R E K L A M A

Z I P

2. Region | Biłgoraj | Kultura i rozrywka | TarnogródOliwia Bojar2 sierpnia 2017 FACEBOOK | 3993 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Tarnogród: Dni miasta z Margaret

Margaret, źródło: facebook

R E K L A M A    B O A R D

Koncerty, zawody, pokazy to jedne z licznych punktów bogatego programu tegorocznych Dni Tarnogrodu, który w tym roku obchodzi 450-lecie.

Tegoroczna obfitująca w atrakcje dla dużych i małych impreza odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia (piątek-niedziela). Zainicjuje ją Turniej Piłki Nożnej dla przedszkolaków oraz dzieci szkolnych poniżej 10 roku życia, który o godz. 15 rozpocznie się w piątek, 4 sierpnia, na boisku „Orlik”.

Natomiast wieczorem w ramach „Kina pod Gwiazdami” na godz. 21 zaplanowano projekcję filmu.

Z kolei w sobotę (5 sierpnia) od godz. 12.00 na stadionie „Olimpiakos” Tarnogród rozegrany zostanie Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Tarnogrodu. W rozgrywkach weźmie udział 6 drużyn: Olimpiakos Tarnogród, PIAST Babice, Tanew Majdan Stary, Viktoria Stary Dzików, Łada Biłgoraj oraz Viktoria Łukowa Chmielek.

Stamtąd impreza przeniesie się na Plac Targowy, gdzie od godz. 19.00 występować będą Dj Focus, zespół Malibu oraz zespół Faster. Sobotnie świętowanie zakończy dyskoteka pod gwiazdami.

W niedzielę, 6 sierpnia, również nie zabraknie sportowych emocji i to na międzynarodowym poziomie. Tego dnia odbędzie się bowiem Puchar Narodów Strongman 2017, jedna z ośmiu tego typu imprez odbywających się na terenie Europy. Finał tych zmagań odbywa się co roku w Madrycie na imprezie Arnolda Schwarzeneggera pt. „Arnold Classic”. O godz. 14.00 na stadionie „Olimpiakos” Tarnogród zawody pucharowe poprowadzi Piotr Woltman z Radia ESKA. Dodatkowym urozmaiceniem będą zabawy i konkursy dla publiczności. Wręczenie pucharów, rozdawanie autografów i pamiątkowe zdjęcia z zawodnikami zakończą tę część imprezy. Bezpośrednio po zawodach sportowych odbędzie się wieczorny festyn na Placu Targowym. O godz. 18.00 rozpoczną się pokazy taneczne „Zumba Fitness” oraz koncert zespołu Motif. Ponadto po godz. 20 wystąpi “Don Vasyl Junior” a tuż po nim zespół z Tarnogrodu Fire Over Limits który będzie supportem dla Gwiazdy Wieczoru czyli MARGARET. Imprezę zakończy dyskoteka.

Autor: Oliwia Bojar
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

panek 43 minuty temu
To nie jest drużyna zamojska!!! ale naj...
apolityczny 56 minut temu
Cel szczytny, propagandowo też. Zmieńc...
Kmicic 59 minut temu
Czyli w Polsce dalej ludzie wierzą w ko...
@Torres20400
Moze panu broda urosla?...
magnar
Byłem, wrzuciłem trochę grosza do pus...
Obserwer
Inicjatywa bardzo słuszna bez względu ...
L11A
Idea zbiórki godna najwyższego uznania...
Jacek
Chciałem wrzucić coś do puszki, gdy w...
Robert
Na tą akcję zaprosił ojciec dziecka n...
No
Przecież to ustawka aż wstyd. Wstyd mi...
zygi
Kupujmy kupujmy kupujmy!!!Ludzie to jest...
Jacek
Do której godziny ta zbiórka? Byliśmy...
Zamościanin
Do Rady Miasta powinno się wybierać ka...
klangor
A kiedy w końcu zostanie powołany peł...
niki
Po co te dyskusje o przepisach i pierwsz...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny