Reklama | Zdrowie i Urodatekst nadesłany | kategoria: REKLAMA27 lutego 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Rzuć palenie w nowym roku

R E K L A M A    B O A R D

Jak skutecznie rzucić palenie nawet w pół godziny? Dostępna w Zamościu terapia daje do 90% skuteczności. Można trwale pozbyć się nałogu.

Czasem silna wola nie wystarcza, aby zerwać z papierosami, ale można wspomóc wolę specjalną i sprawdzoną terapią. Jedną z najskuteczniejszych obecnie metod zwalczania głodu nikotynowego jest zabieg przy użyciu najnowszego aparatu biorezonansowego niemieckiego producenta BICOM Optima. Bez względu na ilość wypalanych papierosów oraz staż palenia, skuteczność metody jest tak wysoka, że wystarczy tylko jedna terapia, trwająca ok. 30 min.(!)

Przed zabiegiem umieszcza się niedopałek papierosa w elektrodzie kubkowej, podłączonej do aparatu BIOCOM. Osoba poddawana terapii jest również połączona z aparatem za pomocą elektrod. Po włączeniu odpowiedniego programu zachodzi reakcja, mająca na celu wygaszenie głodu nikotynowego, który powinien ustąpić w przeciągu 2-12 godzin. I to w zasadzie wszystko, reszta terapii leży po stronie pacjenta, który teraz ma znacznie ułatwione zadanie, bo nie czuje głodu nikotynowego. Gdyby jednak głód pojawił się w dniu zabiegu, absolutnie nie wolno wprowadzać nikotyny do organizmu, ponieważ osłabi to znacznie efekt terapii i może spowodować powrót do palenia.

Najmocniej skutki zabiegu odczuwa się następnego dnia rano, gdy pacjent z zaskoczeniem stwierdza, że nie czuje już silnej potrzeby zapalenia papierosa. Zostaje jednak przyzwyczajenie.

Kolejne 10-14 dni to walka z uzależnieniem psychicznym, czyli nawykami i odruchami, związanymi z sięganiem po papierosa. Osoby rzucające palenie są najbardziej zaskoczone po zabiegu tym, że nie odczuwają potrzeby palenia nawet w towarzystwie osób palących. Dla trwałości terapii bardzo ważne jest też zachowanie pacjentów po zabiegu – bierne palenie nie stanowi zagrożenia, ale nawet jeden aktywnie wypalony papieros, choć nie smakuje, spowoduje nawrót głodu nikotynowego, niwecząc skutki leczenia i cały wcześniejszy wysiłek. W tej sytuacji wizytę należy powtórzyć.

Najważniejszym zadaniem po terapii, gdy nie ma już głodu, jest nie pozwolenie sobie nawet na jednego papierosa, a wtedy efekt utrzyma się bezterminowo. Po zabiegu obserwuje się wzmożone pragnienie, czasem senność i potliwość, bo dochodzi do usuwania toksyn z organizmu poprzez nerki, skórę i jelita. Dlatego w ciągu kilkunastu godzin po zabiegu należy wypić od 1,5 do 2 litrów wody, aby ułatwić proces ich wydalania. Zalecane są też częstsze kąpiele. Należy również odstawić wszelkie środki zawierające nikotynę (gumy, plastry, tabletki, itp.), bez których skuteczność jednorazowej terapii szacuje się na około 90%! Pozostała grupa osób, u których głód został zmniejszony, ale nie udało im się całkowicie zerwać z nałogiem, powinna umówić kolejną wizytę.

Trzeba pamiętać, że bez odrobiny woli rzucenia palenia, nawet najlepsze metody nie odniosą oczekiwanego efektu.

Zerwanie z paleniem może przynieść konkretne korzyści:

– obniżenie ryzyka wystąpienia chorób układu krążenia, udaru mózgu i nowotworów,

– ustąpienie kaszlu, chrypki, polepszenie wydolności oddechowej i wysiłkowej,

– przywrócenie wrażliwości zmysłów, zwłaszcza węchu i smaku,

– likwidacja przykrego zapachu z ust, przebarwień zębów i palców, poprawa cery,

– oszczędność finansowa: nie kupowanie papierosów daje średnio od 250-500 zł miesięcznie, czyli nawet do ok. 5000 zł oszczędności w skali roku.

Skuteczność terapii antynikotynowej za pomocą biorezonansu potwierdza statystyka. Pozytywne skutki zabiegu były omawiane w wielu niezależnych produkcjach telewizyjnych, m.in. w programie „Rozmowy w toku”

Pomóż sobie w walce z nałogiem – zadzwoń, dowiedz się więcej i umów wizytę.

Gabinet BICOM-MED w Zamościu: ul. Hrubieszowska 12 (obok ronda przy CH Tomasz i PKS)
telefon do rejestracji: 509 72 73 88
www.bicom-med.pl/rzuc-palenie

  

Ostrzegamy, że nowo powstały gabinet w tym samym budynku przyjmuje naszych pacjentów nie informując ich, że to całkiem inna firma. Prosimy by sprawdzić przed wizytą. U nas przyjmuje mężczyzna, a tam kobieta.

BICOM- MED nie ma nic wspólnego z tym gabinetem.

Jak to działa? – zobacz inne filmiki o terapii antynikotynowej:
www.bicom-med.pl/galeria

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany | kategoria: REKLAMA
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
:) 13 minut temu
Zamość... Moi drodzy, w bogatych miast...
ja
nic nie robiono, bo nikt nie zgłosił i...
Piotr
Przejechać nie można z dzieckiem do sz...
Supertotobet
https://superotobetyenigiris.com...
Thomas
Ja wiem o tym i chodzi o 2006 rok. Tylko...
ja
do Thomasa - sprawa spalarni to nie popr...
Oko
Złote a skromne... chciałoby się zacy...
Jurek
Co za idiota wymyślił wyścigi gokart...
Zamojska Konopielka@ Ten cytat z Konopie...
Zamojska Konopi...
Osiedle domków jednorodzinnych w Zamoś...
kontra
Pomyśl TWS chwilę. Wogóle nie jest to...
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018