Społeczeństwo i patriotyzmPiotr Rogalski 4 lipca 2014 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy

Sklepy dla facetów

Ranking moda męska
R E K L A M A    B O A R D

Z garniturami i koszulami, dla biznesmenów i na uroczystości ślubne. Oceńmy sklepy w kolejnym rankingu konsumenckim.

 

Oddajemy pod osąd konsumentów prawie wszystkie zamojskie sklepy z garniturami i koszulami dla mężczyzn. Najwięcej z nich znajduje się w Galerii Revia Park. Jednak mężczyzna na zakupach nie kieruje się ani wielkością sklepu ani kolorowymi szyldami. Dlatego swoich garniturowych klientów mają też sklepy w „Tomaszu” i w „Hetmanie”. Mężczyźni oczekują fachowej porady i pełnego asortymentu: również butów, skarpetek i koszul. Różne okazje, różne style, zróżnicowane ceny. Ocena sklepów z garniturami może pomóc mężczyźnie w wyborze, ale i poprawić jakość usług.

 

W ranking.roztocze.net interesuje nas jak internauci – na podstawie własnych doświadczeń i również zasłyszanych opinii – oceniają zamojskie sklepy z wyjściowymi ubraniami dla mężczyzn. Jaki jest ich standard? Zwróćmy uwagę np. na jakość obsługi, szczególnie doradztwo, ale i możliwość wykonania drobnych poprawek krawieckich, np. skrócenie nogawek. Te i 6 innych bardziej szczegółowych parametrów w sumie pozwolą na przyznanie gwiazdek w pięciostopniowej skali (1-5 gwiazdek). Zapraszamy do wskazywania słabych i dobrych stron zamojskich sklepów z garniturami dla mężczyzn.

 

Oceniaj TUTAJ

ranking_modameska2014m

 

Sklepy z garniturami oceniamy do 16 lipca. Potem będziemy oceniać zamojskie szkoły nauki jazdy. Wcześniej ocenialiśmy ogródki kawiarniane na Starym Mieście (wyniki TUTAJ), zamojskie markety i składy budowlane (wyniki TUTAJ), zamojskie pizzerie (TUTAJ wyniki), zamojskie markety spożywcze (TUTAJ wyniki), zamojskie szkoły ponadgimnazjalne (TUTAJ wyniki), zamojskie osiedla (TUTAJ wyniki).

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Piotr Rogalski
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Witold
Przypominam, że Świadkowie Jehowy nie ...
KL
Niesamowite na Zamojszczyźnie - kieruj...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - n...
Inżynier z Pet...
Widać ze Pan Farion startuje na posła ...
Krys
Rozumiem protest przeciw spalarni, ale n...
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018