R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | Powiat ZamojskiDaniel Czubara28 marca 2017 FACEBOOK | 4285 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 16 komentarzy ()

Samorządowcy przeciw zmianom

Ryszard Gliwiński Wójt Gminy Zamość, Foto nadesłane

R E K L A M A    B O A R D

Nie zgadzamy się na brak szacunku oraz upolitycznianie naszych Małych Ojczyzn.- mówią samorządowcy z Gminy Zamość, z wójtem Ryszardem Gliwińskim na czele, na temat planowanych przez obóz rządzący zmian w ordynacji wyborczej.

-Negatywna kampania wizerunkowa, jaką prowadzą politycy obecnej większości parlamentarnej wobec samorządów gminnych, powoduje, że chcemy wspólnie przeciwko temu zaprotestować. Nie ma zgody, aby Rządzący przekreślali 27-letni dorobek wielu aktywnych osób, organizacji i środowisk. Nie zgadzamy się na brak szacunku oraz upolitycznianie naszych Małych Ojczyzn. To są powody, dla których chcemy spotkać się z przedstawicielami Mediów i głośno o tym powiedzieć.-twierdzi Ryszard Gliwiński, wójt Gminy Zamość.

Swoje racje samorządowcy chcą przedstawić na konferencji, która odbędzie się 29 marca 2017 r. (środa) o godz. 13.30 w świetlicy wiejskiej w Mokrem, wezmą udział przedstawiciele organów Gminy Zamość oraz liderzy gminnych środowisk.

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "znudzony" dnia 28 marca 2017 o godzinie 8:51:52 napisał:
  Redakcjo dalibyście już spokój z tym niemedialnym Panem
  17
  1
  R E K L A M A
 • "mieszkaniec" dnia 28 marca 2017 o godzinie 10:04:14 napisał:
  ,,Nie zgadzamy się na brak szacunku oraz upolitycznianie naszych Małych Ojczyzn" Nie no mistrzowski teskt:D Gdzie nie spojrzeć wszędzie PSL'wiec
  13
  2
 • "czytelnik" dnia 28 marca 2017 o godzinie 10:23:26 napisał:
  Jakoś nie słychać protestów w innych gminach tylko w Gminie Zamość. Widocznie "przyrost" stołków do ... jest większy niż myślałem. To stało się już nudne. Wizerunek tego pana również.
  14
  1
 • "Bolesław" dnia 28 marca 2017 o godzinie 12:02:26 napisał:
  "Nie ma zgody, aby Rządzący przekreślali 27-letni dorobek wielu aktywnych osób, organizacji i środowisk." I pisze to człowiek który jest organicznie od wielu lat związany z PSL. Trzeba jasno powiedzieć i zapytać się kto to są ci "aktywni" którzy przez 27 lat czerpali pełnymi garściami z budżetu Gminy. Wójt pisząc taki tekst i zwołując takie konferencje jasno określa o co mu chodzi - zatrzymać za wszelką cenę wpływy w gminie i organizacjach. Do KGW poszły już instrukcje o organizacji spotkań w sołectwach w których będzie uczestniczył wójt i "tłumaczył" swoje racje czyli robił kampanię wyborczą. Dziwi mnie tylko jedno że ludzie z tych "organizacji" dają się tak manipulować jednemu facetowi, a jego dziania tylko potwierdzają konieczność i słuszność przeprowadzenia reformy samorządowej. Przez te 27 lat powiązania personalne administracji gminnej i tych organizacji jest przerażające !!!
  15
  1
 • "redaktor" dnia 28 marca 2017 o godzinie 12:42:20 napisał:
  Telewizja Al Jazeera - będziemy.
  3
  1
 • "kronikarz" dnia 28 marca 2017 o godzinie 16:47:08 napisał:
  O ile się nie mylę, tzw. Małe Ojczyzny to części Niemiec i stąd pochodzi ta nazwa.
  8
  0
 • "Do Wójta" dnia 28 marca 2017 o godzinie 16:54:04 napisał:
  Nie urzekła mnie Pana histeria.
  12
  0
 • "Thomas" dnia 28 marca 2017 o godzinie 16:55:22 napisał:
  Jeżeli jest tak dobrze to dlaczego wyborom samorządowym - towarzyszy permanentnie bardzo niska frekwencja wyborcza nie przekraczająca 50 %? Dlaczego np. Miasto Warszawa ma 469 radnych a Nowy Jork ma ich zaledwie 51, Los Angeles 15??? I to są bogate Stany Zjednoczone. Co więcej Burmistrz Nowego Yorku po dwóch kadencjach odszedł ze stanowiska, i odszedł w glorii chwały. *************************************************************** Podkreślam, gdyby frekwencja w wyborach samorządowych przekroczyła 50 % plus jeden głos przyznałbym rację Wójtowi (nie wiem jaka była frekwencja w wyborach w GZ). Z pewnymi postulatami Wójta zgodzę się. 27 lat od powtórzonych wyborów samorządowych w 1990 r. - to okres wystarczająco długi na podsumowania i wnioski - przede wszystkim zmiany. jakie zmiany proponuje wójt? osobiście nie widzę uzasadnienia, w dotychczasowym podziale na okręgi - jeden okręg wyborczy w gminie wystarczy, tym bardziej, że radni poprzez głosowania podejmują decyzje dotyczące całej gminy. Nie podoba mi się np. całe zamieszanie w Warszawie, to już drugi raz, już kiedyś po wyborze na urząd Prezydenta RP śp. Lecha Kaczyńskiego funkcję "komisarza" pełnił Kazimierz Marcinkiewicz. Obawiam się, ze PiS szykuje sobie "kocioł stalingradzki" a to za dobrze nie wróży - ot taka swoista pułapka Tukidydesa.
  2
  0
 • "Czerepacho" dnia 28 marca 2017 o godzinie 18:05:45 napisał:
  Ranczo kolejny sezon nam Roztocze net funduje. Dziękuje nie oglądam.
  7
  0
 • "Fotoreporter" dnia 28 marca 2017 o godzinie 20:03:24 napisał:
  CNN - BĘDZIEMY NA KONFERENCJI.JESTEŚMY JUŻ W SAMOLOCIE.
  4
  0
  R E K L A M A
 • "Normals" dnia 28 marca 2017 o godzinie 22:30:44 napisał:
  Drodzy samorządowcy tak oto toczy się walec historii, zrozumcie nic nie jest dane raz na zawsze, czyli dożywotnio - czas zwolnić miejsce dla innych niekoniecznie gorszych - nadchodzi czas pożegnań, im prędzej to zrozumiecie tym łatwiej to przyjmiecie.
  6
  0
 • "KrasnyNieKrasny" dnia 28 marca 2017 o godzinie 23:53:01 napisał:
  Rzygam już tym... ciągle to samo, w koło o jednym, jeju ileż można. Co tydzień, co chwila... żeby jeszcze jakaś racja w tym była, ale ja tu żadnej racji nie widzę, no chyba, że racja przywiązania do stołka.
  7
  0
 • "mieszkanka" dnia 29 marca 2017 o godzinie 7:41:42 napisał:
  Pan Jerzy Sobczuk niech kandyduje, mówi się, że miałby duże poparcie.
  2
  2
 • "wydawca" dnia 29 marca 2017 o godzinie 8:22:26 napisał:
  RTL i ARD oraz ZDF - prosimy o rezerwację miejsca dla dwóch śmigłowców.
  2
  0
 • "!" dnia 29 marca 2017 o godzinie 9:34:03 napisał:
  Tak dla Sobczuka!
  2
  2
 • "Żdanów" dnia 9 kwietnia 2017 o godzinie 21:06:20 napisał:
  Jaki ten Gliwiński jest Słaby
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
TORRES20400 25 minut temu
Był: http://zamosc.tv/tv/13955-lech-wal...
Thomas 43 minuty temu
No i co był?...
historyk
Jestem przeciwny wymazywaniu z historii ...
zamościak
pokłon przed wejściem i możesz wejś...
L11A
Kabareciarze słuchajcie uważnie, warto...
kibic
Gratulacje dla Padwy za drugie miejsce, ...
Thomas
Liczę na to, że Portal umieści w ca...
le cho
Przyjdę, bo każde jego publiczne wyst...
.
Problemy niepełnosprawnych dzieci i ma...
...
Po co się jeden z drugim męczysz ... n...
observer
Za Pana osiągi - CZAPKI Z GŁÓW. Chyl...
racja
Powodzenia Panie Trenerze wydaje się ,...
L.
Mało napisał? Bo im mniejszy tekst, ty...
22-400
"Artykuł", jak niemal wszędzie, słaby...
KL.
Następna taka konferencja niemiecko-pol...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny