R E K L A M A

Z I P

Sport | Zamośćtekst nadesłany10 września 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Sandomierski prognostyk

fot. nadesłane

Do rozpoczęcia rozgrywek pierwszej ligi pozostało już tylko dwa tygodnie, dlatego dobrą wiadomością jest zwycięstwo szczypiornistów Padwy Zamość w niedzielnym Memoriale Jurka Gacha, rozgrywanym w Sandomierzu. Zespół trenera Marcina Czerwonki pokonał AZS Uniwersytet Radom i gospodarzy, Wisłę.

22 września jest datą kluczową w kalendarzu piłkarzy ręcznych Padwy. Tego dnia w Zamościu będą działy się rzeczy historyczne. Batalią z AZS UW Warszawa żółto-czerwoni rozpoczną swoją przygodę z pierwszą ligą. Zawodnicy i sztab trenerski w pocie czoła pracują, aby kibice, którzy szczelnie wypełnią halę OSiR, obejrzeli spektakularne i przede wszystkim zwycięskie widowisko.

Wyniki ostatnich gier sparingowych pozwalają mieć nadzieję, że zamościanie dadzą radę. W niedzielę Padwa wywiozła z Sandomierza memoriałowe zwycięstwo.

Najpierw zespół trenera Czerwonki pokonał AZS Uniwersytet Radom 22:13. Zaskakująca była bardzo niska skuteczność rywali, z którymi nasza ekipa będzie za kilka tygodni mierzyć się w meczach ligowych. W naszych szeregach tradycyjnie już mogliśmy liczyć na wysoką skuteczność skrzydłowego Łukasza Szymańskiego. Po drugiej stronie zabrakło Pawła Puszkarskiego, ale dobrze zastąpił go Krzysztof Bigos.

Kilkadziesiąt minut później zagraliśmy przeciw gospodarzom i w tym przypadku było to o wiele bardziej zacięte spotkanie. Wynik oscylował w granicach remisu przez zdecydowaną większość spotkania. Jeszcze w 50 min na tablicy wyników był wynik 27:27. Końcowe minuty należały już do gości, którzy zdołali sobie wypracować sobie bezpieczną przewagę.

– Mecz z Wisłą był zacięty i emocjonujący. Gospodarze, chyba niespodziewanie dla samych siebie, wysoko wcześniej przegrali z Uniwersytetem Radom i przeciwko nam zagrali bardzo twardo. W takich warunkach naprawdę można popracować nad charakterem zespołu powiedział opiekun Padwy.

Zamościanom pozostały do rozegrania już tylko dwie gry kontrolne. Czeka ich wyjazd do Tarnowa na mecz z AZS PWSZ (środa lub czwartek), a także sobotnia potyczka na własnym parkiecie z Orłem Przeworsk.

Padwa Zamość – AZS Uniwersytet Radom 22:13 (12:5)

Padwa: Bąk, Drabik, Wnuk – Szymański 7, Bigos 3, Adamczuk 2, Gałaszkiewicz 2, Teterycz 2, T. Fugiel 2, Mroczek 1, Sz. Fugiel 1, Kłoda 1, Misalski 1, Sałach, Samoszczuk, Pieczykolan, Pomiankiewicz.

Wisła Sandomierz – Padwa Zamość 31:33 (12:14)

Padwa: Bąk, Drabik. Wnuk – Szymański 10, Bigos 5, T. Fugiel 4, Sz. Fugiel 4, Pomiankiewicz 3, Adamczuk 2, Mroczek 2, Gałaszkiewicz 1, Kłoda 1, Teterycz 1, Sałach, I. Radwański, Pieczykolan, Misalski, Samoszczuk.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny