R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara8 marca 2017 FACEBOOK | 4285 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy ()

“Rozkład jazdy” Hetmana

Piłkarze Hetmana Zamość; fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Lubelski Okręgowy Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy wiosennej. W pierwszym meczu Hetman Zamość podejmie na swoim stadionie, 11 marca o godzinie 13:00, Victorię Żmudź.

Ostatnia kolejka została zaplanowana na 17 czerwca. Na pożegnalny mecz tego sezonu Hetman wybierze się do Chełma, by o godzinie 17:30 rozegrać spotkanie z Chełmianką. W listopadzie ubiegłego roku poznaliśmy już termin finału Pucharu Polski Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. To spotkanie zostanie rozegrane 10 maja w Tomaszowie Lubelskim.

Terminarz Hetmana w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017:

11.03. (SO) godz. 13:00 – Hetman Zamość – Victoria Żmudź

19.03. (ND) godz. 12:00 – Unia Hrubieszów – Hetman Zamość

25.03. (SO) godz. 14:00 – Hetman Zamość – Tomasovia Tomaszów Lubelski

01.04. (SO) godz. 15:00 – Stal Kraśnik – Hetman Zamość

08.04. (SO) godz. 16:00 – Hetman Zamość – Powiślak Końskowola

15.04. (SO) godz. 11:00 – POM Piotrowice – Hetman Zamość

22.04. (SO) godz. 16:00 – Hetman Zamość – Włodawianka Włodawa

30.04. (ND) godz. 17:00 – Łada Biłgoraj – Hetman Zamość

03.05. (ŚR) godz. 17:00 – Hetman Zamość – Lutnia Piszczac

06.05. (SO) godz. 16:00 – LKS Milanów – Hetman Zamość

10.05. (ŚR) godz. 16:00 – Tomasovia – Hetman Zamość (PP FINAŁ)

13.05. (SO) godz. 17:00 – Hetman Zamość – Lewart Lubartów

20.05. (SO) godz. 14:00 – Lublinianka Lublin – Hetman Zamość

27.05. (SO) godz. 17:00 – Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice

31.05. (ŚR) godz. 17:30 – Kłos Chełm – Hetman Zamość

04.06. (ND) godz. 17:00 – Hetman Zamość – Górnik II Łęczna

10.06. (SO) godz. 17:30 – Hetman Zamość – Polesie Kock

17.06. (SO) godz. 17:30 – Chełmianka Chełm – Hetman Zamość

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Lacho" dnia 8 marca 2017 o godzinie 20:58:47 napisał:
  Druzyny wzieta z ligi mistrzów.powislak konskowola, lutnia piszczac hehe itd. Hetman kase dostal na pierwsza lige.zobaczymy co tu te skorokopy zaprezenruja i tak pewnie nie wejdzie do 4 ligi.
  3
  14
  R E K L A M A
 • "Fun" dnia 8 marca 2017 o godzinie 21:30:24 napisał:
  To jest liga mistrzow. I kasa tez na lige mistrzow. Skorokopy przesraja kase jak zwykle. Nie awansuja do ligi wyzszej bo nizej sie nie da.a kasa pojdzie i to jest sport i promocja sportu. To jest zenada. Skorokopy niech sie wezma do roboty.wizualnie widac ze to sa przecinaki.zadnego przygotowania.
  4
  16
 • "Wkur***ny Zamościanin" dnia 8 marca 2017 o godzinie 22:14:40 napisał:
  Panie Konradzie weź się pan ogarnij i przestań wypisywać głupoty pod różnymi nickami bo jeszcze ktoś w to uwierzy, patrząc na mądrych na tym forum. Przez lata dotacja dla pana rosła, teraz zmalała i najpewniej będzie malec... Boli?? Zrozum to w końcu człowieku, że twoje rzucanie młotkami i skakanie przez płotki NIKOGO w tym mieście nie interesuje... A w dobie dzisiejszego internetu każdy może sobie wpisać nazwy klubów pierwszej ligi i zobaczyć ile MILIONÓW złotych dostają od swoich miast. A tymczasem oglądaj sobie pan tą ligę mistrzów, ja tam wolę pójść w sobotę na mecz MOJEGO klubu, niż czochrać sobie jajka przed telewizorem patrząc na Ronaldow i Messich...
  15
  2
 • "hm" dnia 9 marca 2017 o godzinie 8:13:03 napisał:
  Fun, Lacho..jest na Partyzantów pewien lekarz, który może Ci pomóc..
  14
  2
 • "Do zbudowanych pilkarzy" dnia 9 marca 2017 o godzinie 16:00:29 napisał:
  Ty idz lepiej na mecz hetman - powisle konskowola i wez od prezydenta na ten cel 400 tys.to popijecie pozniej darmozjady.skorokopy.emocje beda jak na rybach.napewno.
  1
  4
 • "Wkur***ny Zamościanin" dnia 9 marca 2017 o godzinie 18:10:29 napisał:
  "Napewno"... Pisma klubowe też tak piszesz, Konrad?
  3
  0
 • "Dosia" dnia 9 marca 2017 o godzinie 22:43:59 napisał:
  Zaproscie na mecz soltysa lutni piszczac to wtedy beda emocje.hehe.alez to jest poziom. Ja wole sobie wlaczyc m jak milosc niz ogladacl.
  1
  3
 • "Do ciotek." dnia 9 marca 2017 o godzinie 22:47:14 napisał:
  Juz pokazali 2 lata temu jak sie bawia za pubpiczne pieniadze. I teraz bedzie ciag dalszy.pamietacie jak skakali po autach kolo parku.?ja pamietam i bede pamietac.a lalusie najpierw niech sie wezma za trening a kupowanie.
  2
  3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
TORRES20400 39 minut temu
Był: http://zamosc.tv/tv/13955-lech-wal...
Thomas 57 minut temu
No i co był?...
historyk
Jestem przeciwny wymazywaniu z historii ...
zamościak
pokłon przed wejściem i możesz wejś...
L11A
Kabareciarze słuchajcie uważnie, warto...
kibic
Gratulacje dla Padwy za drugie miejsce, ...
Thomas
Liczę na to, że Portal umieści w ca...
le cho
Przyjdę, bo każde jego publiczne wyst...
.
Problemy niepełnosprawnych dzieci i ma...
...
Po co się jeden z drugim męczysz ... n...
observer
Za Pana osiągi - CZAPKI Z GŁÓW. Chyl...
racja
Powodzenia Panie Trenerze wydaje się ,...
L.
Mało napisał? Bo im mniejszy tekst, ty...
22-400
"Artykuł", jak niemal wszędzie, słaby...
KL.
Następna taka konferencja niemiecko-pol...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny