Flesz | gm. Zamość | Krasnobród | Powiat Zamojski | Społeczeństwo i patriotyzm | Szczebrzeszyn | ZamośćRedakcja8 lipca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Strażacy z Majdanu Wielkiego mistrzami Powiatu Zamojskiego

Fot. KM PSP w Zamościu
R E K L A M A    B O A R D

W niedzielę 7 lipca, na stadionie miejskim w Szczebrzeszynie, przeprowadzono XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze grupy A dla Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Zamojskiego.

Do sportowej rywalizacji o tytuł „Mistrza Powiatu” stawiło się 32 drużyn – mistrzowie lub v-ce mistrzowie zawodów szczebla gminnego z ostatnich dwóch lat. Zawody zostały rozegrane w dwóch konkurencjach: bieg sztafetowy 7 x 50m z przeszkodami, oraz pożarnicze ćwiczenie bojowe, które polegało na tym by strumieniem wody obrócić tarczę oraz strącić „pachołki”.
Nowym, „starym” Mistrzem Powiatu została Ochotnicza Straż Pożarna z Majdanu Wielkiego, na kolejnych miejscach uplasowały się: OSP Radecznica, OSP Gorajec Stara Wieś, OSP Wólka Husińska, OSP Szczebrzeszyn, OSP Suchowola Kolonia. Mistrz Powiatu zagwarantował sobie możliwość startu w Zawodach Wojewódzkich, które odbędą się w 2020r.
Rywalizacja była bardzo zacięta, ale było, też o co walczyć, pierwszych pięć drużyn otrzymały nagrody w postaci: I – bon na kwotę 2.000 zł. na zakup sprzętu pożarniczego, ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Zamościu, II – 8 kurtek strażackich SOFTSHELL (o szacunkowej wartości nagrody 2.000 zł.), ufundowanych przez spółkę – Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o. w Zamościu, III – ubranie specjalne – 1 kpl. (o wartości 1.800 zł) ufundowane przez Zarząd oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej w Zamościu, IV – 5 par butów taktycznych oraz 3 szt. Węży pożarniczych – W52 (o szacunkowej wartości nagrody 1.600 zł.), ufundowanych przez Filię Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej w Zamościu, V – rozdzielacz kulowy oraz prądownicę do sztafety pożarniczej (o szacunkowej wartości nagrody 900zł.) – ufundowanych przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. zo.o. w Zamościu.
Ponadto drużyny które uplasowały się na miejscach od 1 do 5 otrzymały puchary Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP – druha Kazimierza Mielnickiego, natomiast drużyna z Majdanu Wielkiego która osiągnęła najlepszy czas wykonania ćwiczenia bojowego (25.00) otrzymała puchar posła na Sejm RP Sławomira Zawiślaka.
Sportowym zmaganiom kibicowali Sławomir Zawiślak Poseł na Sejm, st. bryg. Jacek Sobczyński Komendant Miejski PSP w Zamościu wraz z st. bryg. Mirosławem Michońskim Zastępcą Komendanta Miejskiego PSP w Zamościu, druh Kazimierz Mielnicki Prezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP, płk w st. spocz. Mieczysław Skiba, ks. kan. Andrzej Chmaj kapelan zamojskich strażaków oraz wójtowie i burmistrzowie Gmin, powiatu zamojskiego.

(źródło: KM PSP w Zamościu)

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
zamoy 46 minut temu
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Zamosciak
Najlepiej byłoby zainstalować tam sygn...
no i wyszedł p...
Zamiast linii wibracyjnych powinniście ...
observer
Na pewno Dziura i Misztal - pieli z zach...
klf
juz wsiadajac do BMW w aucie unosi sie e...
ciekawy
ducato chlodnia?...
ciekawy
ducato chlodnia?...
KL
"Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trze...
ak
Na 1437 przyjętych do liceów- 46 nie p...
widzieliscie?
powinnismy sie obrazic? https://www.wioc...
hrubieszowski
Popieram protest w 100%. Fakt, są miast...
Jacek
Widać Veolia sfinansowała już kilka t...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018