Sport | Zamośćtekst nadesłany10 września 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Sandomierski prognostyk

fot. nadesłane
R E K L A M A    B O A R D

Do rozpoczęcia rozgrywek pierwszej ligi pozostało już tylko dwa tygodnie, dlatego dobrą wiadomością jest zwycięstwo szczypiornistów Padwy Zamość w niedzielnym Memoriale Jurka Gacha, rozgrywanym w Sandomierzu. Zespół trenera Marcina Czerwonki pokonał AZS Uniwersytet Radom i gospodarzy, Wisłę.

22 września jest datą kluczową w kalendarzu piłkarzy ręcznych Padwy. Tego dnia w Zamościu będą działy się rzeczy historyczne. Batalią z AZS UW Warszawa żółto-czerwoni rozpoczną swoją przygodę z pierwszą ligą. Zawodnicy i sztab trenerski w pocie czoła pracują, aby kibice, którzy szczelnie wypełnią halę OSiR, obejrzeli spektakularne i przede wszystkim zwycięskie widowisko.

Wyniki ostatnich gier sparingowych pozwalają mieć nadzieję, że zamościanie dadzą radę. W niedzielę Padwa wywiozła z Sandomierza memoriałowe zwycięstwo.

Najpierw zespół trenera Czerwonki pokonał AZS Uniwersytet Radom 22:13. Zaskakująca była bardzo niska skuteczność rywali, z którymi nasza ekipa będzie za kilka tygodni mierzyć się w meczach ligowych. W naszych szeregach tradycyjnie już mogliśmy liczyć na wysoką skuteczność skrzydłowego Łukasza Szymańskiego. Po drugiej stronie zabrakło Pawła Puszkarskiego, ale dobrze zastąpił go Krzysztof Bigos.

Kilkadziesiąt minut później zagraliśmy przeciw gospodarzom i w tym przypadku było to o wiele bardziej zacięte spotkanie. Wynik oscylował w granicach remisu przez zdecydowaną większość spotkania. Jeszcze w 50 min na tablicy wyników był wynik 27:27. Końcowe minuty należały już do gości, którzy zdołali sobie wypracować sobie bezpieczną przewagę.

– Mecz z Wisłą był zacięty i emocjonujący. Gospodarze, chyba niespodziewanie dla samych siebie, wysoko wcześniej przegrali z Uniwersytetem Radom i przeciwko nam zagrali bardzo twardo. W takich warunkach naprawdę można popracować nad charakterem zespołu powiedział opiekun Padwy.

Zamościanom pozostały do rozegrania już tylko dwie gry kontrolne. Czeka ich wyjazd do Tarnowa na mecz z AZS PWSZ (środa lub czwartek), a także sobotnia potyczka na własnym parkiecie z Orłem Przeworsk.

Padwa Zamość – AZS Uniwersytet Radom 22:13 (12:5)

Padwa: Bąk, Drabik, Wnuk – Szymański 7, Bigos 3, Adamczuk 2, Gałaszkiewicz 2, Teterycz 2, T. Fugiel 2, Mroczek 1, Sz. Fugiel 1, Kłoda 1, Misalski 1, Sałach, Samoszczuk, Pieczykolan, Pomiankiewicz.

Wisła Sandomierz – Padwa Zamość 31:33 (12:14)

Padwa: Bąk, Drabik. Wnuk – Szymański 10, Bigos 5, T. Fugiel 4, Sz. Fugiel 4, Pomiankiewicz 3, Adamczuk 2, Mroczek 2, Gałaszkiewicz 1, Kłoda 1, Teterycz 1, Sałach, I. Radwański, Pieczykolan, Misalski, Samoszczuk.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
ja
"przewidywana dobra akustyka". A jak nie...
Zróbcie jeszcze plac zabaw, by księża...
muo
Dopiero wyremontowana ulica za miliony i...
Antyklerykał
W Polsce katolickiej jest około 50 tys....
Antyklerykał
A leków w aptekach nadal nie ma......
Witold
Przypominam, że Świadkowie Jehowy nie ...
KL
Niesamowite na Zamojszczyźnie - kieruj...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - n...
Inżynier z Pet...
Widać ze Pan Farion startuje na posła ...
Krys
Rozumiem protest przeciw spalarni, ale n...
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018