R E K L A M A

Z I P

Sport | SzczebrzeszynDaniel Czubara9 stycznia 2018 FACEBOOK | 4422 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1) ()

Szczebrzeszyn: Duet Szczyrba – Wieczerzak poprowadzi Roztocze

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Jacek Szczyrba i Wiesław Wieczerzak poprowadzą w rundzie rewanżowej drużynę IV-ligowego Roztocza Szczebrzeszyn.

-Zarząd klubu Roztocze dogadał się z duetem trenerskim, Panem Jackiem Szczyrbą oraz można tu powiedzieć legendą trenerską zamojszczyzny Panem Wiesławem Wieczerzakiem.

Zapytacie dlaczego dwóch? Czy to nie będzie dwa razy tyle kosztowało?

Otóż nie. Trenerzy dogadali się z klubem jak również miedzy sobą i mają się uzupełniać. Co to oznacza?

Po prostu sytuacja jest taka, że trener Szczyrba studiuje i nie zawsze będzie miał czas w pełni uczestniczyć w treningach, stąd trener Wieczerzak będzie Go wspomagał. Liczymy również na wielkie doświadczenie trenera Wieczerzaka i z nadzieją liczymy na szanse utrzymania w lidze.

Szanse są nadal spore, ale nie ma co się oszukiwać, pięć oczek na koncie to naprawdę mało. Nie można też liczyć na to, że tylko my myślimy o wzmocnieniach. Inne drużyny też „nie leżą” i nie czekają kiedy to Roztocze się wzmocni.

Sytuacja jest ogólnie słaba ale nie beznadziejna więc będziemy walczyć !!

Jeszcze raz chcemy podziękować trenerowi Jarkowi Czarnieckiemu za 2 lata dobrej współpracy, życząc sukcesów w dalszej karierze trenerskiej, a nowym trenerom naszego klubu życzymy samych sukcesów, ponieważ i nam będzie dane w nich uczestniczyć . – poinformował zarząd Roztocza Szczebrzeszyn.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
  • "Anonim" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 16:56:40 napisał:
    Powodzenia Roztocze, dobrze by było żebyście się utrzymali wszak to najbliższy wyjazd z Zamościa.
    5
    0
    R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
TORRES20400
Bimbru szkoda. Zbieranie "zabytków" z I...
z_boku
Ufff.... Już myślałem że Jakuba zła...
z_boku 29 minut temu
No to trzeba mu pogratulować. Tam go je...
Persona non gra... 30 minut temu
Proponuję Przemysława Kitę za Piotra ...
Asd 41 minut temu
Czyli za jednym zamachem wzmocnienie Het...
Oneb 58 minut temu
Ptaszki ćwierkają, że ktoś wyszedł ...
Taka kasa ! Więcej niż Prezydent. Nies...
Oneb
Ptaszki ćwierkające, że kandydatką n...
...
Hahahahhhah .... akcje Krajowej Spółki...
lewicowy
karteczka bredzisz. Zamojskie SLD weszł...
ad111
Daltego cały ten "news" wyjęty jest ni...
fucha
A po co radnemu Niziołowi twój głos. ...
fucha
Po co tak się pchać na ten urząd Prez...
z_boku
Zamość tylko mignął w tym spocie, ż...
observer
geriatria klimakteryjna + wieloobrotowo-...
karteczka
Stare dzieje . Wydaje się , że koledzy...
ad111
Filmik słabiutki, nie ma się czym eksc...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny