R E K L A M A

24 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

Do dwóch tragicznych wypadków doszło minionej doby na drogach w naszym regionie.

Do pierwszego z nich doszło o godzinie 18.17 w Józefowie na ul. Kościuszki (pow. biłgorajski). Kierujący VW passatem 43-latek twierdzi, że przejechał po leżącym na jezdni mężczyźnie. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy. Pomimo reanimacji nie udało się uratować przejechanego 43-latka.

Drugie tragiczne w skutkach zdarzenie drogowe miało miejsce w Siennicy Różanej (pow. krasnostawski). Kierujący audi 22-latek potrącił przechodzącą przez jezdnię 17-latkę. Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. Kierujący był trzeźwy. Samochód został zabezpieczony przez policjantów. To wstępne okoliczności wypadków.

 

11 grudnia 2016
Autor:
Flesz | Region

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 5

R E K L A M A

    3 komentarze

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "Tomek" dnia 11 grudnia 2016 o godzinie 16:24:49 napisał:
  Po Audi widać, że 50 km/h nie jechał. Szkoda ofiar.
  0
  0
 2. R E K L A M A

 3. "Kuba" dnia 11 grudnia 2016 o godzinie 21:06:41 napisał:
  Dokładnie...
  0
  0
 4. "Rzetelny" dnia 12 grudnia 2016 o godzinie 0:48:07 napisał:
  Wypadki, albo kodziarze. Aby czytelnik był... btw, nie wiedziałem, że Krasnystaw a w zasadzie Siennica to też roztocze...
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A