R E K L A M A

Z I P

Tekst sponsorowanyRedakcja13 września 2016

Sukces z roztocze.net

Fot. pixabay

R E K L A M A    B O A R D

Wakacje się skończyły, więc czas na małe podsumowanie.

Od 16 lat jesteście z nami. Poprzez sygnały o ważnych dla Was problemach i komentowanie artykułów bierzecie czynny udział w tworzeniu Zamojskiego Dziennika Internetowego roztocze.net. Dlatego drodzy Czytelnicy, chcielibyśmy  podzielić się z Wami wynikami oglądalności, jakie osiągnęliśmy wspólnie, w sierpniu. Wcześniej już bowiem obiecaliśmy, że co jakiś czas będziemy Wam prezentować nasze statystyki.

W miesiącu sierpniu odnotowaliśmy ponad 92 500 sesji (wizyt), prawie 34 tysiące unikalnych użytkowników i ponad 229 500 odsłon. Najczęściej czytanymi i komentowanymi artykułami w ubiegłym miesiącu były: sonda „Kto najlepszym zamojskim radnym?”, „Inwigilacja radnego”, czy też „Nieoczekiwana zamiana miejsc”.

Na pewno w rozmowach ze swoimi znajomymi, bądź partnerami biznesowymi spotykacie się z obiegowymi opiniami, iż okres wakacyjny należy do „sezonu ogórkowego” i jest to ogółem czas nienajlepszy dla mediów. Statystki oglądalności roztocze.net temu zaprzeczają. Wystarczy spojrzeć na wyniki za miesiąc sierpień, przygotowane na podstawie danych niezależnego źródła jakim jest Gogle Analytics.

Warto zaznaczyć, że liczba Czytelników i wysoki poziom oglądalności przekłada się na efektywność współpracy reklamowej, roztocze.net jest jak popularna ulica handlowa, a reklama jak atrakcyjna witryna, zachęcająca klienta do „wejścia do sklepu”. Dla przykładu reklamę BILBOARD obejrzano ponad 213 000 razy, część osób zapamiętało reklamę, a ponad 12 000 odwiedziło strony WWW Reklamodawców. Strona internetowa Państwa firmy, do której kieruje reklama to „sprzedawca”, który sprowokuje nowego klienta do podjęcia decyzji zakupowej i skorzystania z oferty.

Na wysoką skuteczność wpływ ma niewątpliwie interesująca treść i jakość artykułów przygotowywanych przez Redakcję roztocze.net. Naszym mottem jest: Codziennie.Wiarygodnie.Dla Ciebie.

Dziękujemy Wam, że jesteście z nami każdego dnia.

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 19 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Ma-rjo-lalala
No i co , któryś jeszcze podskoczy jak...
klient w krawacie jest mniej awanturują...
z_boku
Stare, ale wciąż aktualne: https://w...
Ja
Kierowcy winna zostać zaproponowana pra...
Górnik Łęczna nie pozyska jednak Mich...
Dirty Harry
Ćwik niewątpliwie podnosi nieco poziom...
Gość
Cieszą się i co z tego macie że Zamo...
Fryc
Sławek przestań gwiazdorzyć i weź s...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny