R E K L A M A

28 kwietnia 2017

roztocze.net

Produkcja lodów rolowanych, Zamojska Manufaktura Słodyczy „TĘCZA”, fot. Gabriela Korkosz
Produkcja lodów rolowanych, Zamojska Manufaktura Słodyczy „TĘCZA”, fot. Gabriela Korkosz

R E K L A M A

Lodów przygotowywanych na oczach klientów, w dowolnym smaku, będzie można spróbować w Zamojskiej Manufakturze Słodyczy już w najbliższy weekend majowy. Czy będzie to HIT tegorocznych wakacji?

Lody rolowane, tajskie czy jak nazywają je niektórzy skręcane przygotowywane są na maszynie której blat jest schłodzony nawet do -30 st. C, z wykorzystaniem pacek przypominających popularne narzędzie ekip remontowych tj. szpachelkę.

Wybór smaków ogranicza tylko wyobraźnia, mogą być owocowe, orzechowe, ciasteczkowe, ziołowe, albo bez dodatków. Masę przygotowaną z mleka i wybranych składników rozciera się na maszynie chłodzącej, następnie cienką warstwę lodów spycha się pod odpowiednim kątem packą, dzięki czemu powstają rolowane lody. Przygotowanie jednej porcji trwa 3 – 4 minuty.

W internecie można obejrzeć wiele filmów pokazujących jak powstają tajskie lody, poniżej film lokalnej produkcji z Zamojskiej Manufaktury Słodyczy „TĘCZA”.

 

21 kwietnia 2017
Autor:
Turystyka | Zamość

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 7

R E K L A M A

    2 komentarze

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "Zamość" dnia 21 kwietnia 2017 o godzinie 8:22:44 napisał:
  Mniam!Mniam!
  3
  1
 2. R E K L A M A

 3. "Radar" dnia 22 kwietnia 2017 o godzinie 17:46:24 napisał:
  Czyje to ręce? Pani H....?
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A