nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Galerie | Sport | SzczebrzeszynRedakcja29 listopada 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Szczebrzeszyn: 187 zawodników na dwudniowych Kata Jiu-Jitsu Goshin-Ryu

Mistrzostwa Polski w Kata Jiu-Jitsu Goshin-Ryu w Szczebrzeszynie 92017), foto: MDK Szczebrzeszyn
R E K L A M A    B O A R D

W miniony weekend (25-26 listopada) w grodzie chrząszcza zgromadzili się walczący o tytuł Mistrza Polski w Kata Jiu-Jitsu Goshin-Ryu. Gospodarzem turnieju był szczebrzeszyński klub BUSHIDO.

W zawodach uczestniczyło 187 zawodników i 20 instruktorów. Do Szczebrzeszyna przyjechali
walczący z Lublina, Pliszczyna, Bogucina, Opola, Częstochowy, Gliwic, Nowego Targu, Białego Dunajca, Wieliczki, Sanoka, Kalisza i podopieczni lokalnego klubu.

Zmagania rozpoczęły się już w piątek (24 listopada) egzaminami na Stopnie Mistrzowskie (czarne pasy). Przystąpili do nich m.in. Patryk Kaznowski oraz Aleksandra Antoszek z klubu Bushido. Po trzech godzinach zmagań na macie egzamin zdali z wynikiem pozytywnym.
Konkurencje w kata rozpoczęły się w sobotni poranek i trwały do niedzieli.
W sumie zawodnicy klubu Bushido Szczebrzeszyn wywalczyli 8 złotych, 10 srebrnych i 10 brązowych medali.
Złote medale: Łucja Olczyk, Maria Welsyng, Paulina Pańczyk, Maksymilian Małyszka, Jakub Sierkowski, Wiktor Zaręba, Daniel Dziadosz, Adam Godzisz.
Srebrne medale: Blanka Zaręba, Honorata Bartnik, Kornelia Wlizło, Sandra Pawelczyk, Karol Budzyński, Michał Wyłupek, Jakub Tatar, Oliwier Jakubiec, Jakub Drożdżyk, Łukasz Litwin.
Brązowe medale: Olga Ostaszewska, Wiktoria Derkacz, Wiktoria Wlizło, Kornelia Kitka, Julia Kołcon, Gracjan Chojnacki, Dawid Siurek, Bartosz Pikuziński, Jakub Domienik, Mateusz Balicki.
Gościem honorowym turnieju był Prezydent Międzynarodowej Federacji Modern Combat płk. Mirosław Kuświk a także Sensei Konrad Czarnek z Toronto (Kanada).
W trakcie zawodów miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Jeden z uczestników turnieju oświadczył się na macie swojej wybrance.

Fotorelacja Miejskiego Domu Kultury w Szczebrzeszynie

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "sum" dnia 29 listopada 2017 o godzinie 9:27:30 napisał:
    Mistrzostwa będą jak przyjadą zawodnicy z całej Polski, a nie wybranych klubów. Poza tym cmokanie w dupę przez niektóre osoby.
    R E K L A M A

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama