Powiat Zamojski | Społeczeństwo i patriotyzmRedakcja31 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Ruszczyzna: Potrzebna pomoc dla pogorzelców

Fot. UG w Komarowie-Osadzie
R E K L A M A    B O A R D

Wójt gminy Komarów-Osada apeluje o pomoc dla rodziny z Ruszczyzny, która w pożarze domu straciła dorobek całego życia. Potrzebne są materiały budowlane i sprzęt oraz wsparcie finansowe.

Palący się dom opuścili dwaj bracia. Jeden zamieszkał w „mieszkaniu chronionym” w Janówce, natomiast drugi nie chciał opuszczać zwierząt, które zostały w gospodarstwie i znalazł tymczasowe schronienie u mieszkającej nieopodal rodziny. 

Ich dom nie nadaje się do zamieszkania. Mimo szybkiej akcji strażaków spłonął cały budynek i to co się w nim znajdowało. Pozostały jedynie opalone ściany, ale całą konstrukcję trzeba odbudować. 

Pogorzelcy sami nie poradzą sobie z tą tragedią, dlatego pomoc w każdej postaci będzie niezwykle cenna.

Pieniądze można wpłacać na konto: 07 9644 0007 2010 0054 0678 0003 Stowarzyszenia „Dla Ciebie”, działającego przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Komarowie-Osadzie z dopiskiem „Pomoc dla pogorzelców z Ruszczyzny”. 

Firmy, osoby czy instytucje, które chciałyby przekazać materiały budowlane czy sprzęty gospodarstwa domowego, mogą się w tej sprawie kontaktować z ośrodkiem pomocy społecznej osobiście lub telefonicznie pod numerem: 84 615 31 22.

(źródło: IAS)

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
tymon 3 minuty temu
w tamtym roku polise z YU miałem i kosz...
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
bobby
Zamiast lotniska wybudujcie góry i koni...
LOVE_ZMC
Przepraszam a co można wygrać wysyłaj...
zamościak
Do "W"; a taka jest różnica, że Padwa...
LOVE_ZMC
Czy Ci ludzie żyją w jakimś Matrixie?...
rolnik z zalesi...
a czy do Dubaju też będziem latać, sp...
Haaaaa
Prawda jak jest i działa, leży w czelu...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat