Kultura i rozrywka | ZamośćMLC14 lipca 2016 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Startuje Plaża Open i Światowe Dni Młodzieży

Od 21 do 24 lipca br. na Rynku Wielkim w Zamościu rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w siatkowej piłce plażowej Plaża Open 2016. Równolegle na Rynku Wielkim odbywały się będą wydarzenia związane ze Światowymi Dniami Młodzieży, w tym koncert Golec uOrkiestra.

Plaża Open rozpocznie się w czwartek, 21 lipca, turniejem otwartym dla amatorów. Z kolei zawodowcy z całego kraju zaczną sportowe zmagania w piątek, 22 lipca. Co ważne, siatkarze plażowi będą mieli do dyspozycji cztery boiska. Trzy z nich na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji posłużą do eliminacji, zaś czwarte, przeznaczone na finały, będzie znajdować się na Rynku Wielkim.

W programie Plaży Open nie zabraknie rozmaitych atrakcji – animacji, konkursów i zabaw dla kibiców w różnym wieku. W sobotę, 23 lipca, w godzinach 10.00-18.00 odbędzie się turniej główny Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn, a od godz. 15.00 na dużej scenie rozpoczną się Światowe Dni Młodzieży. O godz. 18.00 zostanie rozegrany Mecz Gwiazd, w którym siatkarze zmierzą się z drużyną Zamościa, a o godz. 20.00 w ramach ŚDM będzie można bawić się na koncercie zespołu Golec uOrkiestra.

Niedziela, 24 lipca upłynie pod znakiem ćwierćfinałów, półfinałów i wreszcie finału Plaża Open. Ten ostatni będzie transmitowany przez TVP Sport.

Sportowo będzie również podczas Światowych Dni Młodzieży, ponieważ 22 lipca, w przeddzień uroczystości i koncertu na Rynku Wielkim, na uczestników czeka Dzień Sportu, który będzie odbywał się na terenach OSiR i zalewu miejskiego.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: MLC
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Zamość to nie... minutę temu
E, Rafał! Jak już chwalisz się że wi...
as
Fajnie. Może coś będzie KONKRETNIE wi...
hmm...
Ciekawe co było w historii przeglądani...
viki
Przecież to nawet nie KOD bo KOD to jak...
nienasycona ćw...
hmmm.... obstawiam że jeżeli ktoś ły...
dd
Trzech radnych natomiast tablety dwa. Cz...
Redakcja
To tymczasowa strona....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018