R E K L A M A

Z I P

Reklama | Zdrowie i Urodatekst nadesłany8 września 2015

Rzuć i zarób do 5000 zł rocznie

R E K L A M A    B O A R D

Jak skutecznie rzucić palenie nawet w pół godziny? Dostępna w Zamościu terapia daje do 90% skuteczności. Można trwale pozbyć się nałogu.

Czasem silna wola nie wystarcza, aby zerwać z papierosami, ale można wspomóc wolę specjalną i sprawdzoną terapią. Jedną z najskuteczniejszych obecnie metod zwalczania głodu nikotynowego jest zabieg przy użyciu aparatu biorezonansowego Bicom 2000. Bez względu na ilość wypalanych papierosów oraz staż palenia, skuteczność metody jest tak wysoka, że wystarczy tylko jedna terapia, trwająca ok. 30 min.(!)

Przed zabiegiem umieszcza się niedopałek papierosa w elektrodzie kubkowej, podłączonej do aparatu BIOCOM. Osoba poddawana terapii jest również połączona z aparatem za pomocą elektrod. Po włączeniu odpowiedniego programu zachodzi reakcja, mająca na celu wygaszenie głodu nikotynowego, który powinien ustąpić w przeciągu 2-12 godzin. I to w zasadzie wszystko, reszta terapii leży po stronie pacjenta, który teraz ma znacznie ułatwione zadanie, bo nie czuje głodu nikotynowego. Gdyby jednak głód pojawił się w dniu zabiegu, absolutnie nie wolno wprowadzać nikotyny do organizmu, ponieważ osłabi to znacznie efekt terapii i może spowodować powrót do palenia.
bicom

Najmocniej skutki zabiegu odczuwa się następnego dnia rano, gdy pacjent z zaskoczeniem stwierdza, że nie czuje już silnej potrzeby zapalenia papierosa. Zostaje jednak przyzwyczajenie.

Kolejne 10-14 dni to walka z uzależnieniem psychicznym, czyli nawykami i odruchami, związanymi z sięganiem po papierosa. Osoby rzucające palenie są najbardziej zaskoczone po zabiegu tym, że nie odczuwają potrzeby palenia nawet w towarzystwie osób palących. Dla trwałości terapii bardzo ważne jest też zachowanie pacjentów po zabiegu – bierne palenie nie stanowi zagrożenia, ale nawet jeden aktywnie wypalony papieros, choć nie smakuje, spowoduje nawrót głodu nikotynowego, niwecząc skutki leczenia i cały wcześniejszy wysiłek. W tej sytuacji wizytę należy powtórzyć.

Najważniejszym zadaniem po terapii, gdy nie ma już głodu, jest nie pozwolenie sobie nawet na jednego papierosa, a wtedy efekt utrzyma się bezterminowo. Po zabiegu obserwuje się wzmożone pragnienie, czasem senność i potliwość, bo dochodzi do usuwania toksyn z organizmu poprzez nerki, skórę i jelita. Dlatego w ciągu kilkunastu godzin po zabiegu należy wypić od 1,5 do 2 litrów wody, aby ułatwić proces ich wydalania. Zalecane są też częstsze kąpiele. Należy również odstawić wszelkie środki zawierające nikotynę (gumy, plastry, tabletki, itp.), bez których skuteczność jednorazowej terapii szacuje się na około 90%! Pozostała grupa osób, u których głód został zmniejszony, ale nie udało im się całkowicie zerwać z nałogiem, powinna umówić kolejną wizytę.

Trzeba pamiętać, że bez odrobiny woli rzucenia palenia, nawet najlepsze metody nie odniosą oczekiwanego efektu.

Zerwanie z paleniem może przynieść konkretne korzyści:

– obniżenie ryzyka wystąpienia chorób układu krążenia, udaru mózgu i nowotworów,

– ustąpienie kaszlu, chrypki, polepszenie wydolności oddechowej i wysiłkowej,

– przywrócenie wrażliwości zmysłów, zwłaszcza węchu i smaku,

– likwidacja przykrego zapachu z ust, przebarwień zębów i palców, poprawa cery,

– oszczędność finansowa: nie kupowanie papierosów daje średnio od 250-500 zł miesięcznie, czyli nawet do ok. 5000 zł oszczędności w skali roku.

Skuteczność terapii antynikotynowej za pomocą biorezonansu potwierdza statystyka. Pozytywne skutki zabiegu były omawiane w wielu niezależnych produkcjach telewizyjnych, m.in. w programie „Rozmowy w toku”

 

Pomóż sobie w walce z nałogiem – zadzwoń, dowiedz się więcej i umów wizytę.

Gabinet BICOM-MED w Zamościu: ul. Hrubieszowska 34 a
telefon do rejestracji: 509 72 73 88
www.bicom-med.pl/rzuc-palenie

Jak to działa? – zobacz inne filmiki o terapii antynikotynowej:
www.bicom-med.pl/galeria

 

Autor: tekst nadesłany
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
z 15 minut temu
Nie umniejszam zasług w budowie niektó...
viki 23 minuty temu
Skomentowałem - gdzie treść? Cenzura ...
blokers 41 minut temu
No właśnie, widać że nie chodzisz po...
z 57 minut temu
Do "blokersa". Miałem na myśli to, że...
Dirty Harry
Widać poziom tolerancji i kultury w N....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny