Flesz | Powiat Zamojskitekst nadesłany8 sierpnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Skierbieszów: Wypadek w Iłowcu

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

7 sierpnia tuż po godz. 15 otrzymaliśmy informację o zderzeniu samochodu osobowego z kombajnem zbożowym w miejscowości Iłowiec gm. Skierbieszów.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia OSP Dębowiec i Skierbieszów, stwierdzono, że w wyniku zderzenia czołowego poszkodowane są trzy osoby: kierująca samochodem osobowym (21 l.) oraz kierujący kombajnem (38l.) przytomni znajdujący sie poza pojazdami, pasażerkę z samochodu osobowego (17l.) przed przybyciem służb ewakuowali świadkowie zdarzenia. Strażacy natychmiast przystąpili do czynności ratowniczych (resuscytacja krążeniowo-oddechowa RKO) u nieprzytomnej osoby. Po dojeździe na miejsce 2 zastępów z JRG Zamość wsparto prowadzone działania ratownicze. Podmieniono jednego z ratowników OSP, który wykonywał zewnętrzny masaż serca. Poszkodowanych przytomnych wsparto psychicznie i poddano tlenoterapii. Po dojeździe na miejsce Zespołów Ratownictwa Medycznego przekazano poszkodowanych. Po prowadzonej długotrwałej RKO ratownicy wsparli ratowników medycznych w ewakuacji poszkodowanej na nosze typu deska i przetransportowaniu do karetki pogotowia.

Dalsze działania zastępów polegały na odłączeniu zasilania elektrycznego w samochodzie osobowym, a po zakończonych czynnościach dochodzeniowo-śledczych usunięto plamę płynów eksploatacyjnych.
W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległo: całkowicie samochód osobowy Audi A4, heder oraz przednie koło kombajnu Case 5130. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustala Policja.

Oficer Prasowy
KM PSP w Zamościu

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "nik" dnia 8 sierpnia 2018 o godzinie 12:51:35 napisał:
    Heder powinien być odpinany przed wjazdem na drogę publiczną. Inaczej może być tylko w przypadku decyzji administracyjnej wydanej przez władze gminy lub powiatu. Ciekawe czy młoda osoba kierująca osobówką zachowała ostrożność widząc tak obszerną maszynę będącą w ruchu na drodze.
    R E K L A M A

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
leniwce w radzi...
Ćwik nieobecny? Zwolak nieobecny? Szopk...
cchenieek 33 minuty temu
Panie Josik, mowiles Pan ze nie dasz Pan...
observer
niepotrzebne odwlekanie w czasie, które...
Rozbawiony
Ćwik to może już rozprawił się ze s...
prq
Warto dodać, że w pociągach (szynobus...
ja z zamoscia
Idąc tokiem myślenia Pana Przewodnicz...
"Tony papierów...
Najważniejszy temat sesji już za nami....
jim
Jedynym BEZPOŚREDNIM jest faktycznie re...
zamola
I bardzo dobrze, bo ludzie nie dbają, r...
edek
Z Zamościa do Zwierzyńca w 7 minut? Pe...
ja z zamoscia
Audyt jest konieczny. Dzięki za wniosek...
Viki
Można sobie zaklinać rzeczywistość a...
ja z zamoscia
za fanaberie prezesów i ..... nie może...
mieszkaniec
o co ten krzyk??przeciez wschodnia stron...
re-Anonim
Myślisz że kogoś zabolało? Nie sądz...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018