Lifestyle | Lublin | woj. lubelskietekst nadesłany25 stycznia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Stylowi Lubelacy poszukiwani! Rusza trzecia edycja kampanii

R E K L A M A    B O A R D

Już w najbliższy weekend, 26-27 stycznia, w godz. 12.00-19.00, odbędzie się casting do trzeciej edycji kampanii „Stylowy Lubelak”, podczas którego wśród mieszkańców miasta Tarasy Zamkowe będą poszukiwać ciekawych i niebanalnych osobowości. Wszyscy chętni będą mogli zaprezentować się przed obiektywem profesjonalnego fotografa, a także krótko opowiedzieć o sobie i swoich pasjach. Najbardziej stylowi i niepowtarzalni zostaną ambasadorami centrum handlowego.

Nowa odsłona „Stylowego Lubelaka” ma wyłonić kolejnych lublinian, którzy wezmą udział w kampanii reklamowej centrum handlowego. Akcja skierowana jest do osób mających własny styl, potrafiących bawić się modą, ciekawych świata i otwartych na nowe wyzwania. Ważne, by z tłumu wyróżniała niebanalna osobowość, którą – dzięki magii aparatu – postara się uchwycić fotograf, Łukasz Pęcak, znany z wielu spektakularnych sesji dla polskich i światowych marek. Jego fotografie znalazły się również na włoskiej stronie internetowej magazynu „Vogue”. Udział w castingu mogą wziąć osoby w każdym wieku, bezpośrednio związane z naszym regionem.

Casting do drugiej edycji kampanii „Stylowy Lubelak” odbędzie się w Tarasach Zamkowych w dniach 26 i 27 stycznia w godzinach 12:00 – 18:00. Na parterze centrum handlowego zostanie przygotowany specjalny „punkt rejestracyjny”, czynny już od godz. 11.00 oraz scena, na której będą prezentować się kandydaci na Lubelaka. W trakcie sesji zdjęcia od razu będą widoczne na ogromnym diodowym ekranie, umieszczonym nad sceną. Dla zwycięzców castingu przewidziano upominki oraz karty podarunkowe na zakupy w Tarasach Zamkowych. Całość uświetni występ laureatki The Voice of Poland – Katarzyny Góras, a także eksperckie porady wizerunkowe.

Już po raz trzeci w Tarasach Zamkowych odbędzie się casting, który wyłoni przyszłych ambasadorów naszego centrum handlowego. „Stylowy Lubelak” ma też szerszy aspekt – ma pokazać, że Lublin pełen jest ciekawych osób, z fascynującą historią i pasją. Sesja fotograficzna ze zwycięzcami castingu zaplanowana jest na kwiecień. W maju natomiast Stylowi Lubelacy pojawią się kampanii reklamowej, która poza naszym centrum handlowym promować będzie również wyjątkowe i niepowtarzalne miejsca w Lublinie – mówi Mariola Chmielewska, Dyrektor Tarasów Zamkowych.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
TORRES20400 59 minut temu
https://www.youtube.com/watch?v=I2ZgKkob...
nauczyciel
buachahahahaha, dawno się tak nie uśmi...
ak
Do klakiera. Pozwolę sobie zauważyć, ...
tadek
mam dość wojenek PiSu (i przystawek) z...
realista
Nikt z Zamojszczyzny się nie dostanie. ...
kaman
Ot odezwali się intelektualiści. Skąd...
Strażak Sam
Boże, chroń nas przed takimi Polakami,...
pytanie
Czy pieniądze parafian powinny być w p...
Do hejterka ak
Jak Zamoyski nie zmieniał urzędników,...
kmicic
Szanowni nauczyciele, powołujecie się ...
Robi
Panie niedouczony dziennikarzu, już daw...
Tomek
Może by im ktoś debatę zorganizował?...
ad111
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
ja
upraszczasz i trywializujesz - w tym kra...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018