R E K L A M A

Z I P

Flesz | SzczebrzeszynDaniel Czubara29 maja 2017

Szczebrzeszyn: Policjanci uratowali kobietę

Policja fot. Robert Moteka

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Dzisiaj w nocy do dyżurnego zadzwoniła kobieta z informacją, że z mieszkania samotnie mieszkającej sąsiadki słyszy wzywanie pomocy. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie. Jednak drzwi były zamknięte. Pomimo nawoływań o ich otworzenie nikt nie wychodził z domu. Pomimo nawoływań o ich otworzenie nikt nie wychodził z domu. Policjanci zdecydowali się wybić szybę w jednym z okien. Dzięki temu weszli do środka, gdzie na podłodze zastali leżącą kobietę wzywającą pomocy. 

W Szczebrzeszynie miejscowi policjanci około godziny 1:00 w nocy zostali wysłani przez dyżurnego na interwencję, gdzie samotnie mieszkająca kobieta wzywa pomocy. Po przybyciu na miejsce usłyszeli dochodzące z mieszkania ciche słowa: „proszę pomóżcie mi”. Drzwi i okna domu były zamknięte. Nikt też nie otwierał ich od środka. Policjanci podjęli szybką decyzję o wybiciu szyby w lufciku dwuskrzydłowego okna. Po wejściu do środka zastali 90-letnią kobietę leżąca twarzą do podłogi. Sprawnie udzielili jej pierwszej pomocy przedmedycznej i wezwali karetkę pogotowia. Kontrolując podstawowe funkcje życiowe kobiety czekali na przybycie pogotowia. Przybyły na miejsce lekarz przedstawił wstępną diagnozę informując, iż kobieta najprawdopodobniej doznała udaru. Karetka pogotowia przewiozła ją do szpitala. Policjanci zabezpieczyli wybitą szybę, zamknęli dom, a klucze przekazali sąsiadce, która zobowiązała się zaopiekować mieszkaniem pod nieobecność właścicielki.

Dzięki szybkiej interwencji policji udało się uratować kobietę. Jeden z pomagających jej policjantów jest również ratownikiem medycznym, co pomogło w szybkiej ocenie sytuacji oraz podjęciu zdecydowanych i właściwych czynności ratunkowych.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

rej
A co wolałbyś Sadlika? :D Wątpię. Po...
obserwator
Mleko się wylało i teraz trzeba go wyp...
obserwator
Do He He..... Gościu poczytaj ile osób...
o
Bravo za zdemaskowanie hejtera. Podejrze...
A R
Twoje argumenty wbiły mnie w fotel i ni...
Pan Czarek
Bilans Pana Ziarkowskiego 34 mecze w Avi...
He he
Ohohoho! Psychopata dał pokaz "języka ...
z_boku
metrem? można, jeno trzeba najpierw wyk...
teraz
teraz wygrają ze słabą łęczną i b...
obserwator
Kiedy się ktoś weźmie za handel papie...
do tego z defic...
A obwodnica zachodnia to pryszcz, kartof...
:)
Najwyższy czas zostawic auto i przesią...
Perek
Tu nowy trener nic nie pomoże.. Trzeba ...
Maciek
Czy ktoś z Gminy Zamość pojawił się...
mieszkaniec
najlepiej cały zarząd do dymisji potem...
Mieszkaniec
Bardzo źle mówią mieszkańcy Zamości...
folwark
Sprzedać Kamyszowi Kosiniakowi - obsadz...
Wystarczą dwie porażki, a Ziaro zostan...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017