R E K L A M A

Z I P

Artykuł ekspercki | Lifestyletekst nadesłany14 kwietnia 2018 FACEBOOK | 4443 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Skutecznie ochronić swój mały skarb

fot. nadesłane
R E K L A M A    B O A R D

Współcześnie niemal każdy nie jest w stanie wyobrazić sobie swojego życia bez telefonu lub smartphone’a. Służy nam on już nie tylko do kontaktu z całym światem, ale zastępuje także komputer, radio, kalendarz, odtwarzacz MP3, kalkulator czy aparat fotograficzny. Wszystko w jednym, małym urządzeniu, za które nie rzadko słono płacimy. Dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio zabezpieczyć swoje urządzenie. Jak to zrobić?

Najprostsze, a najskuteczniejsze

Jak w wielu przypadkach, tak i w tym sprawdza się zasada, że to co znane i proste, jest także najskuteczniejsze. Dlatego najlepszą ochronę naszemu telefonowi zapewni zwyczajne etui. Wykonuje się je zazwyczaj z silikonu tak, aby jak najskuteczniej wzmacniało konstrukcję urządzenia podczas upadku. Takie case’y mogą być zwyczajne i proste lub wyjątkowo fantazyjne – w kształcie zwierzątek czy z uszami. Nie ważne, na jaki kształt się zdecydujesz, zwróć uwagę na budowę etui z przodu. Należy szukać takich z bokami wchodzącymi na ekran np. etui iPhone X/10. Im więcej silikonu nachodzi na frontowy panel, tym lepiej, bowiem podczas upadku ekran urządzenia jest lepiej izolowany od podłoża. Niektórzy nie uznają żadnych rodzajów etui i case’ów. Twierdzą, że telefon niewygodnie się trzyma i obsługuje, bo wydaje się być większy. Dla takich osób poleca się tzw. bumpery, czyli silikonowy case bez tylnego panelu, który zabezpiecza jedynie boki urządzenia, jednak również znacząco wzmacnia konstrukcję.

Lepiej zapobiegać, niż leczyć!

Upadek na podłogę ekranem do dołu może nie tylko skutkować pęknięciem szybki, ale także uszkodzeniem panelu dotykowego, którego naprawa kosztuje naprawdę dużo. Warto więc zainwestować w porządną folię ochronną na ekran. W tym przypadku naprawdę nie warto oszczędzać, bowiem droższa folia nie tylko skutecznie ochroni ekran smartphone’a, ale także nie spowoduje komfortu jego używania. Ci, których telefony już dotknięte zostały śladami użytkowania, powinni skorzystać z dobrodziejstwa lakieru wypełniającego nawet głębokie rysy, czyli pasty polerskiej, a następnie zabezpieczyć ekran folią. Lepiej bowiem zapobiegać, niż leczyć.

Autor artykułu
Artykuł został przygotowany przez firmę Flavour Design specjalizującą się w sprzedaży etui oraz akcesoriów telefonicznych.
Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Z tą Radą Nadzorczą to chyba żartuje...
Thomas
Kogoś chyba tutaj trafi :)...
Batman
Do eva dobrze powiedziała przedmówczyn...
Ekonomistka 10 minut temu
Kontroluje Rada Nadzorcza. Swoją drogą...
kjm 21 minut temu
tytuły przed nazwiskami księży to ozn...
antyklerykał
Ja widzę rolę kleru w społeczeństwie...
eva
Ty lepiej powiedz mi ile dzieci jest mol...
Solfernus
A co tam na plebanii w Wielączy ? Bez z...
Joanna
Ciekawe ilu z nich zostało przeniesiony...
Wielmożny Pan ...
To nie ma już koncertów w podzamojskic...
z_boku
Piszą że dziennik, ale materiału wyst...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny