R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara16 stycznia 2017 FACEBOOK | 4288 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy ()

Rodewicz i Lucyk wypożyczeni do Łady?

Napastnik Hetmana Oleksij Rodewicz; fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Sztab szkoleniowy Hetmana oraz zarząd Fundacji KS Hetman Zamość podjęły decyzję na temat dalszej gry w Zamościu Oleksija Rodewicza oraz Antona Lucyka. Zostaną oni wypożyczeni do innej drużyny.

Wstępne  zainteresowanie współpracą z zamojskim klubem w tym zakresie wyraziła Łada Biłgoraj. Jeśli zawodnicy zostaną wypożyczeni do klubu z tego samego poziomu rozgrywek, zamojski klub zastrzega sobie, że w bezpośredniej ligowej potyczce Rodewicz i Lucyk nie będą mogli zagrać przeciwko Hetmanowi.

Łada Biłgoraj z dorobkiem 20 punktów zajmuje 10. miejsce w IV-ligowej tabeli.

Do tej pory, w przerwie zimowej, do Hetmana dołączyli dwaj piłkarze Stali Kraśnik: bramkarz Kacper Skrzypek oraz napastnik Filip Drozd, a także pomocnik Huczwy Tyszowce, Damian Ziółkowski.

W związku z przybyciem do Hetmana bramkarza Skrzypka z wypożyczeniem musi liczyć się również któryś z dotychczasowych golkiperów zamojskiej drużyny – Patryk Kierepka lub Kamil Tomczyszyn.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Bambo" dnia 16 stycznia 2017 o godzinie 10:54:55 napisał:
  Nie awansujemy. Tu trzeba trenera dla pierwszego zespołu. Zresztą cała ta zbieranina "sztabowców" do wymiany. Obawiam się, ale nie, jednak, pewny jestem, że Drozd nam dupy nie uratuje. Zaraz przyjdą kontuzje... Cóż, zawsze można później powiedzieć,że nie chcieliśmy awansować i takie tam pierdoły. Błaznujcie dalej. Szkoda słów.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 16 stycznia 2017 o godzinie 12:03:48 napisał:
  A może niejaki "Myślący" dyrektor i stódęt - pseudoekspert napiszą kto personalnie odpowiada za te "supetransfery" które juz po kilku miesiącach okazały się niewypałami i kasą wyrzuconą w błoto?
  0
  0
 • "Okiem Eksperta" dnia 16 stycznia 2017 o godzinie 12:09:44 napisał:
  Bardzo dobry ruch działaczy, Rodewicz ewidentnie miał zły wpływ na młodych zawodników. Babmo - masz rację. Sztab szkoleniowy z przeszłością w amatorskich ligach raczej nie doprowadzi nas do chwały. Podoba mi się odsunięcie dwóch panów powyżej i zatrudnienie Drozda. To by było na tyle jeśli chodzi o plusy okienka transferowego. Oby jednak panowie jeszcze nas pozytywnie zaskoczyli.
  0
  0
 • "do okiem eksperta" dnia 16 stycznia 2017 o godzinie 14:19:19 napisał:
  Już ofensywę transferową i casting przeprowadzili pół roku temu.
  0
  0
 • "Anonim" dnia 16 stycznia 2017 o godzinie 17:41:13 napisał:
  Na stronie zamojskiego związku jest napisane że we wtorek 17 stycznia o godz 15 i 17 odbędzie się tzw. dwumecz pomiędzy Resovią a KS Hetman, z kolei w czwartek 19 stycznia w tych samych godzinach dwumecz Chełmianka-KS Hetman. Ktoś coś wie o tych sparingach?
  0
  0
 • "Bolek" dnia 16 stycznia 2017 o godzinie 19:04:12 napisał:
  To juniorki pewnie mają grać.
  0
  0
 • "słoma" dnia 16 stycznia 2017 o godzinie 19:56:28 napisał:
  "...Król strzelców lubelskiej IV ligi ubiegłego sezonu Oleksij Rodewicz oraz Anton Lucyk będą stanowić o sile ataku zamojskiego Hetmana na IV-ligowYch boiskach..."
  0
  0
 • "rolek" dnia 18 stycznia 2017 o godzinie 12:07:11 napisał:
  To jakaś para jest czy jak?
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Oneb 29 minut temu
Społecznicy tak mają. Co tam błoto, c...
sssa
W naszym regionie już lepiej wypadł Gr...
ad111
Historia przedstawiana w podręcznikach ...
.
Tylko Droga Krzyżwa i Jasełka to trady...
observer
do poprzednika - jasełka i Droga Krzyż...
observer
a dlaczego redakcja nie zamieściła prz...
obiektyw
"roman2" = to nie tylko świnia, ale wie...
.
Tylko po co te inscenizacje?...
KL.
Zamość nie dostał się w ręce wojsk ...
TORRES20400
Każdy Wieśniak może sobie zakupić "b...
Włodek
Też głosowałem w tym sondażu, tyle ...
pacjent
Z autopsji (inna dziedzina medycyny): mi...
KL.
I co z tych filtrów? Głosowałem z trz...
na poprawę hum...
"Przychodzi kobieta do lekarza. Lekarz: ...
na pohybel heJt...
https://portalzamojski.pl/wiadomosci/pol...
TORRES20400
A czemu od razu w dziurawych? Całe som....
ten s.....n2040...
Prawdziwy burak w dziurawych gumofilcach...
Bufu
Tunamu "antyklerykala":emrullah kallur k...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny