R E K L A M A

27 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

Policjanci z wydziału kryminalnego w Krasnymstawie zatrzymali wczoraj 36-letniego mężczyznę, który składał propozycje seksualne poznanej w sieci małoletniej. Nie wiedział, że za małoletnią podawała się dorosła internautka.

Policjanci zostali powiadomieni przez internautkę o mężczyźnie, który za pośrednictwem internetu umawiał się z małoletnią. Korespondując zadawał nastolatce intymne pytania, a ostatecznie złożył jej propozycje seksualne. Autorka prowokacji, która podszyła się pod małoletnią poniżej 15 lat, uzgodniła termin i miejsce spotkania, a następnie o swoich podejrzeniach powiadomiła policjantów. 36-latek wpadł w zaplanowaną przez kryminalnych zasadzkę. Wczoraj usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

 

14 marca 2017
Autor:
Flesz | Krasnystaw

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 2

R E K L A M A

    3 komentarze

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "podpis" dnia 14 marca 2017 o godzinie 21:18:36 napisał:
  och, jakie to polskie, skazać za intencje, jakby wynaleziono skanera mózgu, za myślozbrodnie, w 90% siedzielibyśmy w pierdlu, pewnie z Policją włącznie:-)
  2
  2
 2. R E K L A M A

 3. "do podpis" dnia 15 marca 2017 o godzinie 20:18:53 napisał:
  Jakby wynaleźli skaner mózgu to bez specjalistycznych badań od razu byłbyś w psychiatryku.
  0
  2
 4. "Joker" dnia 16 marca 2017 o godzinie 12:04:28 napisał:
  A ja jestem ciekawy co takiego ten zboczeniec/pedofil pisał. Następnym razem niech pokażą jak wyglądała ta konwersacja
  1
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A