R E K L A M A

Z I P

Sport | SzczebrzeszynDaniel Czubara4 grudnia 2017

Szczebrzeszyn: PKP LHS sponsorem drużyny Roztocza

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Firma PKP LHS Sp. z o.o. z siedzibą w Zamościu została sponsorem IV-ligowej drużyny piłkarskiej Roztocza Szczebrzeszyn.  Zarząd klubu podpisał stosowną umowę sponsorską z firmą PKP LHS Sp. z o.o. w listopadzie.

Zarząd klubu,  sztab szkoleniowy oraz zawodnicy składają na ręce Szanownego Pana Prezesa firmy PKP LHS Sp. z o.o. serdeczne podziękowania za dobre serce i pomoc w rozwijaniu umiejętności sportowych naszych wychowanków. Pomoc otrzymana zostanie wykorzystana na szkolenie i wyposażenie naszych grup młodzieżowych, w postaci zakupu sprzętu treningowego oraz strojów meczowych z logo sponsora na piersiach. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy firmie PKP LHS Sp. z o.o. za wsparcie, życzymy sukcesów w biznesie i mamy nadzieję, że współpraca z naszym klubem przyniesie firmie PKP LHS jeszcze większe grono klientów, którzy skorzystają z tak bogatej oferty transportowej.– poinformowały na stronie internetowej władze klubu Roztocze Szczebrzeszyn.

PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa sp. z o.o. to firma, która zarządza infrastrukturą szerokotorowej linii LHS oraz oferuje usługę trakcyjną i dodatkowe usługi logistyczno – spedycyjne. Na linii LHS znajdują się obiekty infrastruktury punktowej, służące do prowadzenia ruchu pociągów (stacje i mijanki) oraz przeładunku towarów (terminale przeładunkowe, rampy i place przeładunkowe, hale magazynowe, składy celne, wagi wagonowe i samochodowe). PKP LHS optymalnie zarządza kolejową infrastrukturą linii LHS realizując inwestycje odtworzeniowe i rozwojowe oraz remonty mające na celu utrzymanie linii kolejowej nr 65 w sprawności techniczno-eksploatacyjnej. Realizują przewozy towarowe w zwartych składach i w pojedynczych wagonach, przewozy intermodalne – kontenery, naczepy samochodowe.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Anonim" dnia 4 grudnia 2017 o godzinie 14:29:02 napisał:
  No to teraz Roztocze zrobi taką karierę w lidze jak Stal Mielec.
  6
  0
 • R E K L A M A
 • "..." dnia 4 grudnia 2017 o godzinie 14:46:38 napisał:
  To gowno nie sponsor skacze po klubach jak zajączek i gowno pomaga
  5
  1
 • "jak" dnia 4 grudnia 2017 o godzinie 16:01:44 napisał:
  to i Hetmanowi teraz dokopią, może i awansują.
  1
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

banan 55 minut temu
Podpisał pewnie z opcją rozwiązania u...
kibic
Zdjęcia jakieś będą z pierwszego tre...
Winny hejter
Panie Welcz czekamy na króla Grenlandii...
Nauczyciel
golkiper - "zniknął" się pisze jeśli...
Kryteria
Napastnik z III ligowym stażem , już m...
golkiper
Moim zdaniem największą potrzebą na d...
olo
A ja myślałem,że dyrektor będzie hon...
Paweł Myśliwiecki podpisał, jest pier...
A mecz UKS Basket Zamość-Start II SP 3...
kibol
Skrzypek, Wyłupek, Niemczyk mamy trzech...
PraCOwać
18 000 zł to małe dofinansowanie....
max
Szukają bramkarza? Kurjozum. Hetman mai...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny