Edukacja | ZamośćRedakcja23 grudnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Świąteczny „Skafander”

R E K L A M A    B O A R D

Pojawił się kolejny, świąteczny numer Gazety Akademickiej „Skafander”. Wydanie otwiera obszerny artykuł o nowej pracowni PWSZ dla kierunku bezpieczeństwo narodowe, która wyposażona jest w symulator strzelnicy laserowej.

Poza tym w tym numerze „Skafandra” jeden ze studentów pielęgniarstwa PWSZ, Maciej Filipowicz, opowiada o tym jak połączyć naukę z pracą zawodową ratownika medycznego. Wartym uwagi jest również tekst dotyczący spotkania poświęconego transplantologii. W zamojskiej uczelni o zasadach pobierania narządów od dawców opowiadała Anna Gradziuk, koordynator ds. transplantacji w szpitalu im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu.

Sympatyków sportu na pewno ucieszy informacja o wielkim sukcesie pingpongistów PWSZ, którzy zdominowali Akademickie mistrzostwa Województwa Lubelskiego w tej dyscyplinie. Podopieczni trenera Piotra Kostrubca zajęli cztery pierwsze miejsca.

Oprócz wiadomości studenckich w tym wydaniu przeczytacie również wywiad z młodą 17-letnią ilustratorką Olą Jędrzejewską z Tomaszowa Lubelskiego, autorką ilustracji do książki „Apokalipka” Łukasza i Anastazji Izarowskich oraz bohaterką teledysku „Minął dzień” grupy MUS!

W wydaniu znajdziecie również informacje o różnych wydarzeniach z życia szkół średnich z terenu dawnego województwa zamojskiego jak np. sukcesie „Ekonomika” (ZSP Nr 1 w Zamościu) w programie Lubelska Kuźnia Talentów.

E-wydanie „Skafandra” znaleźć” można TUTAJ

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
name 41 minut temu
Moim zdaniem kandydat powinien znać ......
ted
Zamiast pod publikę żądać od kogoś ...
as
Wynagrodzenie Radnego powinno składać ...
Obiektywny Anon...
Najlepszy kandydat jakiego miała Zamojs...
aaa
Jak pchali się do koryta to nie wiedzie...
Najgorszy kandydat,najbardziej leniwy o ...
Damian_zmc
W mojej ocenie to żałośni są radni k...
Roman
Lubię czytać komentarze oburzonych rad...
Wiosna
Wysokość diet samorządowców, w formi...
Dorota
Mam pytanie; ponieważ kandydaci do PE b...
prawnik
Dlaczego angielski? Przecież tłumacze ...
Mieszkaniec
Funkcja radnego to jest społeczna inicj...
observer
obniżenie wysokości diet - to uchwała...
Roman
Radni myśleli, że na pierwszej sesji, ...
Maja
A gdzie radni Stowarzyszenia ? Nie ma ic...
jan III
Dla mnie najgorszy kandydat. Dla Zamośc...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018