Sport | Zamośćtekst nadesłany31 lipca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Sitno: Roztocze Bombowiec zdobyło Puchar Starosty Zamojskiego

Bombowiec Roztocze w Sitnie; foto: a.swacha/zozpn
R E K L A M A    B O A R D

W rozegranym dnia 29 lipca 2018 r. w Sitnie meczu finałowym rozgrywek o Puchar Starosty Zamojskiego, miejscowy GKS Potok uległ Bombowcowi Roztocze po dogrywce 2:5, 1:1 (0:0) i tym samym Roztocze Bombowiec zdobyło Puchar Starosty Zamojskiego.

Nagrody w postaci najnowszego sprzętu sportowego dla obu zespołów ufundował Powiat Zamojski. Torby sportowe otrzymali również sędziowie zawodów. Nagrody w postaci sprzętu sportowego wręczali: Starosta Zamojski Pan Henryk Matej i Przewodniczący Wydziału Gier ZOZPN Pan Henryk Kowalski. Serdeczne podziękowania należą się Zarządowi GKS Potok Sitno z Panem Prezesem Stanisławem Bartosiakiem na czele za bardzo dobrą organizację Finału Pucharu Starosty Zamojskiego.

GKS Potok Sitno-Bombowiec Roztocze 1:1 (0:0) po dogrywce 2:5

Bramki:

GKS Potok Sitno – Pyś Kamil 56′, Pyś Daniel 116′.

Bombowiec Roztocze – Czady Hubert 60′, Denkiewicz Sebastian 102′, Karaszewski Dominik 110′, Petz Sebastian (samobójcza) 115′, Zając Mikołaj 116′.

Składy:

GKS Potok Sitno: Szopa Adrian (br.), Kulas Andrzej, Petz Sebastian, Drozdowski Grzegorz (kpt.), Łepak Tomasz (117′ Ryszczuk Mateusz), Kulas Konrad (91′ Kisiel Radosław), Wodyk Damian (63′ Seń Rafał), Sienkiewicz Bartłomiej (67′ Cieśla Jakub), Sadowski Szymon (117′ Zerhan Tomasz), Pyś Daniel, Pyś Kamil. Trener: Rysak Krzysztof. Kierownik drużyny i Prezes: Bartosiak Stanisław.

Bombowiec Roztocze: Smoluch Michał (br.), Fidler Łukasz, Czady Hubert (kpt.), Chruściński Dawid (80′ Witkowski Jakub), Strenciwilk Jakub (55′ Karaszewski Dominik), Babiarz Bartłomiej, Zajączkowski Dariusz (115′ Witkowski Marcin), Denkiewicz Sebastian (115′ Słota Maciej), Matyjaszczyk Rafał, Strenciwilk Damian (86′ Zając Mikołaj), Wirski Łukasz (110′ Buśko Amadeusz). Trener: Witkowski Jakub. Kierownik drużyny: Strenciwilk Damian.

żółte kartki: Czady Hubert (Bombowiec) – 80 min; Witkowski Jakub (Bombowiec) – 96 min.

Sędziowie OKS ZOZPN: Piotr Burak, Andrzej Swacha, Mateusz Garbaty.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ak 7 minut temu
Do klakiera. Pozwolę sobie zauważyć, ...
tadek 25 minut temu
mam dość wojenek PiSu (i przystawek) z...
realista 28 minut temu
Nikt z Zamojszczyzny się nie dostanie. ...
kaman
Ot odezwali się intelektualiści. Skąd...
Strażak Sam
Boże, chroń nas przed takimi Polakami,...
pytanie
Czy pieniądze parafian powinny być w p...
Do hejterka ak
Jak Zamoyski nie zmieniał urzędników,...
kmicic
Szanowni nauczyciele, powołujecie się ...
Robi
Panie niedouczony dziennikarzu, już daw...
Tomek
Może by im ktoś debatę zorganizował?...
ad111
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
ja
upraszczasz i trywializujesz - w tym kra...
observer
a Zawiślak był bardzo aktywny w Sejmie...
TORRES20400
Szkoda w sumie klawiatury. Nie chodzi o ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018