R E K L A M A

Z I P

Tekst sponsorowanyRedakcja13 września 2016 FACEBOOK | 4467 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Sukces z roztocze.net

Fot. pixabay
R E K L A M A    B O A R D

Wakacje się skończyły, więc czas na małe podsumowanie.

Od 16 lat jesteście z nami. Poprzez sygnały o ważnych dla Was problemach i komentowanie artykułów bierzecie czynny udział w tworzeniu Zamojskiego Dziennika Internetowego roztocze.net. Dlatego drodzy Czytelnicy, chcielibyśmy  podzielić się z Wami wynikami oglądalności, jakie osiągnęliśmy wspólnie, w sierpniu. Wcześniej już bowiem obiecaliśmy, że co jakiś czas będziemy Wam prezentować nasze statystyki.

W miesiącu sierpniu odnotowaliśmy ponad 92 500 sesji (wizyt), prawie 34 tysiące unikalnych użytkowników i ponad 229 500 odsłon. Najczęściej czytanymi i komentowanymi artykułami w ubiegłym miesiącu były: sonda „Kto najlepszym zamojskim radnym?”, „Inwigilacja radnego”, czy też „Nieoczekiwana zamiana miejsc”.

Na pewno w rozmowach ze swoimi znajomymi, bądź partnerami biznesowymi spotykacie się z obiegowymi opiniami, iż okres wakacyjny należy do „sezonu ogórkowego” i jest to ogółem czas nienajlepszy dla mediów. Statystki oglądalności roztocze.net temu zaprzeczają. Wystarczy spojrzeć na wyniki za miesiąc sierpień, przygotowane na podstawie danych niezależnego źródła jakim jest Gogle Analytics.

Warto zaznaczyć, że liczba Czytelników i wysoki poziom oglądalności przekłada się na efektywność współpracy reklamowej, roztocze.net jest jak popularna ulica handlowa, a reklama jak atrakcyjna witryna, zachęcająca klienta do „wejścia do sklepu”. Dla przykładu reklamę BILBOARD obejrzano ponad 213 000 razy, część osób zapamiętało reklamę, a ponad 12 000 odwiedziło strony WWW Reklamodawców. Strona internetowa Państwa firmy, do której kieruje reklama to „sprzedawca”, który sprowokuje nowego klienta do podjęcia decyzji zakupowej i skorzystania z oferty.

Na wysoką skuteczność wpływ ma niewątpliwie interesująca treść i jakość artykułów przygotowywanych przez Redakcję roztocze.net. Naszym mottem jest: Codziennie.Wiarygodnie.Dla Ciebie.

Dziękujemy Wam, że jesteście z nami każdego dnia.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
beduin
Najważniejsza reelekcja Pawia. A potem ...
Ciekawe...
skoro to taka "niewielka" kwota, to jak ...
okiem mieszkań...
30.000 zł to i tak o 8.000 zł mniej ...
klangor
Minister Sienkiewicz mówił" kamieni ku...
Żuk
do " Joanna" Jest okazja, żeby skoment...
Parafianka
30 tys. to nie jest suma za którą i og...
KL
Pisownia też na pałe, w szczególnośc...
gfe
No,wreszcie jakoś to wygląda.A budynki...
Plaża Open
Dziękujemy za relacje z konferencji ora...
Joanna
Ktoś kto pisał ten artykuł chyba nie ...
Janek
Bez przesady ! Jeszcze nie otrząsnęli...
mieszkaniec pow...
zgadzam się! Jesteście siłą regionu!...
obywatel
Byłem, widziałem... Terytorialsi!!! Je...
Ciekawe...
dlaczego miasto ma inwestować w infrast...
ak
Czas najwyższy uporządkować kwestie o...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny