Sport | Zamośćtekst nadesłany29 września 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Starcie MKS Padwa z cabanami

fot. Kazimierz CHMIEL
R E K L A M A    B O A R D

Była inauguracja przed własną publicznością, przyszedł czas na premierowy pierwszoligowy wyjazd. W sobotę (dzisiaj) o godz. 18:00 zawodnicy MKS Padwa Zamość zmierzą się z zaprawionym w ligowych bojach MTS Chrzanów.

Zamościan czeka drugi pod względem odległości wyjazd w sezonie 2018/2019 – mają do przejechania 362 km. Sobotni mecz zapowiada się jako bardzo trudny, nie tylko ze względu na dystans.

Zawodnicy z Chrzanowa, zwani cabanami (tak potocznie nazywa się mieszkańców tamtych rejonów) tworzą doświadczoną ekipę. W poprzednim rozgrywkach zajęli oni 11. miejsce na zapleczu PGNiG Superligi.

Kilka razy miałem z nimi już do czynienia, to bardzo trudny przeciwnik. Mają tam specyficzną halę, dość wąską i krótką. Znają tam każdą klepkę i zyskują na tym w bezpośrednim starciu – powiedział Paweł Puszkarski, skrzydłowy MKS Padwa Zamość.

Jednak to nie hala, a dyspozycja w sobotni wieczór będzie miała decydujące znaczenie. Nastroje w zamojskiej ekipie po bardzo udanej inauguracji z AZS UW Warszawa są bardzo dobre. Pozytywna atmosfera podczas treningów udzielała się wszystkim zawodnikom. Wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że po jednym meczu trudno wyciągać daleko idące wnioski. Zamościanie są dopiero na początku swojej pierwszoligowej przygody.

Wygrana w pierwszym meczu bardzo mnie ucieszyła, ale to już przeszłość. Gramy dalej i zbieramy doświadczenia. Sam jestem ciekaw co przyniesie nam mecz w Chrzanowie – mówi trener Marcin Czerwonka.

Sztab szkoleniowcy Padwy nie miał specjalnych zmartwień jeśli chodzi o frekwencję na treningach. Kilku zawodników zmagało się z przeziębieniami, ale nie przeszkodzi to trenerowi Czerwonce w skompletowaniu mocnej „szesnastki” na sobotnie starcie w Chrzanowie.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Mefisto
Och, jakież to trzeba mieć kwalifikacj...
mama
Całkowicie zgadzam się z "rodzicem". W...
Polak
Drogi mieszkańcu, to jest wolny kraj (j...
martinez
Jak można w nieskończoność głosowa...
mieszkaniec
ależ ta grupa zawodowa ma takie przywil...
jan III
Kolumbarium w Zamościu już istnieje na...
rodzic
Bardzo prosimy by politycy na dole nie w...
Antyklerykał
Jak ci wszyscy mówią, że to autorytet...
mieszkaniec
Nowoczesna już się skończyła jest na...
wiktor
mam ogromny szacunek do św. J.P. II a n...
www
Rafał Zwolak bardzo zmiennym jest, jak ...
kinoman
kultowy serial Sami swoi tylko w innym w...
TORRES20400
https://www.youtube.com/watch?v=I2ZgKkob...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018