Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara5 listopada 2016 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy

Sporu w Książnicy ciąg dalszy

Anna Rychter; fot. MLC
R E K L A M A    B O A R D

Po małym „wyciszeniu” w związku jubileuszem 95-lecia instytucji spór na linii dyrektor-pracownicy w Książnicy Zamojskiej rozgorzał na nowo. Obie strony rozmawiają ze sobą poprzez … media.

Po ostatnie sesji październikowej opublikowaliśmy artykuł „Spór o podwyżki”, dotyczący protestu w Książnicy Zamojskiej. Można się z nim zapoznać TUTAJ. W odpowiedzi na stanowisko zakładowej „Solidarności” dyrektor Książnicy , Danuta Kawałko, 28 października przesłała do naszej redakcji swoje oświadczenie, z którym Czytelnicy możecie zapoznać się w aktualizacji pod wspomnianym wyżej artykułem.

Dziś od działaczek związkowych otrzymaliśmy ich oświadczenie, w którym jak piszą, „podtrzymują swoje negatywne stanowisko wobec przyjętej przez dyrekcję metody rozdysponowania środków oraz lekceważenia organizacji związkowej.”

Pełną treść oświadczenia „Solidarności” Książnicy Zamojskiej publikujemy poniżej. 

solidarnosc-ksiaznica

solidarnosc-ksiaznica2

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "." dnia 6 listopada 2016 o godzinie 0:24:08 napisał:
  Wstyd, ciężki wstyd. Ta sprawa nie przynosi chluby zarówno poprzednim władzom jak i obecnym.
  R E K L A M A
 • "Wielmożny Pan Średnik" dnia 6 listopada 2016 o godzinie 0:54:10 napisał:
  Odnoszę wrażenie, że główną przyczyną tego sporu jest klimakterium pań z Solidarności... Z pisma wynika, że choć dyrektor nie przyznała sobie podwyżki, co wynika z dokumentów, to i tak przyznała sobie podwyżkę, bo tak twierdzą panie ze związków. Proponuję, aby pani Malinowska albo pani Rychter stanęła naprzeciw dyrektor Kawałko w którymś z mniej lub bardziej zacisznych miejsc w Książnicy i przyłożyły sobie nawzajem po umalowanej buzi. Przynajmniej zamkną tę żenadę w swoim miejscu pracy.
 • "jagna" dnia 6 listopada 2016 o godzinie 12:30:15 napisał:
  najpierw płacz i lament bo nie ma podwyżki, teraz też źle bo są podwyżki a może chodzi o coś zupełnie innego, może człowiek człowiekowi zawadza?
 • "Ania" dnia 6 listopada 2016 o godzinie 13:30:07 napisał:
  Kto steruje Panią Malinowską i Panią Rychter? Wstyd dla całej książnicy i dramat dla ludzi, którzy stracą w konsekwencji pracę.
 • "eye" dnia 7 listopada 2016 o godzinie 7:31:54 napisał:
  Trudno rozstrzygnąć, kto ma rację w tym sporze, natomiast nie zazdroszczę paniom pracującym w Książnicy ich szefowej. Miałem wątpliwą przyjemność zetknąć się jako klient z tą kobietą, kiedy jeszcze pracowała w bibliotece WSZiA. I zapewniam wszystkich, że było to bardzo niemiłe spotkanie. Myślę, że najbardziej odpowiednim miejscem dla niej byłoby układanie i oprawianie książek na zapleczu a nie kontakty z innymi ludźmi...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
eh
Szkoda, że remont w sezonie turystyczny...
ja
Zgadzam się z opinią LZ. Zalew w zamo...
LZ
To chyba dawno nad zalewem nie byłeś. ...
Sylwia
Ja rozumiem,ze mieszkamy na prowincji,al...
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018