nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Sport | SzczebrzeszynRedakcja30 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Szczebrzeszyn: Międzynarodowe Seminarium Sztuk i Sportów Walki

W dniach  4 – 6 maja br.  pod Honorowym Patronatem Ambasadora  Japonii w Polsce, Starosty Zamojskiego oraz Burmistrza Miasta Szczebrzeszyn odbędzie się Międzynarodowe Seminarium Sztuk i Sportów Walki  połączone z Kulturą i Sztuką Japonii.

Uczestnikom wydarzenia zaproponowano bogaty i interesujący program m.in.: wernisaż wystawy Mariusza Szmerdta Malarstwo Sumi-e „Drzewka Bonsai”, warsztaty z origami, naukę jedzenia pałeczkami, zajęcia językowe „Japoński na wesoło”,  wykład przybliżający czym różni się Japonia od Polski. Zajęcia poprowadzą pani Akiko Asou, pani Atsuko Ogawa, dyrektor Centrum Kultury Japońskiej w Przemyślu pani Iga Dżochowska.
 
Ponadto program obejmuje wykłady:„Różnice kulturowe Polski i Japonii”, „Droga samurajskiego miecza”, pokaz japońskiego tańca „Sakura sakura”, tradycyjną ceremonię parzenia zielonej herbaty oraz recital fortepianowy japońskiej pianistki Atsuko Ogawy.
 
Na zakończenie imprezy zostaną ogłoszone wyniki konkursu plastycznego „Japonia oczami dziecka” i wręczone nagrody ufundowane przez Starostę Zamojskiego oraz nadane stopnie Mistrzowskie  Dan w Jiu – Jitsu.
 
Swój udział zapowiedzieli instruktorzy krajowi oraz zagraniczni m. in. z Włoch, Anglii, Niemiec, Kanady i Węgier. 
 
Honorowym gościem seminarium będzie pani Akiko Miwa z Japonii – Honorowy Członek Polskiego Centrum Jiu-Jitsu Goshin-Ryu.

Inicjatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Sztuk i Sportów Walki „Bushido” Szczebrzeszyn we współpracy z Miejskim Domem Kultury w Szczebrzeszynie. 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
28 minut temu
NO cóż, miasto ogłosi nowy przetarg, ...
fakt
na innym portalu widziałem dobrze: fot ...
Jango Fett
Morderca wszedł zbyt łatwo, reakcja oc...
Berator opinie
Berrator - kolejny nic nie warty spalacz...
BYC MOZE
być może cos się zmieni po wyborach n...
ad111
Wyrazy współczucia dla rodziny. Czas n...
hmm
ja tu widze fot Facebook ale to chyba za...
Redakcja roztoc...
Proszę o wskazanie grafik pochodzących...
ccc
to że bierzesz grafiki żywcem zdarte z...
jejku
ach w dzienniku tvp1 ciagle mowia ze PO ...
mieszkaniec
Warto by było zwrócić też uwagę na ...
nareszcie
fajnie ze sa wreszcie komentarze, moze w...
Name
@TORRES20400 - surowa samoocena. Ja bym ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama