Edukacja | Galerie | Sport | ZamośćRedakcja27 maja 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Tenisiści stołowi wygrali pierwszy mecz finału Pucharu Europy [ZDJĘCIA]

R E K L A M A    B O A R D

Tenisiści stołowi PWSZ Zamość wygrali pierwszy mecz finału Pucharu Europy TT Inter Cup. Podopieczni trenera Piotra Kostrubca pokonali 4:2 francuski PPC Jeumont.

Do meczu zamościanie przystąpili z marszu po turnieju finałowym Pucharu Polski, w którym zajęli 3 miejsce oraz pierwszym meczu barażowym o Superligę. Mimo dużego obciążenia zawodnicy PWSZ Zamość dali radę i pokonali francuską drużynę, w której występował m.in. dwukrotny mistrz Belgii.

Piotr Kostrubiec trener drużyny PWSZ podsumował mecz – Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa ale to dopiero połowa drogi do sukcesu, przed nami rewanż we Francji – 15.06.2019 r. Mecz dla nas ciężki, gdyż moi zawodnicy czuli jeszcze trudy barażowego spotkania w Lęborku. Wynik cieszy i wydaje się być solidną zaliczką przed rewanżem. Drużyna z Jeumont w swoim składzie ma dwóch doświadczonych zawodników w przeszłości grających w Superlidze Belgii więc musimy być bardzo skoncentrowani i dobrze przygotowani do spotkania we Francji. Poziom turnieju z meczu na mecz rośnie a wisienką na torcie były niewątpliwie pojedynki Lauric Jeana (mistrza Belgi 2015 i 2016 ) z naszymi Pawłami – Chmielem i Koziełem, które gromkimi brawami oklaskiwali zamojscy kibice.

Mecz cieszył się sporym zainteresowaniem kibiców. Z trybun pingpongistów dopingowali rektor PWSZ w Zamościu – prof. nadzw. dr hab. Andrzej Samborski, kanclerz uczelni – Jerzy Korniluk, prezydent Zamoscia – Andrzej Wnuk, wicedyrektor Departamentu Promocji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie – Tadeusz Lizut oraz radni miejscy Hetmańskiego Grodu.

Zamojska drużyna wystąpiła w składzie: Paweł Chmiel, Marcin Litwiniuk, Ihor Zavadskyi, Paweł Kozieł.

PWSZ Zamość nadal liczy się w walce o Superligę. W pierwszym barażowym meczu ulegli co prawda na wyjeździe Pogoni Lębork 4:6, ale jak zapewnia trener Piotr Kostrubiec straty te są możliwe do odrobienia. Rewanżowy mecz barażowy zostanie rozegrany w Zamościu 1 czerwca.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
ja
"przewidywana dobra akustyka". A jak nie...
Zróbcie jeszcze plac zabaw, by księża...
muo
Dopiero wyremontowana ulica za miliony i...
Antyklerykał
W Polsce katolickiej jest około 50 tys....
Antyklerykał
A leków w aptekach nadal nie ma......
Witold
Przypominam, że Świadkowie Jehowy nie ...
KL
Niesamowite na Zamojszczyźnie - kieruj...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - n...
Inżynier z Pet...
Widać ze Pan Farion startuje na posła ...
Krys
Rozumiem protest przeciw spalarni, ale n...
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018