nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

FleszOliwia Bojar13 grudnia 2015 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy

Śmierć w płomieniach

Pożar w kamienicy na Rynku Wodnym w 2014, foto: Piotr Rogalski

Dzisiaj około godz. 3:00 nad ranem w pożarze, który wybuchł na ul. Żeromskiego na zamojskim Starym Mieście śmierć poniósł 34-latek.

Jak podaje dziennikwschodni.pl, pożar na monitoringu zauważył operator miejskiego monitoringu.
Gdy straż pożarna przyjechała na miejsce, okazało się, że ogień wychodzi już z okien na poddaszu, a pożar zajął całe mieszkanie. Wewnątrz panowała tak wysoka temperatura, że nie dało się wejść do środka. Po wstępnym gaszeniu ratownicy odkryli wewnątrz nadwęglone zwłoki 34-letniego mężczyzny.
Za pomocą specjalnej drabiny ewakuowano mieszkańców sąsiednich kamienic, spośród których dwie osoby trafiły do szpitala.
Akcja gaśnicza trwała w sumie 9 godzin, a wzięło w niej udział 11 zastępów straży pożarnej.

Wstępnie ustalono, że przyczyną zdarzenia było zaprószenie ognia lub niewłaściwe użytkowanie znajdującego się w lokalu piecyka grzewczego. Dodajmy, że to już kolejny tragiczny pożar w tej kamienicy.

Film autorstwa Ryszarda Molasa

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Oliwia Bojar
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "TORRES20400" dnia 13 grudnia 2015 o godzinie 21:52:04 napisał:
  "Zdjęcie główne" jest z ubiegłego pożaru w tych samych kamienicach. Powód jest ten sam. Albo "nieumyślne zaprószenie ognia", albo podpięcie się "na krótko" do instalacji elektrycznej, z pominięciem licznika, najczęściej w celu dogrzewania.
  R E K L A M A
 • "ZMC" dnia 14 grudnia 2015 o godzinie 8:32:06 napisał:
  Miasto powinno budować lokale socjalne max 10 m2 dla dwóch osób z kuchnią i toaletą na piętrze. Może wtedy więcej osób stać było na własne M.
 • "Żunia" dnia 14 grudnia 2015 o godzinie 11:16:38 napisał:
  Takie są podobno normy obowiązujące podczas przydziału mieszkań.
 • "lawyer" dnia 14 grudnia 2015 o godzinie 22:28:16 napisał:
  Niestety obowiązujące przepisy prawne na to nie pozwalają. O ile kojarzę co najmniej jedno pomieszczenie (inne niż łazienka, kuchnia) musi mieć min. 16m2 - do tego kuchnia i łazienka (też wymagane kubatury) i robi się 24-30m2. Ewentualne wyjście to budowa lokali ze wspólnymi kuchniami i łazienkami ale wtedy problem z utrzymaniem części wspólnych.
 • "Żunia" dnia 15 grudnia 2015 o godzinie 1:24:59 napisał:
  Na osiedlu WP ( ul.Poniatowskiego ) są mieszkania o powierzchni 20m2.Kuchenka mała łazienka , jeszcze mniejszy przedpokój i niewielki pokój.
 • "TV Chanel" dnia 18 grudnia 2015 o godzinie 10:57:55 napisał:
  Brawo dla Monitoringu Strazy Miejskiej !!!!

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama