R E K L A M A

Z I P

FelietonyWIT7 kwietnia 2014 FACEBOOK | 4209 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 28 komentarzy ()

Rodzimi koniunkturaliści

foto: roztocze.net

R E K L A M A    B O A R D

Felieton WITA pro publico bono.

 

Jak poinformował portal „roztocze.net”, „Gazeta Zamojska” i „Tygodnik Zamojski” w trakcie posiedzenia komisji oświaty, kultury, sportu, turystyki i promocji miasta Zamościa, na wniosek radnego Michała Kimaka odrzucono możliwość dyskusji nad projektem apelu, przygotowanego przez radnego Jacka Danela (na pisemną prośbę przewodniczącego Rady Miasta Jana Wojciecha Matwiejczuka). Przeciw byli radni: Elżbieta Kucharska, Marek Kudela, Piotr Kurzępa, Wiesław Nowakowski, Barbara Pankiewicz, Zofia Piłat, Katarzyna Wołoszyn. Od głosu się wstrzymał radny Leszek Łuczka.

 

Jeden ze znajomych powiedział mi wprost: „Zamość poparł Władimira Władymirowicza Putina zdeptał Unię Europejską i Stany Zjednoczone…”.

 

To, że przeciw apelowi byli radni z PiSu, nie jest sensacją. U nich to norma! Jak nie są w opozycji, to ich byt publiczny jest zagrożony. Dlatego muszą wciąż protestować i bojkotować wszelkie wnioski, uchwały i najbardziej rozsądne rozwiązania.

 

Nie zaskoczyła mnie też postawa radnych z PO. Teraz będą wspierali każdą grupę społeczną, każdą głupotę, nawet ślepy zamojski nacjonalizm, bowiem śmierć wyborcza zagląda im w oczy. I trzeba ratować to, co się da. PO to partia władzy, tak w parlamencie jak i w radach miejskich.

 

Zdumiała mnie postawa radnych z lewicy, czyli SLD, partii, która od lat głosi, że jest ugrupowaniem europejskim i przeciwstawia się wszelkiemu rasizmowi i ksenofobii. I nagle okazało się, że w Zamościu radni lewicy wspierają wszystkich, co głoszą wszem i wobec na forach internetowych, wywiadach i wszelkiego rodzaju mediach, że Janukowicza obalili banderowcy i mordercy, a leczonych Ukraińców z kijowskiego Majdanu trzeba wysłać na Krym. Bardzo jestem zaskoczony stanowiskiem radnego Wiesława Nowakowskiego. Przez wiele lat ów radny uchodził w moich oczach za człowieka znającego nie tylko historię stosunków polsko – ukraińskich, ale doskonale zorientowanego , jakie nieszczęścia spotkały nasze społeczeństwo w wyniku działalności polskich nacjonalistów, poczynając od zamordowania pierwszego Prezydenta RP Gabriela Narutowicza do współpracy z okupantem niemieckim – casus Brygady Świętokrzyskiej NSZ. Przecież to człowiek lewicy z krwi i kości! Nie tej malowanej z okresu PRL… ale współczesnej, wizjonerskiej i postępowej. A może pan Nowakowski skręca w prawo? Przypomniałem sobie właśnie, że podczas głosowania w sprawie Telewizji Trwam w Radzie Miasta Zamościa, przeciw tej uchwale byli jedynie: Marta Pfeifer i Jacek Danel. Radni lewicy wstrzymali się od głosu. Wniosek jest oczywisty – NIE MA W ZAMOŚCIU LEWICY!!!.

 

Jednym słowem powstało w Zamościu nowe ugrupowanie: Nasi Rodzimi Koniunkturaliści. Nie ważne są dla nich ideały, programy. Najistotniejsza jest kampania wyborcza i uzyskanie mandatu do Rady Miasta na kadencję 2014 – 2018 roku. Będą diety, prestiż, zaproszenia i wyjazdy. Zrealizują się marzenia i znów ktoś – dla przykładu – kupi sobie nowy samochód na raty i spłaci go „kieszonkowym z Ratusza”, wolnym od podatków. NIECH ŻYJĄ RODZIMI KONIUNKTURALIŚCI !!!

Autor: WIT
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Koneser" dnia 7 kwietnia 2014 o godzinie 12:04:05 napisał:
  Nasi Rodzimi Koniunkturaliści - a to dobre! Obawiam się,że chętnych na "wodza" tej nowej struktury nie będzie łatwo.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Blues" dnia 7 kwietnia 2014 o godzinie 13:00:30 napisał:
  God Save the Zamosc. O mój boże, co za felieton. Znowu to filozofia Kallego. Szkoda, że Witt zapomniał napisać że Angela i Władimir dogadują się już nie za naszymi plecami, co byłoby i tak dobre, ale ponad naszymi głowami. Co świadczy o pewnym uprzedmiotowieniu polski jako kraju słabego, kraju z którym nikt się nie liczy, przede wszystkim z krajem z którym nie warto i trzeba się liczyć.
  0
  0
 • "Lew Morski" dnia 7 kwietnia 2014 o godzinie 13:13:02 napisał:
  A ja w dalszym ciągu nie wiem w jaki sposób przyjęcie tej uchwały miałoby wpłynąć korzystnie na Zamość. A koniunkturalistą jest chyba raczej Witt, skoro uchwałę proTVTrwam uznaje za złą, a tę promajdanową za dobrą. Dla obu z nich w Radzie Miasta nie powinno być miejsca.
  0
  0
 • "Murzyn" dnia 7 kwietnia 2014 o godzinie 14:19:00 napisał:
  Nareszcie nowy felieton
  0
  0
 • "Pawlak" dnia 7 kwietnia 2014 o godzinie 14:19:44 napisał:
  Trochę krótki, ale ważne że jest
  0
  0
 • "Ibrachim Agujal" dnia 7 kwietnia 2014 o godzinie 15:01:10 napisał:
  To mi wyglądać, że felieton pisać Wojciech, no, ale jak się nazywać -Witt, to niech mu być Witt.
  0
  0
 • "Blues" dnia 7 kwietnia 2014 o godzinie 18:15:37 napisał:
  Czyli jedyną rozsądna alternatywą jest Marcin Zamoyski???? O ile mi wiadomo w poprzedniej kadencji Zamoyski był popierany przez PO, teraz po cichu popierany jest przez PSL. To dosyć dziwne. Ja współczuję jego następcy, ale z miejsca doradzam utworzyć bilans zamknięcia prezydentury Zamoyskiego, Kossowskiego, który będzie jednocześnie bilansem otwarcia. Niech nikt się nie da nabrać na środki i projekty unijne - w TVP widać zmasowana kampanię że tu i tu Środki Europejskie nie zostały przejedzone, tylko zainwestowane. Te środki są i w obecnym układzie tragedią byłoby nie sięgnąć po nie. Pytanie tylko czy zostały zainwestowane czy przejedzone. "Jeden ze znajomych powiedział mi wprost: „Zamość poparł Władimira Władymirowicza Putina zdeptał Unię Europejską i Stany Zjednoczone…”." - toż to zwykła kaczka dziennikarska, w ten sposób pisać można wszystko, niechże ten radny się ujawni, bo raczej nie wierze w to aby był ten radny. Przynajmniej dzięki Putinowi szynka w sklepach będzie tańsza - jest na to ogromna szansa. Europa i USA dawno pokazały gdzie jest miejsce Polski. Stanowisko Rosji jest o tyle uczciwe, że oni przynajmniej nie używają hipokryzji jak nasi dwaj przyjaciele USA i UE. Przypomnijmy wizy do USA. Ale największą zniewagą dla mnie jako Polaka była wizyta Johna Kerry'ego na dzień po pogrzebie Tadeusza Mazowieckiego osoby znaczącej w najnowszej historii, jak Kerry pomylił go z ministrem spraw zagranicznych. Dla administracji USA ważniejsze było zapowiedź polskiego rządu na zakupy sprzętu wojskowego niż należyte poświęcenie chwili pierwszemu niekomunistycznemu premierowi. No cóż dla tego anonimowego radnego czy znajomego - komunizm upadł kiedy upadł mur berliński, Polska to kraj słaby, Polska swoja niewolniczą mentalnością który jak zwykle podąża z odsieczą, ale nic z tego nie ma tylko same straty. A taka Rosja nie szanuje słabych, to samo USA i UE. A co do tych co chcą Ukrainie pomóc - droga wolna - Władimir Władimirowicz Putin powiedział że na Krymie to nie było wojsko tylko zwykli przebierańcy jak chłopcy Radarowcy, że takie coś można kupić w każdym sklepie w Rosji - dlatego warto jednego i drugiego wysłać tam dać mu kasę na karabin, pozbawić obywatelstwa i niech wojuje,
  0
  0
 • "Koneser" dnia 7 kwietnia 2014 o godzinie 19:27:13 napisał:
  BLUES to tęskni do ELDORADO czasów zaboru rosyjskiego,czy może marzy o powrocie do EDENU okupacji sowieckiej? Pecunia z UE może być, ale carskie baty znacznie lepiej by smakowały? Cóż, niektórym byt na kolanach przed Rosją bardziej odpowiada, niż postęp i zdrowy rozsadek...
  0
  0
 • "hehe" dnia 7 kwietnia 2014 o godzinie 19:56:03 napisał:
  Czy czuć swąd spalin zbliżających się ruskich czołgów? Nie, to u nas niektórzy tak przebierają nogami, byle dostać się do świecznika, czy to po trupach na Majdanie, czy w znajomej scenerii, na ruskich czołgach.
  0
  0
 • "Flanelowy Miś" dnia 7 kwietnia 2014 o godzinie 20:40:55 napisał:
  Słowem nasi radni wolą Putina :) a tak na serio to ze sprawy TV Trwam wiekszego zainteresowania tej stacji Zamościem nie wynikło nie powstał też żaden zamojski oddział tego medium. Tymczasem jeśli chodzi o Ukraińców to studenci zza Buga zostawiają tutaj sporą gotówkę płacąc za kwatery, czy zakupy. Jeśli będziemy odbierani jako miasto nacjonalistów to niebawem Ukraińcy przeniosą się do Chełma albo dalej a ci, którzy żyją z wynajmu kwater albo ukraińskich klientów wylądują pod kościołem na żebrach. To ma być to wsparcie radnych gospodarki?
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Dziki Miś" dnia 7 kwietnia 2014 o godzinie 21:57:40 napisał:
  Flanelowy Miś trafił w sedno. Zaślepieni zwolennicy J. Kalinowskiej (autorki słynnego listu do marszałek Kopacz), nie dostrzegają tzw. codzienności. Nienawiść przesłoniła im trzeźwe patrzenie na sytuacją gospodarczą Zamościa i rosnące bezrobocie.
  0
  0
 • "Pawlak" dnia 7 kwietnia 2014 o godzinie 22:04:19 napisał:
  Popieram oba Misie, natomiast Blues pomylił teksty. W felietonie nie ma nic o Marcinie Zamoyskim. Obesję ma jakąś czy nie umie czytać z zrozumieniem
  0
  0
 • "Lew Morski" dnia 7 kwietnia 2014 o godzinie 23:25:54 napisał:
  Naprawdę myślicie, że dla ukraińskich studentów jakiekolwiek znaczenie ma to czy Zamość mówi, że popiera Majdan, czy nie mówi, że popiera? Takimi rzeczami samorząd po prostu nie powinien się zajmować i tyle.
  0
  0
 • "Thomas" dnia 7 kwietnia 2014 o godzinie 23:52:57 napisał:
  Koneserze Zamość ma turystykę i dlatego jesteśmy bezpieczni. Jeżeli jest atak na PiS - to znaczy że jest atak na konkurencję - czyli konkurent atakuje konkurenta. jak może być inaczej skoro nie wymieniono ani jednego radnego z komitetu prezydenta panującego nam do listopada Zamoyskiego??? Proponowałbym wyborcom rady miasta aby naciskali na radnych aby mogli prowadzić politykę zagraniczną i obronną tak aby wyjść na przeciw naszym misiom. Proponowałbym przy okazji rozbudowę sił pancernych, broni rakietowej i lotnictwa w tym bombowców strategicznych. BRZMI TO JAK ABSURD BO Oczywiście dla jednego i drugiego misia to co się dzieje, a raczej to co wyprawia Putinowska Rosja nie ma znaczenia. Zamość ma turystykę - lokomotywę gospodarczą tego miasta, zresztą turystyka może być motorem napędowym każdego polskiego miasta więc nie ma się czym martwić. Ciekawe jak przestaną przyjeżdżać turyści z Ukrainy - to dopiero będzie heca - cz faktycznie jest ich tak dużo??? Dla zwolenników UE przypomnę że w okresie przedakcesyjnym w idiotyczny sposób zamknęliśmy nasze wschodnie granice. Dziwnym trafem Niemcy nie zamknęły swoich granic przed Francją czy innymi sąsiadami. Zamiast myśleć o odbudowie trudnych relacji gospodarczych z Rosją, to my z nią wojujemy. NAS PO PROSTU NA TO NIE STAĆ. Jak można pomóc Ukrainie mając tak słabą armię jaką jest armia Polska??? Nie ma takiej możliwości. Bo to co należałoby zrobić to zrobić blitzkrieg na Moskwę. Ale nawet idąc tak daleko nikt nie chce ryzykować wojny bo to bardzo droga impreza - a dla Polski oznacza kolejne zgliszcza i gigantyczne koszty odbudowy. Jakoś nie słychać aby Zachód miał umierać za Ukrainę, tak więc my tym bardziej nie musimy. Myśmy już raz pomogli Ukraińcom w Pomarańczowej Rewolucji a Wiktor Juszczenko - jak pokazał czas okazał się zwykłym banderowcem. Teraz jest nic nieznaczącym i skompromitowanym politykiem - który przez swoją głupotę ponosi odpowiedzialność za to co się dzieje na Ukrainie. Rewolucja Pomarańczowa pokazała jak bardzo się myliliśmy, ale również i obecnie to co się dzieje też nie napawa optymizmem - bo mamy do czynienia z porozumieniem ponad naszymi głowami Merkel i Putina. Co to może oznaczać, że władze w Kijowie zajmie swój człowiek. Szybko okaże się że przelana krew na Majdanie to będzie krew przelana bez sensu. Nasi przyjaciele z UE wyrżnęli nam prezent np. z Nord Streamem i częściową blokadą gazoportu w Szczecinie. Bo nasi przyjaciele wolą handlować z Rosją a nie martwić się losem biednej Ukrainy - tak jak biedna Ukraina dogorywała w wyniku Wielkiego głodu gdzie zagłodzono prawie 10 mln Ukraińców. Co do Putina - warto policzyć straty jakie ponosi polska gospodarka. Embargo na polską żywność dotyka producentów i przetwórców - może faktycznie szynka będzie tańsza - ale znając nasz zmonopolizowany handel dla sieci i producentów to dobra sytuacja bo spadła cena surowca /w tym przypadku cena żywca/. mniejsza cena żywca większe zyski z uwagi na większe. Teraz okazuje się że duża mleczarnia Mlekowita ma problemy z eksportem swoich produktów - bo Rosja zastosowała wyrafinowaną grę w skali Mikro ustrzeliwania poszczególnych firm - CIEKAWA KTÓRA BĘDZIE NASTĘPNA. A co z polskimi interesami firm działających w Rosji??? Polityka Rosji w stosunku do Polski nigdy nie była przyjazna, samo to że Polska płaci za gaz najwięcej w Europie o czymś świadczy. Zresztą tyle go zakontraktowaliśmy.
  0
  0
 • "Pawlak" dnia 8 kwietnia 2014 o godzinie 6:32:10 napisał:
  Thomas Radny od Zamoyskiego, Łuczka zachował się godnie. Nie był przekonany do apelu to wstrzymał się od głosu, reszta to starchliwi koniunkturaliści lub po prostu ludzie z antyukraińską fobią, szkodzący miastu
  0
  0
 • "Dziki Miś" dnia 8 kwietnia 2014 o godzinie 6:55:32 napisał:
  Thomas To zwolennik Radia Maryja i Telewizji Trwam, bo tylko tam można się napawać antyunijną retoryką. Nie wiem jakie ma wykształcenie, ale politologi nie ukończył. Nie pisałby wówczas takich bzdur. Jest zwolennikiem PiS i posła Zawiślaka, który robi wokół siebie jedynie "słuszny" szum i bryluje w mediach lub tych naszych zaślepionych nacjonalistów z pod znaku ONR i OWP, którzy biegają po Zamościu z ogolonymi głowami i flagami biało czerwonymi. Brak ukraińskich studentów w Zamościu, to nie tylko straty dla naszych uczelni, ale również dla tych, którzy wynajmują kwatery - tym "wrednym ukraińcon" jak mawiają zwolennicy polskości na Kresach. Ludzie opamiętajcie się to jakiś obłęd!
  0
  0
 • "Ewtuś" dnia 8 kwietnia 2014 o godzinie 7:26:56 napisał:
  Boże chroń przed komuną i jej intrygami.
  0
  0
 • "Blues" dnia 8 kwietnia 2014 o godzinie 10:30:34 napisał:
  Brawo Thomas, trzymaj tak dalej, nie daj się lewactwu !!! Otóż koniunkturalistami są wszyscy - wszyscy za wyjątkiem radnych KW Zamoyskiego - wynika to wprost z tego artykułu. Z tego artykułu wynika również inna niepokojąca rzecz, rzecz o której wiedzą inni rzecz o której zdaje sobie doskonale sprawę, zresztą wyborcy zwłascza ci co nie chodża na wybory zdają sobie sprawę z tego jeszcze lepiej. Ciekawe dlaczego???? Raptem tych radnych jest 25 - czy tak trudno opisać każdego z nich, a w zasadzie 23 bo dwóch to istne perełki w tej radzie. I tak jak napisali poprzednicy w jednej kadencji Zamoyski był kandydatem PO, w obecnej kadencji PO go nie poparło, ale poparł go PSL. Jednak tak naprawdę kiepskie notowania PSL w naszym regionie, sprawiają że to poparcie jest co najwyżej symboliczne. Jak nazwać taką postawę???? Taka postawa to postawa odpowiedzialności :). I chyba AŁTOR TEGO FELJETONU MIAŁ TO NA MYŚLI. Tak na dobrą sprawę pominięcie tej grupy radnych których przedstawiciel rządzi wypacza cały ten misternie uknuty artykuł - tak na dobrą sprawę pisany na naprędce i na kolanie. Ja rozumiem, gdyby Ałtor napisał że takich radnych nie ma bo nie zasiadają - no to ok - wszystko byłoby jasne. I byłby to jasny punkt widzenia autora - bardziej subiektywny ale w ten sposób uczciwy bo pisany zgodnie ze swoimi przekonaniami. I tak na koniec, zachodzę sobie w głowę - trzeba skończyć politologię, Trzeba być po Politologii. Tak na dobrą sprawę szkoda czasu na takie studia. Zwłaszcza na późniejsze rozczarowania po tym kierunku. Mnie zastanawia po co Thomasowi Politologia - jak on widać że potrafi niejednego domorosłego politologa rozszarpać na strzępy (oczywiście w przenośni - tak figura retoryczna). Lepiej być po lekturze dzieł Kim Dzong Ila "Dzieło" pt. "Dzucze samoistna" - bzdet w której autor czyli ktoś z Kim udowadnia że to nie ideologia jest zła tylko złe zrozumienie ideologii i źli są ludzie.
  0
  0
 • "Pawlak" dnia 8 kwietnia 2014 o godzinie 11:04:05 napisał:
  Skrajne prawicowe poglądy Thomasa i Blues są większym rakiem na ciele społeczeństwa polskiego niż działania organizacji lewicowych.
  0
  0
 • "Blues" dnia 8 kwietnia 2014 o godzinie 14:25:39 napisał:
  Finanse w miastach są w kiepskiej kondycji - czego dowodem są niesprawiedliwe kryteria przyjęć do przedszkoli - ale tak nasi radni uchwalili. A może warto porozmawiać o liście Radnego Zwolaka??? A może o recenzjach pamiętników Dra Goebelsa Po prostu Ukraina to abstrakcyjny temat zastępczy. Myśmy już im raz pomogli a Wiktor Juszczenko zdradził nas sprzymierzając się ze swoim największym wrogiem - i na tym koniec. To nie kto inny jak Juszczenko doprowadził do powortu do władzy starego i osłabienia Ukrainy. Również i to co się dzieje teraz na Ukrainie i wokół niej nie napawa zbytnim optymizmem. Szkoda tej setki zamordowanych ludzi, bo jak tak dalej pójdzie to ich ofiara okaże się daremna. Ponieważ Zamość nie ma możliwości prowadzenia samodzielnej polityki zagranicznej i obronnej nasza rola powinna tutaj ograniczać się do pewnego minimum pod warunkiem że to minimum jest rozsądne. Jak już było napisane - jak komuś chce wojować to niech jedzie na Krym, Władimir Putin mówił że taki sprzęt co mieli ci cywile to można kupić w każdym sklepie z militariami. Historia ZSRR zna również przypadek kupna za butelkę wódki - trzech Cieżarówek marki Kamaz (fabrycznie nowych prosto z fabryki).
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Ad" dnia 9 kwietnia 2014 o godzinie 8:30:18 napisał:
  Jeżeli Rada Miasta zajmuje się nie swoimi sprawami, to nie ma się co dziwić, że jest tu tak jak każdy widzi. Dzieje się dlatego, że lepiej zrobić zamieszanie i burzę w szklance wody aby zaistnieć przed zbliżającymi się wyborami, niż merytorycznie coś dla rozwoju Zamościa zaproponować. Jednym słowem wstyd dla radnych i tego typu punktów w porządku obrad...:(
  0
  0
 • "Blues" dnia 9 kwietnia 2014 o godzinie 10:12:00 napisał:
  AD - po to aby odwrócić uwagę od tego co istotne i tego co ważne. Czyli skąd wziąć kasę na bieżące funkcjonowanie miasta. A tak swoja drogą z listy zniknął artykuł "List Radnego Zwolaka"
  0
  0
 • "hehe" dnia 9 kwietnia 2014 o godzinie 11:07:54 napisał:
  Tak wygląda współpraca gospodarcza nowego ukraińskiego "rządu" z Polską: http://www.kresy.pl/wydarzenia,gospodarka?zobacz/ukrainskie-embargo-na-polska-wieprzowine
  0
  0
 • "notomasz" dnia 9 kwietnia 2014 o godzinie 14:44:11 napisał:
  Wchodzę na stronę a tu WITA mnie kolejny bełkot.. Nie powiem, że trzeba liznąć historii /niehigieniczne powiedziane/ ale poczytać wypadałoby na temat Brygady Świętokrzyskiej, i nie tylko książki dopuszczone przez cenzurę KC PZPR ale i te wydane po 1990r... Może szanowny "ałtor" wypowie się ws casusu PZPR i jej wieloletniej, wieloplaszczyznowej współpracy z Wielkim Bratem..?
  0
  0
 • "Thomas" dnia 11 kwietnia 2014 o godzinie 17:01:06 napisał:
  Koneser - ty Lemingu. kto nie jest z nami to jest przeciwko nam. Polska to nienormalność - wiesz kto to powiedział??? Wiesz kto stosował taką doktrynę???? Oczywiście najlepiej obrzucić kogoś błotem że to Fan Radia Maryja. Taka postawa świadczy o mizerii umysłowej Konesera - ale to nie jest jego wina. Co do Eldorado, Zaborów Rosyjskich, czy okupacji Sovieckiej zarówno początku jak i końca oczywiście formalnie/ - mija odpowiedni 70 lat od manifestu PKWN, 25 lat od końca okupacji sovieckiej a raczej 21 lat bo w 1991 roku wyprowadzono ostatnie wojska sovieckie, czy w końcu mija 96 lat kiedy Polska wybiła się na niepodległość. I powiem szczerze rzygać mi się chce jak widzę wypociny Konesera i słyszę bo byly zabory - i to nas usprawiedliwia. Ale cienias Koneser Zapomina że było dużo czasu - żeby to zmienić. Chcesz podyskutować to proszę bardzo, ale jak na razie to jesteś za cienki.
  0
  0
 • "Pawlak" dnia 11 kwietnia 2014 o godzinie 19:58:04 napisał:
  Thomas ma braki w edukacji, ostatnie wojska sowieckie opuściły Polskę 17 IX 1993 roku. Więcej lektury mniej ideologii...
  0
  0
 • "Pawlak" dnia 21 kwietnia 2014 o godzinie 19:01:03 napisał:
  Kiedy nowy felieton panie WIT?
  0
  0
 • "cenzor" dnia 10 maja 2014 o godzinie 23:40:51 napisał:
  jak się otrząśnie..
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

no_name
bazgroły to malują dzieci w przedszkol...
...... 58 minut temu
Wychowankowie to grają tam gdzie się i...
...
Chcą coś robić dla ludzi to im jeszcz...
z_boku
Żeby za kilka lat nie okazało się że...
cyanide3
Wszystkich bierzcie, mnie nie ruszajcie ...
Gość
Przez Wielączę nie przebiega Dk17....
Wara od mojej o...
Prosimy o rozważenie innego miejsca pod...
SC
Dokładnie. Nie takie inwestycje się wy...
Thomas
Pytanie ile to rondo będzie kosztowało...
antyklerykał
Analiza moja jest taka, że w mieście n...
ad111
Protestować każdemu wolno i walczyć o...
observer
POPIERAM, chociaż żałuję, że sam ni...
BarteS
Tak, caly region liczacy ze 170 tys. lud...
Zamość
Patrząc na szkic to zmian wpłynie na k...
L..
ZAWADA, jak wskazuje sama nazwa, jest za...
Name
A może one mają statystykę wypadków ...
Ktoś
Słabe - my mieszkańcy Zamościa jeste...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny