R E K L A M A

Z I P

Sport | Szczebrzeszyn | ZamośćDaniel Czubara30 września 2017 FACEBOOK | 4430 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 16 komentarzy ()

Szczebrzeszyn: Roztocze – Hetman Zamość 0:2

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Hetman okazał się lepszy w derbach Zamojszczyzny. 

Do meczu zamościanie przystąpili w nieco zmienionym składzie. Spowodowane to było m.in. czerwoną kartką Jakuba Bednary w poprzednim meczu z rezerwami Górnika Łęczna. W związku z tym parę stoperów stworzyli Przemysław Kanarek i Przemysław Żmuda a na bokach zagrali Bartłomiej Gąska i Michał Luterek.

Faworytem spotkania był Hetman. Jak jednak powszechnie wiadomo derby rządzą się swoimi prawami i mimo, że obie ekipy dzieli kilkanaście punktów i kilkanaście miejsc w tabeli to gospodarze wcale nie chcieli tanio oddać skóry i punktów. Przeważał Hetman. Piłkarze z Zamościa nie mieli jednak recepty na to, jak pokonać bramkarza Roztocza. W 29′ zamościan wyręczył zawodnik gospodarzy – Damian Wajdyk, który ulokował piłkę w bramce swojej własnej drużyny. Pod koniec spotkania sztuka ta udałą się także piłkarzom z Zamościa. Gola dla Hetmana zdobył pomocnik Rafał Kycko. Tym samym ustalił on wynik spotkania na 2:0 dla drużyny z Hetmańskiego Grodu.

Patrząc na miejsca obu drużyn w tabeli, zarówno wynik nie powala na kolana. Kibice liczyli na więcej. Z drugiej strony należy pochwalić piłkarzy Roztocza Szczebrzeszyn za walkę i ambicję. Ważne jednak, że podopieczni Jacka Ziarkowskiego ponownie zdobyli 3 punkty i odnotowali drugie z rzędu zwycięstwo.

Roztocze: Hadło – Kornas, B. Mazur, Wajdyk, Czarniecki, Bubiłek, W. Mazur (60′ Wyrostkiewicz), Malec (50′ Rudakow), Klimkiewicz (58′ Daszek), Fediuk, Gałka.

Hetman: Skrzypek – Luterek, Żmuda, Kanarek, Gąska, Solecki, Lavruk (87′ Mietlicki), Kupisz (55′ Stefański), Kycko (90′ Omański), Turczyn (69′ Otręba), Paluch.

Roztocze Szczebrzeszyn – Hetman Zamość 0:2 (0:1)

Bramki:

0:1 Damian Wajdyk 29′ – samobójcza

0:2 Rafał Kycko 89′

 

 

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Persona non grata" dnia 30 września 2017 o godzinie 15:22:33 napisał:
  Nie lubię nikogo hejtować.. Ale trener naprawdę powinien wymienić Palucha na Omańskiego. Gość może się stara, ale odbija się od obrońców i po prostu nie nadaje się do naszego zespołu. Nie zastawi się, nie zawalczy... A Omański to był świetny Joker i chłop stąd.
  8
  3
  R E K L A M A
 • "Kryteria" dnia 30 września 2017 o godzinie 16:04:23 napisał:
  A skład Roztocza?? Jak wypadli nasi byli piłkarze?
  1
  0
 • "Jestem sobie zjeb" dnia 30 września 2017 o godzinie 16:22:46 napisał:
  "Nie lubię nikogo hejtować" - więc jak zwykle coś odpierdolę. Przegrali ? Nie. Remis ? też nie ? Wygrali ? No to (...)* był beznadziejny. Tylko ja jestem boss
  2
  6
 • "ja" dnia 30 września 2017 o godzinie 16:25:18 napisał:
  Roztocze:Hadło-Czarniecki,Wajdyk,Mazur,Kornas-Klimkiewicz,Mazur,Fediuk,Malec,Bubiłek-Gałka. Z ławki weszli-Rudakov,Daszek,Wyrostkiewicz.
  1
  0
 • "kibic" dnia 30 września 2017 o godzinie 18:03:50 napisał:
  Hetman przeważał, miał kilka sytuacji tylko skuteczność nie najlepsza, ważne że są trzy punkty. Szkoda jakby Roztocze spadło bo bliski wyjazd, fajny klub i stadion.Nawet nie wiedziałem że sztuczne oświetlenie mają.
  5
  0
 • "hm" dnia 30 września 2017 o godzinie 19:25:56 napisał:
  Trzeba było wejść na to kartoflisko i pobiegać kilka minut.
  1
  6
 • "Vholo" dnia 30 września 2017 o godzinie 23:23:41 napisał:
  Jeśli do obrony wróci Daszkiewicz I Bednara. Hetman może walczyć o coś jeszcze w tej lidze.
  3
  4
 • "banan" dnia 1 października 2017 o godzinie 7:21:13 napisał:
  Panie Jacku !!!! Paluch na ławeczkę Kupisz na szpicy a na bok pomocy Stefański. Takie trudne ??? Myślę ze nie chyba ze ten dziad Paluch ma klauzulę ze musi grać... Wtedy to ch...j...
  7
  3
 • "zamościak" dnia 1 października 2017 o godzinie 13:34:00 napisał:
  zaczyna się ... rzygać się chce jak czytam komentarze tych "fachofców", uzdrowiciele i niespełnieni ambicjonalnie na boiskach Orlika
  1
  3
 • "wynik powalił mnie na kolana" dnia 1 października 2017 o godzinie 16:18:27 napisał:
  wynik nie powala na kolana, z kim oni grają. Proponuję zatrudnić smudę, on spowodujhe że z roztoczem wygraja nastepnym razem więcej :)
  0
  2
  R E K L A M A
 • "LOL" dnia 1 października 2017 o godzinie 17:03:02 napisał:
  Stal straciła punkty w Tomaszowie
  5
  1
 • "Anonim" dnia 1 października 2017 o godzinie 19:32:01 napisał:
  Można jeszcze Stal dogonić ale trzeba wygrać z Tomasovią.
  1
  0
 • "He he" dnia 1 października 2017 o godzinie 20:18:38 napisał:
  W meczu juniorów starszych Tomasovia - Hetman 8 : 0. No brawo Wy!!! :)
  6
  0
 • "He he" dnia 1 października 2017 o godzinie 20:23:46 napisał:
  W juniorach młodszych Tomasovia - AMSPN Hetman "tylko" 4 : 1. Jest progresja :) Może w seniorach za tydzień będzie dalszy postęp :)
  4
  0
 • "Stary" dnia 1 października 2017 o godzinie 22:01:08 napisał:
  Ten "He he" to hejter jakiś wielu w zamojskim piłkarskim bagienku ale w jednym ma rację. Trzeba rozgonić wszystkich zamojskich pseudotrenerów zajmujących się szkoleniem młodzieży i zatrudnić tego Babiarza z Tomasovii . Dać mu dobre zarobki niech sprowadzi kolegów i niech stworzą Akademię Piłkarską. W Zamościu i okolicach jest 5-krotnie więcej młodzieży niż w Tomaszowie. W zamojskich liceach uczą się w większości juniorzy z Tomaszowa. Jeśli chcemy zbudować piłkę w Zamościu to trzeba to robić od podstaw. Nie może być tak ,że w pierwszym Hetmanie nie ma ludzi nauczonych grać w juniorskich Hetmanach. Niestety nie ma z kogo wybrać 2-3 nadających się do gry. Starsi zamościanie są Turczyn i Solecki ale to jeszcze wynalazki Romka Nowosada. Później szkoleniem młodzieży w Zamościu zawładnął Marcin Ł. i jego poplecznicy. Wykończono KS, który był wg ludzi z AMSPN główną zawadą i co .....zrobił AMSPN - skompromitował się w seniorskiej i juniorskiej piłce. Dzisiejsi młodzieżowcy Bednara , Daszkiewicz , Luterek i Gąska to nie jest "produkt" zamojskiej myśli szkoleniowej. Dlaczego tak mało ludzi z Zamościa gra w Hetmanie i innych klubach wyżej V ligi ??? To jest właśnie efekt ciągłej wojny w tym środowisku , która wszystkich ciągnie do dołu. Zamiast zatrudniania trenerów z nazwiskami dla 1 drużyny trzeba zatrudnić prawdziwych fachowców od młodzieży. I drużyna jest ważna bo jest kołem zamachowym dlamłodszych ekip ale nie można skupiać się tylko na niej bo to droga donikąd.
  9
  6
 • "asd" dnia 2 października 2017 o godzinie 10:11:05 napisał:
  Mnie w ogóle nie dziwią porażki czy to juniorów czy seniorów z klubami z mniejszych miast czy wsi.W Zamościu nie ma mody na sport. Szkoły śpią, kluby też. Boiska osiedlowe puste, orliki też. W chwili obecnej ani Hetman ani Gaudium nie mają wyników. W Zamościu to młodzież albo lata po Twierdzy, cały wolny czas to przed komputerem albo siedzi pod blokiem, piwko, papierosek i lansik. Pracować nie musi, bo przecież do 25 roku studiuje za mamusi i tatusia pieniążki. A taki chłopak ze wsi nawet jak sobie popije to w dzień nie poleży tylko musi robić, bo ojciec każe. I potem efekt jest taki, że przyjedzie drużyna ze wsi i nawet jeżeli technicznie odstają to kondycję mają lepszą, są silniejsi, szybsi i lepiej wybiegani. I na tą ligę to wystarcza.
  9
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Dirty Harry 36 minut temu
Bravo AW. Co prawda można było tę wa...
Kiko
A jaki był hejt na Wnuka, że dworzec s...
z_boku
Tak było, jak ten brzeziniak był, co t...
KL.
Historycznymi miejscami integracji społ...
...
Zacznij od siebie zanim zwrócisz komuś...
Kibic lat 80
Przykro czytać te komentarze. Naprawdę...
tys prowda
A jak Hetman będzie grał ligowe mecze ...
kibic
Ziółkowski z Huczwy mógłby wrócić,...
swojak
Skoro odszedł Skrzypek to warto byłoby...
nikt
BTW po "zamojsku" oznacza komin na parki...
bmx
Gdybyś przeczytał ze zrozumieniem podp...
@Fucha ma racje . Najlepiej zapoznać si...
swojak
Świetne miejsce! Co jakiś czas odwiedz...
Jaro
Paluch może nie odejdzie bo w Motorze c...
Janek
Ta druga od lewej jest za*ebista mrrr...
zamościak
Z całym szacunkiem dla klubu Orka i ich...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny