Edukacja | ZamośćRedakcja23 grudnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Świąteczny „Skafander”

R E K L A M A    B O A R D

Pojawił się kolejny, świąteczny numer Gazety Akademickiej „Skafander”. Wydanie otwiera obszerny artykuł o nowej pracowni PWSZ dla kierunku bezpieczeństwo narodowe, która wyposażona jest w symulator strzelnicy laserowej.

Poza tym w tym numerze „Skafandra” jeden ze studentów pielęgniarstwa PWSZ, Maciej Filipowicz, opowiada o tym jak połączyć naukę z pracą zawodową ratownika medycznego. Wartym uwagi jest również tekst dotyczący spotkania poświęconego transplantologii. W zamojskiej uczelni o zasadach pobierania narządów od dawców opowiadała Anna Gradziuk, koordynator ds. transplantacji w szpitalu im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu.

Sympatyków sportu na pewno ucieszy informacja o wielkim sukcesie pingpongistów PWSZ, którzy zdominowali Akademickie mistrzostwa Województwa Lubelskiego w tej dyscyplinie. Podopieczni trenera Piotra Kostrubca zajęli cztery pierwsze miejsca.

Oprócz wiadomości studenckich w tym wydaniu przeczytacie również wywiad z młodą 17-letnią ilustratorką Olą Jędrzejewską z Tomaszowa Lubelskiego, autorką ilustracji do książki „Apokalipka” Łukasza i Anastazji Izarowskich oraz bohaterką teledysku „Minął dzień” grupy MUS!

W wydaniu znajdziecie również informacje o różnych wydarzeniach z życia szkół średnich z terenu dawnego województwa zamojskiego jak np. sukcesie „Ekonomika” (ZSP Nr 1 w Zamościu) w programie Lubelska Kuźnia Talentów.

E-wydanie „Skafandra” znaleźć” można TUTAJ

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
WerT
Bo Flip i Flap nie występują jak to ni...
leniwce w radzi...
Ćwik nieobecny? Zwolak nieobecny? Szopk...
cchenieek
Panie Josik, mowiles Pan ze nie dasz Pan...
observer
niepotrzebne odwlekanie w czasie, które...
Rozbawiony
Ćwik to może już rozprawił się ze s...
prq
Warto dodać, że w pociągach (szynobus...
ja z zamoscia
Idąc tokiem myślenia Pana Przewodnicz...
"Tony papierów...
Najważniejszy temat sesji już za nami....
jim
Jedynym BEZPOŚREDNIM jest faktycznie re...
zamola
I bardzo dobrze, bo ludzie nie dbają, r...
edek
Z Zamościa do Zwierzyńca w 7 minut? Pe...
ja z zamoscia
Audyt jest konieczny. Dzięki za wniosek...
Viki
Można sobie zaklinać rzeczywistość a...
ja z zamoscia
za fanaberie prezesów i ..... nie może...
mieszkaniec
o co ten krzyk??przeciez wschodnia stron...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018