Edukacja | Sport | ZamośćRedakcja29 czerwca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Tenisiści PWSZ Zamość podsumowali sezon

R E K L A M A    B O A R D

Były gratulacje i dyplomy oraz snucie planów na przyszłość. W piątek, 28 czerwca, zawodnicy drużyny PWSZ Zamość i władze Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu podsumowały sezon I-ligowej drużyny tenisa stołowego.

– I ligę udało nam się wygrać na kilka kolejek przed zakończeniem rozgrywek. Dzięki temu mogliśmy solidnie przygotować się do Akademickich Mistrzostw Polski, które zakończyły się naszym historycznym zwycięstwem. Dzięki temu sukcesowi zakwalifikowaliśmy się do Akademickich Mistrzostw Europy. Tam będziemy reprezentowali nie tylko PWSZ Zamość, ale będziemy reprezentowali też Polskę. – podsumował sezon Piotr Kostrubiec, trener drużyny. Na konferencji towarzyszyli mu zawodnicy: Ihor Zavadskyi, Marcin Litwiniuk, Paweł Kozieł i Piotr Chodorski. Ten ostatni jest nowym graczem w zamojskiej drużynie. Jak podkreślał trener w przyszłym sezonie celem jest to, co nie udało się w minionym, czyli awans do Superligi tenisa stołowego. Przypomnijmy, że poza wygraną w I lidze i tytułem Akademickich Mistrzostw Polski drużyna PWSZ Zamość zdobyła Puchar Europy TT Inter Cup.

Za te osiągnięcia władze uczelni postanowiły nagrodzić trenera i zawodników. Rektor PWSZ prof. dr hab. Andrzej Samborski i kanclerz PWSZ Jerzy Korniluk wręczyli tenisistom dyplomy i nagrody. Ci zrewanżowali się prezentami w postaci koszulek z nazwiskami rektora i kanclerza oraz pamiątkowymi zdjęciami.

Podczas konferencji wszyscy razem podkreślali, że sukcesy drużyny PWSZ Zamość pozwoliły wypromować w naszym regionie tenis stołowy. Poza tym dzięki wygranym w akademickich i europejskich rozgrywkach udało wypromować się tak uczelnię, jak miasto Zamość.

– Nieczęsto się zdarza, aby w Zamościu gościć Akademickich Mistrzów Polski, ale też uczestników finałów Akademickich Mistrzostw Europy. Ewenementem w skali miasta jest to, że mamy również Puchar Europy. – powiedział rektor PWSZ w Zamościu. Dodał też, że uczelnia wspiera i będzie wspierać studentów uprawiających różne dyscypliny sportowe.

Sport w PWSZ

Publiée par roztocze.net Regionalny Dziennik Internetowy sur Vendredi 28 juin 2019

Na koniec konferencji zawodnicy i trener zaprezentowali się w strojach, w jakich w lipcu będą reprezentować Polskę na Akademickich Mistrzostwach Europy we Włoszech.

Publiée par roztocze.net Regionalny Dziennik Internetowy sur Vendredi 28 juin 2019

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z wydarzenia.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
kontra
Pomyśl TWS chwilę. Wogóle nie jest to...
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
TWS
Przecież ten protest to była akcja wyb...
Thomas
Kontra@ nie po to w demokratycznych wybo...
Thomas
[b]Rozczarowuje mnie Andrzej Wnuk i to n...
kontra
1. Veolia pisze-"przeciwnicy budowy spal...
Paweł
Informacje są nieprawdziwe. Minimum trz...
Antyklerykał
Powaliła mnie Twoja argumentacja. Choci...
aaa
A u Ciebie pewnie w domu sam sie zabawia...
ak
Może jednak byś poszukał tych leków ...
observer
Czym? gokartami?...
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018