R E K L A M A

Z I P

2. Region | Biłgoraj | Kultura i rozrywka | TarnogródOliwia Bojar2 sierpnia 2017

Tarnogród: Dni miasta z Margaret

Margaret, źródło: facebook

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Koncerty, zawody, pokazy to jedne z licznych punktów bogatego programu tegorocznych Dni Tarnogrodu, który w tym roku obchodzi 450-lecie.

Tegoroczna obfitująca w atrakcje dla dużych i małych impreza odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia (piątek-niedziela). Zainicjuje ją Turniej Piłki Nożnej dla przedszkolaków oraz dzieci szkolnych poniżej 10 roku życia, który o godz. 15 rozpocznie się w piątek, 4 sierpnia, na boisku „Orlik”.

Natomiast wieczorem w ramach „Kina pod Gwiazdami” na godz. 21 zaplanowano projekcję filmu.

Z kolei w sobotę (5 sierpnia) od godz. 12.00 na stadionie „Olimpiakos” Tarnogród rozegrany zostanie Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Tarnogrodu. W rozgrywkach weźmie udział 6 drużyn: Olimpiakos Tarnogród, PIAST Babice, Tanew Majdan Stary, Viktoria Stary Dzików, Łada Biłgoraj oraz Viktoria Łukowa Chmielek.

Stamtąd impreza przeniesie się na Plac Targowy, gdzie od godz. 19.00 występować będą Dj Focus, zespół Malibu oraz zespół Faster. Sobotnie świętowanie zakończy dyskoteka pod gwiazdami.

W niedzielę, 6 sierpnia, również nie zabraknie sportowych emocji i to na międzynarodowym poziomie. Tego dnia odbędzie się bowiem Puchar Narodów Strongman 2017, jedna z ośmiu tego typu imprez odbywających się na terenie Europy. Finał tych zmagań odbywa się co roku w Madrycie na imprezie Arnolda Schwarzeneggera pt. „Arnold Classic”. O godz. 14.00 na stadionie „Olimpiakos” Tarnogród zawody pucharowe poprowadzi Piotr Woltman z Radia ESKA. Dodatkowym urozmaiceniem będą zabawy i konkursy dla publiczności. Wręczenie pucharów, rozdawanie autografów i pamiątkowe zdjęcia z zawodnikami zakończą tę część imprezy. Bezpośrednio po zawodach sportowych odbędzie się wieczorny festyn na Placu Targowym. O godz. 18.00 rozpoczną się pokazy taneczne „Zumba Fitness” oraz koncert zespołu Motif. Ponadto po godz. 20 wystąpi “Don Vasyl Junior” a tuż po nim zespół z Tarnogrodu Fire Over Limits który będzie supportem dla Gwiazdy Wieczoru czyli MARGARET. Imprezę zakończy dyskoteka.

Autor: Oliwia Bojar
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Lucyna
każdy innny abuy nie ten co jest...
do Harry
Co do min to ważne, by po wyborach był...
elektorat pis
Zamość będzie miał prezydenta, takie...
magnar
@brudny Harry jak Jarek nie pozwala to j...
ak
Mordy wy moje- wchodzę po raz kolejny n...
Thomas
Jeżeli PiS poprze np. Rafała Wszola. T...
brudny Harry
A ja wam powiem, dlaczego chłopaki z Pi...
TORRES20400
Sygnały wysyłane alfabetem Morse'a, mo...
magnar
Z tego co wiem to właśnie Warszawa da...
jaa
Przedstawią propozycję do Warszawy, cz...
ja
do kmiota - niestety, cały kraj...
POdPIS
ja cie, i się tak nie boi ? Może zdję...
z_boku
Kolejny raz widać że utrzymywanie gmin...
Pamiętamy
Żenujące t.w....
Do kmiota wyże...
Z czego pisiory mają się cieszyć ,że...
Włączyć Sitaniec do Zamościa i będz...
ja
patrząc się na Wasze foto - czemu jest...
ad111
A tutaj taki kwiatek i o dziwo spadek w ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017