? W Lublinie 2,18
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

kibic
Boniek dziś fajnie pomagał na ławce,w...
zenek
A jak by wygrał 100 do 0 i tak to nic...
x
Jeszcze jedno przewinienie - podwójna ...
kibic
Brawo Hetman, powoli odrabiamy, Stal sł...
gość
sędzia popsuł mecz tymi kartkami,...
Ehhhh
Zdjęcie nie pochodzi z tego meczu....
antyklerykał
A w konsekwencji tej wielowiekowej tresu...
antyklerykał
Czy meczety, czy kościoły, czy inne te...
http://www.kuri...
CZŁOWIEK ROKU 2017 Zamość - wyniki ...
kjm
na zachodzie budują meczety, u nas koś...
TORRES20400
@"antyklerykał"; a to mierzysz "poziom ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny