R E K L A M A

Z I P

Artykuł ekspercki | Lifestyletekst nadesłany14 kwietnia 2018 FACEBOOK | 4184 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Skutecznie ochronić swój mały skarb

fot. nadesłane

R E K L A M A    B O A R D

Współcześnie niemal każdy nie jest w stanie wyobrazić sobie swojego życia bez telefonu lub smartphone’a. Służy nam on już nie tylko do kontaktu z całym światem, ale zastępuje także komputer, radio, kalendarz, odtwarzacz MP3, kalkulator czy aparat fotograficzny. Wszystko w jednym, małym urządzeniu, za które nie rzadko słono płacimy. Dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio zabezpieczyć swoje urządzenie. Jak to zrobić?

Najprostsze, a najskuteczniejsze

Jak w wielu przypadkach, tak i w tym sprawdza się zasada, że to co znane i proste, jest także najskuteczniejsze. Dlatego najlepszą ochronę naszemu telefonowi zapewni zwyczajne etui. Wykonuje się je zazwyczaj z silikonu tak, aby jak najskuteczniej wzmacniało konstrukcję urządzenia podczas upadku. Takie case’y mogą być zwyczajne i proste lub wyjątkowo fantazyjne – w kształcie zwierzątek czy z uszami. Nie ważne, na jaki kształt się zdecydujesz, zwróć uwagę na budowę etui z przodu. Należy szukać takich z bokami wchodzącymi na ekran np. etui iPhone X/10. Im więcej silikonu nachodzi na frontowy panel, tym lepiej, bowiem podczas upadku ekran urządzenia jest lepiej izolowany od podłoża. Niektórzy nie uznają żadnych rodzajów etui i case’ów. Twierdzą, że telefon niewygodnie się trzyma i obsługuje, bo wydaje się być większy. Dla takich osób poleca się tzw. bumpery, czyli silikonowy case bez tylnego panelu, który zabezpiecza jedynie boki urządzenia, jednak również znacząco wzmacnia konstrukcję.

Lepiej zapobiegać, niż leczyć!

Upadek na podłogę ekranem do dołu może nie tylko skutkować pęknięciem szybki, ale także uszkodzeniem panelu dotykowego, którego naprawa kosztuje naprawdę dużo. Warto więc zainwestować w porządną folię ochronną na ekran. W tym przypadku naprawdę nie warto oszczędzać, bowiem droższa folia nie tylko skutecznie ochroni ekran smartphone’a, ale także nie spowoduje komfortu jego używania. Ci, których telefony już dotknięte zostały śladami użytkowania, powinni skorzystać z dobrodziejstwa lakieru wypełniającego nawet głębokie rysy, czyli pasty polerskiej, a następnie zabezpieczyć ekran folią. Lepiej bowiem zapobiegać, niż leczyć.

Autor artykułu
Artykuł został przygotowany przez firmę Flavour Design specjalizującą się w sprzedaży etui oraz akcesoriów telefonicznych.
Autor: tekst nadesłany
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

perła
Ta kopuła to jakaś parodia sztuki budo...
kjm
piszę trochę z przekąsem...strategicz...
kibic
Boniek dziś fajnie pomagał na ławce,w...
zenek
A jak by wygrał 100 do 0 i tak to nic...
x
Jeszcze jedno przewinienie - podwójna ...
kibic
Brawo Hetman, powoli odrabiamy, Stal sł...
gość
sędzia popsuł mecz tymi kartkami,...
Ehhhh
Zdjęcie nie pochodzi z tego meczu....
antyklerykał
A w konsekwencji tej wielowiekowej tresu...
antyklerykał
Czy meczety, czy kościoły, czy inne te...
http://www.kuri...
CZŁOWIEK ROKU 2017 Zamość - wyniki ...
kjm
na zachodzie budują meczety, u nas koś...
TORRES20400
@"antyklerykał"; a to mierzysz "poziom ...
zamościak
"antyklerykał" ! znowu wąchasz ?, a ta...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny