R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćRobert Moteka25 grudnia 2016

Teren pod stację paliw

Lokalizacja stacji paliw Wyszyńskiego-Legionów. Mapa: maps.google.pl

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Znamy już pomysł na stację paliw u zbiegu ulic Kard. Wyszyńskiego i Legionów. Być może inwestorem będzie MZK.

W czwartek 22 grudnia 2016 r, na komisji Rady Miasta dyskutowano nad zmianami w planie zagospodarowania przestrzennego. Jedną z ciekawszych zmian, która będzie głosowana na najbliższej sesji Rady Miasta, jest zmiana w sposobie zagospodarowania terenu w tzw. “trójkącie” u zbiegu ulic Kard. Wyszyńskiego i Legionów. Uczestnikom komisji budżetowej zaprezentowano również koncepcję zagospodarowania terenu w formie wizualizacji. Dyskusję na ten temat przedstawiamy w materiale filmowym.

 

Autor: Robert Moteka
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Roztocze najszybsze" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 16:49:39 napisał:
  Wizualizację prezentowano już w biuletynie miejskim kilka miesięcy temu... no cóż. Tempo godne mistrzów.
  0
  0
 • R E K L A M A
 • "mig" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 19:15:27 napisał:
  fajny temat na Boże Narodzenie :/
  0
  0
 • "Yyy" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 19:55:24 napisał:
  Ja pier....e Moteka chłopie święta są!
  0
  0
 • "duch" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 21:39:22 napisał:
  Wsadź se w dupe te zakłamane i oszukańcze święta z w wiekszości nieszczerymi "życzeniami" i podkładaniem świni za plecami. Człowieki to kur..y niestety. Do jezuska na skarge nie ma co iść, bo nie istnie na szczęście.
  0
  0
 • "Anonim" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 21:42:27 napisał:
  jak są Święta to z rodziną siedź a nie w necie
  0
  0
 • "zamoscianin" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 21:50:46 napisał:
  To, że stacja po prawej stronie to nic nie znaczy. Chyba, że to specjalna oferta dla tych co się boją lub nie potrafią skręcać w lewo. Ponadto ludzie rzadko tankują na stacjach niemarkowych chyba, że cena jest co najmniej 10gr/l niższa. Jeśli MZK będzie tam sprzedawać białoruskie paliwo tak jak w teraz na obecnej stacji MZK to jest szansa na niższą cenę ale będzie różnie z jakością. Jak kupią z Orlenu lub Lotosa jak robi to BP czy Shell to nie będzie taniej. Poza tym najbliżsi sąsiedzi czyli Orlen, Shell, Lotos BP, Statoil nie pozwolą na niższą cenę i raczej MZK nie zarobi na utrzymanie i spłatę kredytu. Pewnie ktoś to potem za grosze odkupi albo będzie franczyza (np. Lukoil lub Moya). Możliwe, ze będzie z początku totalna wojna cenowa i klienci będą zachwyceni. Skończy się jednak tym, że rynek się ustabilizuje a ceny wszystkich stacji przy obwodnicy wyrównają się i osiągną kosmos tak jak jest w tej chwili.
  0
  0
 • "fdsfdsf" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 22:43:38 napisał:
  zamoscianin: a skąd takie masz informacje, że MZK ma białoruskie paliwo? zobacz sobie na bipie, która firma wygrała przetarg na dostarczanie lpg i wtedy się wypowiadaj (p.s. ułatwię ci, bo patrząc na poziom Twojego komentarza, to może być zbyt skomplikowane: http://www.bip.mzk.zamosc.pl/dat/attach/238_informacja_o_wyborze_oferty.pdf aktualnie lpg z shella i mzk jest najlepsze jakościowo, jeżeli chodzi o Zamość; orlen, to tylko brand i niestety, ale jak przyjedziesz do nich na tankowanie rano, to dostaniesz cały syf ze zbiorników, po wyłączonych pompach
  0
  0
 • "były zamościanin" dnia 26 grudnia 2016 o godzinie 4:00:30 napisał:
  miasto stacji benzynowych i marketów
  0
  0
 • "zamoscianin" dnia 26 grudnia 2016 o godzinie 12:35:38 napisał:
  do fdsfdsf A skąd informacje, że LPG od Shella przecież wyraźnie w bipie pisze, że z Gaspolu. I nawet dobrze bo to duża, solidna firma i gaz niezły zwłaszcza w butlach. Zaopatrują głównie drobne niezależne stacje. Jako ciekawostkę podam, że BP kupuje LPG w Orlenie, Statoil w Lotosie a Shell zarówno w Lotosie jak i w Orlenie. W przypadku pozostałych paliw jest podobnie. Jednak LPG w branży paliwowej to jednak nisza. Liczy się przede wszystkim obrót ON. W bipie możesz przeczytać,że MZK kupuje go w Petrodom-Vena z Białej Podlaskiej (linl - http://www.bip.mzk.zamosc.pl/dat/attach/124_informacja_o_wyborze_oferty_.pdf) co potwierdza moje wcześniejsze informacje, ze jest to towar z Litwy czyli głównie białoruski. Oczywiście nie dotyczy to tylko MZK bo wszystkie stacje niesieciowe w Zamościu tak robią. Pomijam w mojej dywagacji całkowicie temat jakości tych paliw bo każdy ma swoje doświadczenia, którymi kieruje się przy wyborze stacji. Można też skorzystać z informacji UOKIK z kontroli stacji. Jest to tylko moja opinia i nie wynika ze związku z żadną z zamojskich stacji. Dodam jeszcze, że życzę sobie i wszystkim mieszkańcom Zamościa tanich, dobrych jakościowo paliw i jeśli tak będzie za sprawą MZK to pierwszy ich pochwalę ale wątpię czy ta inwestycja się do tego przyczyni. Raczej będzie to kolejne komunalne przedsięwzięcie z posadami dla znajomych. Ciekawe czy politycy tak chętnie wydający miejskie pieniądze na takie pomysły sami zainwestowaliby swoje prywatne środki zwłaszcza z kredytu. Nie wiem czy ktoś jeszcze pamięta ale politycy już inwestowali publiczne pieniądze w staję paliw w Zamościu a mianowicie Urząd Marszałkowski wyłożył kilka lat temu kilkaset tysięcy na remont stacji w pogotowiu, która miała zawojować zamojski rynek niskimi cenami ale jakoś się nie udało. do "były zamościanin" "miasto stacji benzynowych i marketów" - masz rację w mieścię i na obrzeżach jest już ponad 20 stacji PS. W ogóle nie zrozumiałem tekstu "jak przyjedziesz do nich na tankowanie rano, to dostaniesz cały syf ze zbiorników, po wyłączonych pompach".
  0
  0
 • "Mieszkaniec" dnia 27 grudnia 2016 o godzinie 11:24:13 napisał:
  Poroniony pomysł ale to moja opinia. Na odcinku od przejazdu kolejowego do carefour to będzie już 6 stacja paliw. Jak jeden z komentujących zauważył ludzie starają się tankowania na markowych stacjach. Jeżeli MZK chce zarobić to proponuje z innej strony miasta, już bp ma taki ruch że płakać się chce. Dodam że to tylko moja opinia a ja i tak nie mam wpływu...
  0
  0
 • R E K L A M A
 • "Fanfar" dnia 28 grudnia 2016 o godzinie 18:03:08 napisał:
  Czy będzie tam LPG w złodziejskiej cenie 2,46. Zmowa? W Lublinie 2,18
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Brawo Panie Marku Hetman gra coraz lepie...
19 minut temu
Prawie zgadłeś dośrodkowanie było z ...
beretka
Baba nie mogła przeżyć, że to od s...
podpis
"observer" nie , nie boimy się, nawet ...
x
Nie byłem na meczu ale zgaduję jak pad...
qwerty
Piotr @ nie pisz takich głupot, dwóch ...
w dupę dobie wsadź tę gazetę. Tam je...
Hula
Dac im milion.hehe dziady kalwaryjskie....
1111
Tak jest, bo nie ma kary dać po 5 lat i...
Jaro
Wygrana z III-cio ligowcem wszystko idzi...
Jaro
1:0 dla Hetmana, bramka Przemek Żmuda....
Jaki wynik sparingu z Wisłą Sandomierz...
Jolka ma racje cały świat odchodzi od ...
z_boku
Jest i druga strona medalu. Facet sobie ...
ad111
A wydawało się, że jak nie PO i nie P...
qwerty
Proponowałbym odebrać prawo jazdy, alb...
abc
To jest jeden z powodów dlaczego bocian...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017