Flesz | Powiat Zamojskitekst nadesłany8 sierpnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Skierbieszów: Wypadek w Iłowcu

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

7 sierpnia tuż po godz. 15 otrzymaliśmy informację o zderzeniu samochodu osobowego z kombajnem zbożowym w miejscowości Iłowiec gm. Skierbieszów.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia OSP Dębowiec i Skierbieszów, stwierdzono, że w wyniku zderzenia czołowego poszkodowane są trzy osoby: kierująca samochodem osobowym (21 l.) oraz kierujący kombajnem (38l.) przytomni znajdujący sie poza pojazdami, pasażerkę z samochodu osobowego (17l.) przed przybyciem służb ewakuowali świadkowie zdarzenia. Strażacy natychmiast przystąpili do czynności ratowniczych (resuscytacja krążeniowo-oddechowa RKO) u nieprzytomnej osoby. Po dojeździe na miejsce 2 zastępów z JRG Zamość wsparto prowadzone działania ratownicze. Podmieniono jednego z ratowników OSP, który wykonywał zewnętrzny masaż serca. Poszkodowanych przytomnych wsparto psychicznie i poddano tlenoterapii. Po dojeździe na miejsce Zespołów Ratownictwa Medycznego przekazano poszkodowanych. Po prowadzonej długotrwałej RKO ratownicy wsparli ratowników medycznych w ewakuacji poszkodowanej na nosze typu deska i przetransportowaniu do karetki pogotowia.

Dalsze działania zastępów polegały na odłączeniu zasilania elektrycznego w samochodzie osobowym, a po zakończonych czynnościach dochodzeniowo-śledczych usunięto plamę płynów eksploatacyjnych.
W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległo: całkowicie samochód osobowy Audi A4, heder oraz przednie koło kombajnu Case 5130. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustala Policja.

Oficer Prasowy
KM PSP w Zamościu

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "nik" dnia 8 sierpnia 2018 o godzinie 12:51:35 napisał:
    Heder powinien być odpinany przed wjazdem na drogę publiczną. Inaczej może być tylko w przypadku decyzji administracyjnej wydanej przez władze gminy lub powiatu. Ciekawe czy młoda osoba kierująca osobówką zachowała ostrożność widząc tak obszerną maszynę będącą w ruchu na drodze.
    R E K L A M A

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
bobby
Zamiast lotniska wybudujcie góry i koni...
LOVE_ZMC
Przepraszam a co można wygrać wysyłaj...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat