R E K L A M A

Z I P

Flesz | SzczebrzeszynDaniel Czubara1 lipca 2017

Szczebrzeszyn: Mają kłopoty przez “maryśkę”

Fot. KWP w Lublinie

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Widząc policyjny radiowóz wyrzucił papierowe zawiniątko. Mowa o 20-letnim mieszkańcu Szczebrzeszyna, którego zachowanie nie umknęło uwadze mundurowych. Jak się okazało odrzucony przez młodzieńca pakiet zawierał susz marihuany.

Nie umknęło uwadze mundurowych patrolujących podległy rejon, zachowanie młodzieńców siedzących na przystanku w miejscowości Topólcza. Jeden z nich na widok radiowozu odrzucił papierowy zwitek. Jak się okazało zawierał on niewielkie ilości środka odurzającego w postaci marihuany. Drugi podobny zwitek papieru z suszem narkotycznej rośliny policjanci ujawnili przy oknie przystanku.

Obaj młodzieńcy – rówieśnicy w wieku 20-lat, mieszkańcy Szczebrzeszyna pod zarzutem naruszenia przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii trafili do policyjnego aresztu. Podczas podjętych czynności policjanci ustalili, że znaleziona na przystanku marihuana należała do jednego z nich. Młodzieniec już usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Jego kolega również usłyszał zarzuty. Udzielania za pieniądze narkotyku koledze i uprawy konopi. Jak się bowiem okazało młodzieniec w lesie w Szczebrzeszynie uprawiał krzewy narkotycznej rośliny. Nielegalną uprawę zlikwidowali policjanci.– informuje podinsp. Joanna Kopeć z KMP w Zamościu.

Wkrótce obaj młodzieńcy za popełnione czyny odpowiedzą przed Sądem. Wobec 20-latka, który uprawiał konopie i udzielał narkotyków prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Do czasu rozprawy 20-latek raz w tygodniu meldować się musi w Komisariacie Policji w Szczebrzeszynie.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii przestępstwo udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. Posiadanie środków odurzających i uprawa konopi są zaś czynami zabronionymi za które grozić może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "asd" dnia 2 lipca 2017 o godzinie 20:00:56 napisał:
    do więzienia z tymi ćpunami, odizolować tacy ludzie przenoszą HIV i zółtaczkę
    0
    0
  • R E K L A M A


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

TORRES20400
Takie tam małe słówko, w tę czy tamt...
Zamość
Przez Zamość nie przebiega droga E17, ...
TORRES20400
Ale co niby mają poprawić?...
Zegarmistrz
W tekście jest dużo nieścisłości. P...
Zegarmistrz
Nawet tutaj Zawiślak musiał przemówi...
TORRES20400
Oczywiście, poza p. Oliwią....
TORRES20400
O co tu się czepiać? P. Oliwia przepis...
por.zUbek
"xyz" ma rację! Fejsbuk jako źródło ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017