R E K L A M A

Z I P

Sport | SzczebrzeszynRedakcja29 listopada 2017 FACEBOOK | 4432 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1) ()

Szczebrzeszyn: 187 zawodników na dwudniowych Kata Jiu-Jitsu Goshin-Ryu

Mistrzostwa Polski w Kata Jiu-Jitsu Goshin-Ryu w Szczebrzeszynie 92017), foto: MDK Szczebrzeszyn

R E K L A M A    B O A R D

W miniony weekend (25-26 listopada) w grodzie chrząszcza zgromadzili się walczący o tytuł Mistrza Polski w Kata Jiu-Jitsu Goshin-Ryu. Gospodarzem turnieju był szczebrzeszyński klub BUSHIDO.

W zawodach uczestniczyło 187 zawodników i 20 instruktorów. Do Szczebrzeszyna przyjechali
walczący z Lublina, Pliszczyna, Bogucina, Opola, Częstochowy, Gliwic, Nowego Targu, Białego Dunajca, Wieliczki, Sanoka, Kalisza i podopieczni lokalnego klubu.

Zmagania rozpoczęły się już w piątek (24 listopada) egzaminami na Stopnie Mistrzowskie (czarne pasy). Przystąpili do nich m.in. Patryk Kaznowski oraz Aleksandra Antoszek z klubu Bushido. Po trzech godzinach zmagań na macie egzamin zdali z wynikiem pozytywnym.
Konkurencje w kata rozpoczęły się w sobotni poranek i trwały do niedzieli.
W sumie zawodnicy klubu Bushido Szczebrzeszyn wywalczyli 8 złotych, 10 srebrnych i 10 brązowych medali.
Złote medale: Łucja Olczyk, Maria Welsyng, Paulina Pańczyk, Maksymilian Małyszka, Jakub Sierkowski, Wiktor Zaręba, Daniel Dziadosz, Adam Godzisz.
Srebrne medale: Blanka Zaręba, Honorata Bartnik, Kornelia Wlizło, Sandra Pawelczyk, Karol Budzyński, Michał Wyłupek, Jakub Tatar, Oliwier Jakubiec, Jakub Drożdżyk, Łukasz Litwin.
Brązowe medale: Olga Ostaszewska, Wiktoria Derkacz, Wiktoria Wlizło, Kornelia Kitka, Julia Kołcon, Gracjan Chojnacki, Dawid Siurek, Bartosz Pikuziński, Jakub Domienik, Mateusz Balicki.
Gościem honorowym turnieju był Prezydent Międzynarodowej Federacji Modern Combat płk. Mirosław Kuświk a także Sensei Konrad Czarnek z Toronto (Kanada).
W trakcie zawodów miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Jeden z uczestników turnieju oświadczył się na macie swojej wybrance.

Fotorelacja Miejskiego Domu Kultury w Szczebrzeszynie

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
  • "sum" dnia 29 listopada 2017 o godzinie 9:27:30 napisał:
    Mistrzostwa będą jak przyjadą zawodnicy z całej Polski, a nie wybranych klubów. Poza tym cmokanie w dupę przez niektóre osoby.
    2
    1
    R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KJL.
Zamojskie ZOO powstało w 1919 r. Nie fa...
Nauczycielka
A co to za teatr? Skąd?...
x
Kaczmarek odchodzi z Motoru, dobry pomoc...
Kibic lat 80
Przynajmniej jestem kibicem, wykropkowan...
Pi
A co tu rondo ma do tego? Nieumiejętno...
KL.
A o żeglugę rzeczną z Zamościa do Gd...
Czesław
dać łepkom motór... znając życie ch...
swojak
W Zwierzyńcu też już byliśmy. Co do ...
Tomek
Gratuluję uczenia dziecka , że człowi...
Thomas
Zamość bez kolei to było ok - bo nie ...
stójka
zapomniałeś dopisać i ... podsienia ...
Ciekawe...
że jeszcze nikt z opozycyjnej pozycji n...
Thomas
To jest ważny i istotny element przywra...
Józek
Na pozwolenie na budowę, idioto. Bo pie...
Wyborca
Zrobić tam rondo natychmiast, tak samo ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny