II. Region | Kraj | LifestyleOliwia Bojar15 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Świat/Kraj: Teledysk artystki z Nałęczowa wśród najlepszych światowych klipów

Kadr z teledysku Oly. "Growing Young", źródło: YouTube


Wideoklip do piosenki „Growing Young“ pochodzącej z Nałęczowa Aleksandry Komsty bardziej znanej jako Oly. znalazł się wśród 20 najlepszych teledysków nominowanych do prestiżowej nagrody festiwalu SXSW w Teksasie.

Oly. ma 23 lata, pochodzi z Nałęczowa, ale mieszka w Warszawie. Jest muzycznym samoukiem, gra m. in. na ukulele i kalimbie. Zadebiutowała gościnnym występem w piosence Fismolla „The Healing”, która ukazała się w sierpniu ubiegłego roku.

Teraz teledysk do jej klipu ma szanse stać się najlepszym. Wybór dokonany zostanie na tegorocznym festiwalu South by Southwest (SXSW), który rozpocznie się już 8 marca w Austin w USA.

To już kolejny raz polski klip znalazł się na prestiżowej liście. W minionym 2017 roku zaszczyt ten spotkał wideo „Answer Me“ zespołu BOKKA.

Za teledysk Oly i zespołu BOKKA odpowiada ta sama ekipa pod czujnym okiem reżyserki Katarzyny Sawickiej, absolwentki Łódzkiej Szkoły Filmowej, wyróżnianej już m.in. na Berlin Music Video Awards czy YACH Film Festival.

Klip w reżyserii Katarzyny Sawickiej jest jednocześnie dyplomem autora zdjęć, Adama Romanowskiego. Prace na planie trwały 4 dni i były realizowane w małej miejscowości pod Łodzią.

 

Dodajmy, że wśród tegorocznych nominowanych są m.in. Jay-Z, Capital Cities i Com Truise.

Festiwal SXSW 2018 potrwa 12 dni. Jest to największe tego typu wydarzenie na świecie. To kolosalne przedsięwzięcie, które co roku ściąga do Austin setki tysięcy ludzi z całego świata. Na przestrzeni kilku przecznic odbywa się niezliczona ilość spotkań, warsztatów, wykładów, prezentacji, koncertów i seansów.
Tematyka festiwalu znacznie wykracza poza kulturę, bo odbywające się na nim wydarzenia nawiązują do nowych technologi, zdrowia, sportu czy chociażby polityki.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Oliwia Bojar
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
nienasycona ćw...
hmmm.... obstawiam że jeżeli ktoś ły...
dd
Trzech radnych natomiast tablety dwa. Cz...
Redakcja
Dziękujemy za ten komentarz. I My i Ty ...
Redakcja
To tymczasowa strona. Dostęp zostanie w...
Redakcja
To tymczasowa strona....
.
Czy zostanie zachowany dostęp do archiw...
Kubel
Chaba wejdą wszyscy? na barana...
tur
Też nie rozumiem jak można wstawić na...
KL
"Ostatni będą pierwszymi, a pierwsi os...
MS
posel Zawislak najlepszy ale od końca...
MS
Panowie ale sukces oddaj tez diety!...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018