R E K L A M A

Z I P

Flesz | HrubieszówDaniel Czubara31 października 2017

Teptiuków: Nietrzeźwy kierowca uciekał przed policją

Policja. Fot. R. Moteka

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Wczoraj policjanci hrubieszowskiej drogówki zatrzymali 20-letniego kierującego oplem, który na widok policyjnego radiowozu gwałtownie przyspieszył i nie reagował na podawane przez funkcjonariuszy sygnały do zatrzymania. Jak się okazało, mężczyzna był nietrzeźwy i miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

Wczoraj po godzinie 21:00 policjanci hrubieszowskiej drogówki zauważyli w miejscowości Teptiuków kierowcę pojazdu marki Opel, który pomimo podawanych sygnałów do zatrzymania, nie reagował na polecenia, gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać w kierunku miejscowości Dziekanów. W związku z tym policjanci ruszyli w pościg za tym pojazdem i po przejechaniu około dwóch kilometrów zatrzymali auto.

Kierowcą opla okazał się 20-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów. Mężczyzna przyznał, że spożywał alkohol i wiedział, że kiedy się zatrzyma to będzie miał kłopoty. Próbował więc uciec i uniknąć odpowiedzialności. Kiedy policjanci zbadali jego stan trzeźwości okazało się, że ma on blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. W związku z tym mundurowi zatrzymali kierującemu prawo jazdy.- informuje asp. Edyta Krystkowiak z KPP w Hrubieszowie.

Teraz 20-latek odpowie przed Sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, natomiast za niezatrzymanie się do kontroli drogowej i ucieczkę grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

por.zUbek
Ja np mam sukę,a ta kuca jak szcza, a s...
por.zUbek
Black Friday- rasizm ! Obniżki cen- an...
ad111
Tylko niech nie zapomną uchylić jakieg...
bo wyprowadzacie pieski i szczają a pan...
Thomas
Popieram Andrzeja Wnuka - swego czasu pi...
macanas
Miasto wraz z ZE powinny sprawdzić stan...
macanas
ni to pokrzywa ni barszcz sosnowskiego @...
macanas
Jedno pytanie do dyrektor sądu, Pani A...
apolityczny
Panie profesorze-wojewodo jeżeli skońc...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017