R E K L A M A

Z I P

Sport | Zamośćtekst nadesłany31 lipca 2018 FACEBOOK | 5262 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Sitno: Roztocze Bombowiec zdobyło Puchar Starosty Zamojskiego

Bombowiec Roztocze w Sitnie; foto: a.swacha/zozpn
R E K L A M A    B O A R D

W rozegranym dnia 29 lipca 2018 r. w Sitnie meczu finałowym rozgrywek o Puchar Starosty Zamojskiego, miejscowy GKS Potok uległ Bombowcowi Roztocze po dogrywce 2:5, 1:1 (0:0) i tym samym Roztocze Bombowiec zdobyło Puchar Starosty Zamojskiego.

Nagrody w postaci najnowszego sprzętu sportowego dla obu zespołów ufundował Powiat Zamojski. Torby sportowe otrzymali również sędziowie zawodów. Nagrody w postaci sprzętu sportowego wręczali: Starosta Zamojski Pan Henryk Matej i Przewodniczący Wydziału Gier ZOZPN Pan Henryk Kowalski. Serdeczne podziękowania należą się Zarządowi GKS Potok Sitno z Panem Prezesem Stanisławem Bartosiakiem na czele za bardzo dobrą organizację Finału Pucharu Starosty Zamojskiego.

GKS Potok Sitno-Bombowiec Roztocze 1:1 (0:0) po dogrywce 2:5

Bramki:

GKS Potok Sitno – Pyś Kamil 56′, Pyś Daniel 116′.

Bombowiec Roztocze – Czady Hubert 60′, Denkiewicz Sebastian 102′, Karaszewski Dominik 110′, Petz Sebastian (samobójcza) 115′, Zając Mikołaj 116′.

Składy:

GKS Potok Sitno: Szopa Adrian (br.), Kulas Andrzej, Petz Sebastian, Drozdowski Grzegorz (kpt.), Łepak Tomasz (117′ Ryszczuk Mateusz), Kulas Konrad (91′ Kisiel Radosław), Wodyk Damian (63′ Seń Rafał), Sienkiewicz Bartłomiej (67′ Cieśla Jakub), Sadowski Szymon (117′ Zerhan Tomasz), Pyś Daniel, Pyś Kamil. Trener: Rysak Krzysztof. Kierownik drużyny i Prezes: Bartosiak Stanisław.

Bombowiec Roztocze: Smoluch Michał (br.), Fidler Łukasz, Czady Hubert (kpt.), Chruściński Dawid (80′ Witkowski Jakub), Strenciwilk Jakub (55′ Karaszewski Dominik), Babiarz Bartłomiej, Zajączkowski Dariusz (115′ Witkowski Marcin), Denkiewicz Sebastian (115′ Słota Maciej), Matyjaszczyk Rafał, Strenciwilk Damian (86′ Zając Mikołaj), Wirski Łukasz (110′ Buśko Amadeusz). Trener: Witkowski Jakub. Kierownik drużyny: Strenciwilk Damian.

żółte kartki: Czady Hubert (Bombowiec) – 80 min; Witkowski Jakub (Bombowiec) – 96 min.

Sędziowie OKS ZOZPN: Piotr Burak, Andrzej Swacha, Mateusz Garbaty.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny