R E K L A M A

Z I P

Powiat Zamojski | Społeczeństwo i patriotyzm | SzczebrzeszynOliwia Bojar16 listopada 2017 FACEBOOK | 4413 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Szczebrzeszyn: MDK zaprasza do udziału w konkursie świątecznym

logo konkursu bożonarodzeniowego organizowanego przez MDK w Szczebrzeszynie

R E K L A M A    B O A R D


Zgodnie z wieloletnią tradycją w czasie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia Miejski Dom Kultury w Szczebrzeszynie zaprasza mieszkańców powiatu zamojskiego do udziału w konkursie na stroiki i kartki świąteczne.

Celami konkursu jest kultywowanie tradycji Bożonarodzeniowej, pobudzanie do dokonań twórczych oraz popularyzacja różnych technik plastycznych.
Konkurs adresowany jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz innych placówek opiekuńczo -wychowawczych powiatu zamojskiego a także osób indywidualnych.
Każdy uczestnik może przedstawić tylko jedną pracę, która powinna być czytelnie opisana (imię, nazwisko, klasa, wiek, szkoła, świetlica oraz imię i nazwisko opiekuna, tel. kontaktowy)

Prace oceniane będą w 2 kategoriach:
-Stroik
– Kartka świąteczna z podziałem na 5 kategorii wiekowych:
przedszkolaki
szkoła podstawowa kl. I-III
szkoła podstawowa kl. IV -VI
szkoły podstawowe kl. VII, gimnazjalne i ponadgimnazjalne
osoby dorosłe.

Autorzy najlepszych prac nagrodzeni będą dyplomami i nagrodami rzeczowymi.
Prace należy dostarczyć do dnia 13 grudnia (środa) na
adres:
Miejski Dom Kultury
ul. Sądowa 3,
22 -460 Szczebrzeszyn
Autorzy wszystkich prac spotkają się na podsumowaniu konkursu i wręczeniu nagród, które odbędzie się 19 grudnia (wtorek), o godz.10.00
w Sali widowiskowej MDK w Szczebrzeszynie.

Uczestnicy swoje prace będą mogli odbierać po rozstrzygnięciu konkursu w dniach od 19 grudnia 2017 r. do 8 stycznia 2018 r.

Autor: Oliwia Bojar
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
socjal
Czyli bez zmian widzę. Nie ma konstruk...
Emerytka 7 minut temu
Czy Pani Mucha coś zaśpiewa w Zamości...
grażka 29 minut temu
Płatny, stały etat jurora! Niezła fuc...
Brawo Zamość 54 minuty temu
Mieszkam poza Zamościem przepraszam z...
Brawo Zamość 58 minut temu
Ludzie korzystajcie z kultury. Jestem ...
Ciekawe...
czy fryzjer i kosmetczka już umowieni? ...
por.zUbek
Nieprawda! Ja chwaliłem zmianę uczesan...
antyklerykał
Piękne, słowiańskie, rodzime zwyczaje...
Dirty Harry
Co posiejesz, to zbierzesz. Twoja idolka...
socjal
Ogarnijcie się ludzie z tą nienawiści...
Ciekawe...
czy Zawiślak też tam będzie? LPR to j...
advocatus diabo...
...można by rzec "koń trojański" LPR?...
advocatus diabo...
...z czegoś trzeba "żyć"...
Oneb
Człowiek, który zmarnował potencjał ...
członki z plas...
Jak myślicie , to jednostkowy przypadek...
Wojak
Najliczniej na spotkaniu z Giertychem st...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny