Kultura i rozrywka | Lifestyle | SzczebrzeszynRedakcja25 kwietnia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Szczebrzeszyn zaprasza na długi weekend majowy [PROGRAM]

Zdjęcie autorstwa rawpixel.com z Pexels

Od 27 kwietnia do 4 maja Szczebrzeszyn przygotował wiele atrakcji dla mieszkańców i turystów. Będzie m.in. rajd, seminarium Jiu-Jitsu Goshin-Ryu, wystawa i sesja Rady Miasta.

Poniżej publikujemy szczegółowy program na najbliższe dni.

27-28 kwietnia – Ogólnopolskie Seminarium Jiu-Jitsu Goshin-Ryu

10.00 – 17.00  Obiekty Sportowe Szkoty Podstawowej w Szczebrzeszynie Pokazy Jiu-Jitsu oraz obchody 30-lecia powstania Polskiego Centrum Jiu-Jitsu Goshin Ryu

1 maja – Otwarcie Sezonu Turystycznego – Rajd pieszy po wąwozach

10.00 Rynek Miejski w Szczebrzeszynie
Zbiórka uczestników i wymarsz na trasę rajdu z przewodnikiem

Chętnych do wzięcia udziału w pierwszomajowym rajdzie wąwozami Roztocza Zachodniego Organizator prosi o zapoznanie się z REGULAMINEM wędrówki i wysłaniem zgłoszenia wraz z załącznikiem do piątku 26 maja.

ok. 14.00 Ośrodek OSTOYA ROZTOCZE w Kawyczynku
Powitanie uczestników na mecie, ognisko

2 maja – Wernisaż wystawy R. Kołodziejczyka

17.00 Miejski Dom Kuhury w Szczebrzeszynie
Oficjalne otwarcie wystawy malarstwa Piotra Kołodziejczyka

3 maja – Uroczyste obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja

9.15 Sala konferencyjna Urzędu Miejskiego w Szczebrzeszynie
UROCZYSTA SESJA RADY MIEJSKIEJ W SZCZE8RZESZYNIE
10.30 Kościół pw. św Mikołaja w Szczebrzeszynie
MSZA ŚWIĘTA w intencji Ojczyzny
11.30 Plac Tadeusza Kościuszki
Dalszy ciąg uroczystości patriotycznych

4 maja – Dzień sportu na Orliku

9.00 Obiekty Sportowe ORLIK w Szczebrzeszynie
Turniej piłki nożnej, konkursy i zawody sprawnościowe

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Zamość to nie...
E, Rafał! Jak już chwalisz się że wi...
as 11 minut temu
Fajnie. Może coś będzie KONKRETNIE wi...
hmm... 23 minuty temu
Ciekawe co było w historii przeglądani...
viki 33 minuty temu
Przecież to nawet nie KOD bo KOD to jak...
Zamoyski 36 minut temu
'ted'... pomyliłeś strony... miałeś ...
nienasycona ćw...
hmmm.... obstawiam że jeżeli ktoś ły...
dd
Trzech radnych natomiast tablety dwa. Cz...
Redakcja
To tymczasowa strona....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018