Flesz | Powiat ZamojskiOliwia Bojar16 października 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze

Suchowola: Śmiertelne potrącenie pieszego idącego jezdnią

Policja. Fot. R. Moteka
R E K L A M A    B O A R D

Pomimo udzielonej pomocy medycznej w szpitalu zmarł 56-latek potracony przez kierującego BMW 18-latka z gminy Adamów.

Do potracenia doszło wczoraj (15 października) około godz. 18:30 w terenie zabudowanym na nieoświetlonym odcinku drogi, w miejscu gdzie nie było chodnika.

Jak informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło, oficer prasowy KMP w Zamościu ze wstępnych ustaleń policji wynika, że pieszy 56-letni mieszkaniec gminy Adamów, szedł prawą stroną jezdni. Gdy kierujący pojazdem zauważył go było już za późno. Samochód uderzył w pieszego. Zarówno pasażerowie auta, jak i kierujący bezpośrednio po zdarzeniu udzielili poszkodowanemu pomocy przedmedycznej i wezwali pomoc. Przybyła ma miejsce załoga karetki pogotowia zabrała pieszego do szpitala. Niestety podjęta próba uratowania mężczyzny nie powiodła się i kilka godzin po zdarzeniu mężczyzna zmarł. Kierowca bmw był trzeźwy.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu apelują o zachowanie ostrożności i pamięc o odblaskach. Czasami dzięki małemu świecącemu elementowi przyczepionemu do kurtki, czy płaszcza jesteśmy widoczni dla kierujących. Odblask odbijając się w reflektorach daje znak kierującemu, aby zachował szczególną ostrożność ponieważ na drodze znajduje się pieszy. W tem sposób może uratować zdrowie, a niekiedy i życie.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Oliwia Bojar
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "Pet" dnia 17 października 2017 o godzinie 7:17:42 napisał:
    Ostatnio ktoś krytykował 83latka , który spowodował kolizje.... PRawojazdy powinno byc od 30 lat...
    R E K L A M A
  • "STYX" dnia 17 października 2017 o godzinie 9:03:07 napisał:
    W mieście nie widać pieszych, co więc mówić o wsi. Do tego ta prawa strona. A przy okazji, Zamość niewiele lepiej wygląda od Suchowoli. Proponuję wieczorem udać się do Tomaszowa Lubelskiego. Zobaczycie co znaczy oświetlone miasto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
hrubieszowski
Popieram protest w 100%. Fakt, są miast...
Jacek
Widać Veolia sfinansowała już kilka t...
Do Jan
Słyszałam co nieco o tej wybitnej dzia...
Elżbieta
a co ma poseł Zawiślak do policji? dla...
widz2
skojarzylo mi sie z weselami, wybrana pa...
Marek
Wybory na miss i misstera na festiwalu f...
z widowni
Festiwal zacny. Przez lata podziwiany. Z...
wyborca
Zawsze głosuję na swoich, z naszego te...
Zniesmaczony ka...
Nie rozumiem tej akcji. Przypominam ksi...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - r...
Piotr
Niech ksiadz poprosi swojego szefa bisku...
gość
Jak widzimy na załączonym obrazku prot...
dziwne
nieprzytomny znaczy pijany?...
kontra
.Komu sie opłaca? "Żeby budowa spalar...
skrzat
krasnal ma odwrócić uwagę od brudu w ...
ak
Niestety, to jest bardzo osobisty sukces...
tito
Okazuje się że Zawiślak w dalszym ci...
OMG! Nie da si...
Powiem tak - za głupotę i straszenie l...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018