Flesz | Powiat ZamojskiDaniel Czubara20 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Sitaniec: Karambol na DK17. Strażacy rozcinali poloneza, by uratować kobietę

Fot. KWP w Lublinie

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj ok. godz. 16 na DK 17. W wyniku karambolu przez kilka godzin droga była zablokowana. Policja organizowała objazdy.

Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący citroenem 36-letni mieszkaniec Zamościa stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z polonezem, którym kierowała 57-letnia kobieta. Kierująca polonezem została zakleszczona w pojeździe. Przybyła straż pożarna pomogła kobiecie uwolnić się z pojazdu. Następnie karetka pogotowia przewiozła kobietę z obrażeniami ciała, powstałymi w wyniku zderzenia aut, do szpitala. – relacjonuje asp. Dorota Krukowska-Bubiło z KMP w Zamościu. Jak się okazało wypadek nie był końcem zdarzeń drogowych w tym miejscu. 

Bezpośrednio po tym zdarzeniu kierujący pojazdem kia, widząc wypadek zaczął hamować. W tym czasie jadący za nim samochód ciężarowy marki DAF z naczepą, chcąc uniknąć zderzenia z autem kia zaczął hamować, jednakże otarł się o pojazd marki kia, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. Za ciężarówką jechał z kolei pojazd marki opel. Kierująca nim najechała na pojazd marki kia, który brał udział w poprzednim zdarzeniu. Oplem jechała kobieta z dwójką dzieci. Na szczęście dzieciom nic się nie stało. Po badaniach okazało się, że kierująca oplem również nie doznała obrażeń. Wszyscy uczestnicy tych zdarzeń drogowych byli trzeźwi. – informuje rzeczniczka zamojskiej policji.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "mk" dnia 22 stycznia 2018 o godzinie 17:53:42 napisał:
    W którym miejscu to było?
    R E K L A M A

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Jango Fett 16 minut temu
10 punktów przewagi Hetmana nad drugim ...
zamościak 25 minut temu
nadchodzi sponsor z Haiti...
mieszkaniec - p... 32 minuty temu
,,utworzone zostało również nowe stan...
KL 44 minuty temu
Kto napiszę historię sławnych Żydów...
k
A pis co wrabia w spółkach skarbu pań...
Jango Fett
Czy to faktycznie ma być obwodnica wewn...
KL
Następna głupia obwodnica. Zamościowi...
love_zamosc
Życze powodzenia w walce o prawa pracow...
MPK
"Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama