nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Powiat Zamojski | SportRedakcja30 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Sitaniec: Metanoja z Pucharem Wójta

Fot. gminazamosc.pl
R E K L A M A    B O A R D

28 stycznia br., w hali sportowej w Sitańcu, odbyła się kolejna edycja Turnieju w Halowej Piłce Nożnej dla Reprezentacji sołectw i Klubów Gminy Zamość pod Patronatem Wójta Gminy Zamość Ryszarda Gliwińskiego.

Turniej, w którym udział wzięło 6 drużyn, został rozegrany systemem każdy z każdym w czasie 10 minut na jeden mecz.
Zwycięzcą turnieju został Parafialny Klub Sportowy Metanoja Lipsko grający w składzie: Grzegorz Kruk, Łukasz Zając, Kacper Zając, Damian Łuczka, Tomasz Kucharski, Albert Piotrowski, Szymon Lupa, Kuba Bełz, Tomasz Słupski. Kolejne miejsca zajęli: Echo Zawada Old Boys, STS Gryf Gmina Zamość, Sołectwo Sitaniec, Płoszczanin Płoskie, Old Boys Sitaniec. Indywidualne wyróżnienia wywalczyli: Rafał Kycko z Sitańca – król strzelców, Jakub Łaszkiewicz z STS Gryf – najlepszy bramkarz. Wszystkie uczestniczące drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a za miejsca I-III puchary.
Wyniki meczów: Sołectwo Sitaniec – Płoszczanin 3:3, Old Boys Sitaniec – Echo 0:3, Gryf – Metanoja 2:0, Sołectwo Sitaniec – Old Boys Sitaniec 2:1, Echo – Gryf 0:0, Płoszczanin – Metanoja 1:2, Gryf – Sołectwo Sitaniec 1:3, Metanoja – Echo 1:1, Old Boys Sitaniec – Płoszczanin 2:0, Sołectwo Sitaniec – Metanoja 1:3, Płoszczanin – Echo 1:0, Old Boys Sitaniec – Gryf 0:2, Echo – Sołectwo Sitaniec 3:2, Metanoja Old Boys Sitaniec 4:1, Gryf – Płoszczanin 0:0.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "ja" dnia 30 stycznia 2018 o godzinie 20:47:45 napisał:
  Trochę to dziwne trwa właśnie okres przygotowawczy do rundy wiosennej a Rafał Kycko kopie na hali grając z wiejskimi drużynami narażając się na jakieś niepotrzebne kontuzje. Co na to trener i zarząd Hetmana? Czy czołowy zawodnik drużyny nie powinien mieć zakazu brania udziału w takich rozgrywkach?
  R E K L A M A
 • "Hm" dnia 30 stycznia 2018 o godzinie 21:53:45 napisał:
  Parafialny klub sportowy. Dobre hehehe.
 • "trener" dnia 30 stycznia 2018 o godzinie 22:20:45 napisał:
  Najlepszy to jest Waldek (ten były milicjant):) Szkoleniowiec samozwaniec z Mety Lipsko.Obciach trochę.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama