R E K L A M A

20 lutego 2017

roztocze.net

AKTUALNE TEMATY :    BUDŻET OBYWATELSKI

R E K L A M A

Jeśli chcesz, żeby Twój ślub był jak z bajki, przyjdź na Targi Ślubne w Galerii Twierdza. Jutro także możesz spełnić swoje marzenia.


Najpiękniejsze suknie ślubne i eleganckie garnitury, wspaniałe limuzyny, najefektowniejszą biżuterię i makijaż zaprezentowano podczas pierwszego dnia Targów Ślubnych w zamojskiej Galerii Twierdza.     

Poniżej krótki film z jednego z pokazów.


Jutro drugi dzień pokazów, który rozpocznie się już od godz. 11.00.
W naszej galerii relacja z sobotniej części imprezy.

11 lutego 2017
Autor:
Kultura i rozrywka | Zamość

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!

Liczba ocen: 2

R E K L A M A

    KOMENTARZ(1)

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
  1. "hmm" dnia 14 lutego 2017 o godzinie 10:27:26 napisał:
    czy w twierdzy nie ma ekipy sprzatajacej? ta scena po ktorej chodza modelki jest strasznie brudna, organizatorzy powinni zadbac o takie rzeczy
    0
    0
  2. R E K L A M A


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A