Szynobusem na Roztocze

Szynobus. Fot. R. Moteka
R E K L A M A    B O A R D

Od 22 czerwca PKP wprowadziło dodatkowe wakacyjne pociągi kursujące do najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejscowości w całym kraju, w tym także na Roztocze. Pasażerowie dotrą do Szczebrzeszyna, Zwierzyńca, Suśca czy Bełżca.

Pierwszy szynobus z Lublina – wyrusza o godz. 7.03 i dotrze do  Zamościa na godz. 9.28, do Zwierzyńca – godz 9.35, Suśca – godz. 10.07, zaś do Bełżca o godz. 10.26.

Drugi szynobus wyjeżdża z Lublina o godz. 9.25, w Zamościu melduje się o godz. 11.36, w Zwierzyńcu – o 11.47, w Suścu – o 12.19, a w Bełżcu – o godz. 12.38.

Pierwszy szynobus powrotny wyrusza  z Bełżca o godz. 15.14  i dalsza lista przystanków wygląda następująco: Susiec – godz. 15.33, Zwierzyniec – godz. 16.06, Zamość –godz. 16.13, Lublin – godz. 18.26. Drugi szynobus powrotny z Bełżca wyjeżdża o godz. 18.20 i dojeżdża do Suśca –godz. 18.20, do Zwierzyńca – godz. 19.12,  do Zamościa – godz. 19.19.

Cena zwykłego biletu z Lublina do Bełżca wynosić będzie 27.10 zł, zaś z Zamościa do Suśca – 15.60 zł. Co warto zaznaczyć do szynobusu można zabrać rower.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "ak" dnia 24 czerwca 2019 o godzinie 8:20:29 napisał:
  Ludzie przestańcie wreszcie wypisywać bzdury i wprowadzać ludzi w błąd. Jedynym pociągiem z Zamościa na Roztocze jest szynobus weekendowy prowadzony przez Regio Rzeszów na trasie Zamość- Rzeszów (odjazd z Zamościa Starówka o16.45. Przestańcie wreszcie przedrukowywać brednie lubelskich bufonów, którzy nie dość, że zadbali wyłącznie o własną wygodę, to jeszcze mylą Zamość z Zawadą.
  R E K L A M A
  • "jim" dnia 24 czerwca 2019 o godzinie 16:57:12 napisał:
   Jedynym BEZPOŚREDNIM jest faktycznie regio Zamość - Rzeszów, ale pozostałe wymagają jedynie przesiadki w Zawadzie przy tym samym peronie, drzwi w drzwi. To nie jest problem!
 • "edek" dnia 24 czerwca 2019 o godzinie 15:07:57 napisał:
  Z Zamościa do Zwierzyńca w 7 minut? Pendolino?
 • "prq" dnia 24 czerwca 2019 o godzinie 19:07:07 napisał:
  Warto dodać, że w pociągach (szynobusach) obowiązują ulgi ustawowe: 100% dla dzieci do lat 4, 37% dla dzieci i uczniów, 51% dla studentów, są ulgi np. dla niektórych rencistów, niepełnosprawnych i ich opiekunów. Można też kupić Bilet Podróżnika za 38/45zł na nielimitowane przejazdy pociągami osobowymi ważny pt18:00-pn06:00 (lub dłużej jeśli jest długi weekend). Bilety kupuje się w pociągu lub przez internet na polregio.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
kontra 42 minuty temu
.Komu sie opłaca spalarnia ? ...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Zamosciak
Najlepiej byłoby zainstalować tam sygn...
no i wyszedł p...
Zamiast linii wibracyjnych powinniście ...
observer
Na pewno Dziura i Misztal - pieli z zach...
klf
juz wsiadajac do BMW w aucie unosi sie e...
ciekawy
ducato chlodnia?...
KL
"Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trze...
ak
Na 1437 przyjętych do liceów- 46 nie p...
widzieliscie?
powinnismy sie obrazic? https://www.wioc...
hrubieszowski
Popieram protest w 100%. Fakt, są miast...
Jacek
Widać Veolia sfinansowała już kilka t...
Do Jan
Słyszałam co nieco o tej wybitnej dzia...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018