R E K L A M A

Z I P

II. Region | Kraj | LifestyleOliwia Bojar15 lutego 2018 FACEBOOK | 5262 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Świat/Kraj: Teledysk artystki z Nałęczowa wśród najlepszych światowych klipów

Kadr z teledysku Oly. "Growing Young", źródło: YouTube


Wideoklip do piosenki „Growing Young“ pochodzącej z Nałęczowa Aleksandry Komsty bardziej znanej jako Oly. znalazł się wśród 20 najlepszych teledysków nominowanych do prestiżowej nagrody festiwalu SXSW w Teksasie.

Oly. ma 23 lata, pochodzi z Nałęczowa, ale mieszka w Warszawie. Jest muzycznym samoukiem, gra m. in. na ukulele i kalimbie. Zadebiutowała gościnnym występem w piosence Fismolla “The Healing”, która ukazała się w sierpniu ubiegłego roku.

Teraz teledysk do jej klipu ma szanse stać się najlepszym. Wybór dokonany zostanie na tegorocznym festiwalu South by Southwest (SXSW), który rozpocznie się już 8 marca w Austin w USA.

To już kolejny raz polski klip znalazł się na prestiżowej liście. W minionym 2017 roku zaszczyt ten spotkał wideo „Answer Me“ zespołu BOKKA.

Za teledysk Oly i zespołu BOKKA odpowiada ta sama ekipa pod czujnym okiem reżyserki Katarzyny Sawickiej, absolwentki Łódzkiej Szkoły Filmowej, wyróżnianej już m.in. na Berlin Music Video Awards czy YACH Film Festival.

Klip w reżyserii Katarzyny Sawickiej jest jednocześnie dyplomem autora zdjęć, Adama Romanowskiego. Prace na planie trwały 4 dni i były realizowane w małej miejscowości pod Łodzią.

 

Dodajmy, że wśród tegorocznych nominowanych są m.in. Jay-Z, Capital Cities i Com Truise.

Festiwal SXSW 2018 potrwa 12 dni. Jest to największe tego typu wydarzenie na świecie. To kolosalne przedsięwzięcie, które co roku ściąga do Austin setki tysięcy ludzi z całego świata. Na przestrzeni kilku przecznic odbywa się niezliczona ilość spotkań, warsztatów, wykładów, prezentacji, koncertów i seansów.
Tematyka festiwalu znacznie wykracza poza kulturę, bo odbywające się na nim wydarzenia nawiązują do nowych technologi, zdrowia, sportu czy chociażby polityki.

Autor: Oliwia Bojar
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny