PracaRedakcja11 lipca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy

Robisz zdjęcia? Piszesz? Gotujesz? Współpracuj z roztocze.net!

R E K L A M A    B O A R D

Masz wolny czas, kochasz robić zdjęcia lub pisać, gotujesz, podróżujesz i jesteś zainteresowany współpracą, zgłoś się na wolontariat w Fundacji im. Bernardo Morando. Będziesz mógł zdobyć nowe umiejętności, doświadczenie i przeżyć ciekawą przygodę, a także spotkać interesujących ludzi.

Kogo szukamy? Zarówno osób młodych wchodzących na rynek pracy które chcą zdobyć umiejętności, oraz tych którzy mają już doświadczenie i chcą pracować w młodym i dynamicznym zespole lub podzielić się z czytelnikami swoją pasją do gotowania, fotografowania, podróży itp.

Nie zamykamy się też na osoby które planują zmienić branże i zacząć współpracować z Fundacją im. Bernardo Morando w szerokim zakresie.

Obecnie poszukujemy wolontariuszy do redakcji ROZTOCZE.NET

Co możemy zaoferować?

 • wolontariat (współpraca elastyczna czasowo, praca zdalna, ubezpieczenie, poufność)
 • możliwość projektowania i realizacji nowych pomysłów
 • perspektywę rozwoju i samorealizacji
 • zdobycie doświadczeni w redakcji działającej od 2000 roku z ugruntowaną pozycją na rynku lokalnym
 • szkolenia
 • referencje po zakończeniu współpracy

Ile czasu to zajmie?

 • tyle ile chcesz, możesz poświecić godzinę w miesiącu, godzinę w tygodniu, pięć godzin dziennie, albo współpracować kilka razy w roku

O czym można pisać?

 • o gotowaniu, podróżach, historii, turystyce, przyrodzie, zdrowiu, polityce, sporcie, hobby, samochodach, bezpieczeństwie, itp. itd.

Uwagi:

 • współpraca jest dobrowolna
 • współpraca jest bezpłatna
 • działamy razem na rzecz innych osób i całego społeczeństwa, wykraczając poza związki rodzinno-koleżeńsko-przyjacielskie
 • roztocze.net jest prowadzone dla idei, wierzymy że warto

Na pewno nie wszystko, co warto, to się opłaca, ale jeszcze pewniej (…) nie wszystko, co się opłaca, to jest w życiu coś warte.

Władysław Bartoszewski, ostatnie zdanie wykładu Refleksje świadka stulecia na Uniwersytecie Warszawskim, 23 października 2007

 

 • nieodpłatnie promujemy wydarzenia, działania oraz inicjatywy m.in. mające pozytywny wpływ na społeczność lokalną, wspierające osoby niepełnosprawne, dążące do likwidacji barier, promujące Zamość i roztocze w Polsce i na świecie, wykorzystując głównie roztocze.net. Działania te są podejmowane dzięki pracy altruistów współpracujących z Fundacją.

Poznaj nas bliżej

Bernardo Morando – patron Fundacji – jest w Zamościu symbolem, chociaż żył ponad 400 lat temu. Dzięki jego współpracy z hetmanem Janem Zamoyskim powstało „idealne” miasto Zamość. Fundacja imieniem Bernardo Morando próbuje naśladować ten rodzaj współpracy i w XXI wieku nadaje jej nowe znaczenie. Nie znamy wizerunku Bernardo Morando, więc tym łatwiej wyobrazić sobie, że każdy z nas staje się Morando i buduje – w różnej formie, z różnych „cegieł” – nowe, nasze miasto idealne.

Fundacja im. Bernardo Morando została ustanowiona przez Fundatorów: Roberta Motekę i Piotra Rogalskiego aktem notarialnym zawartym w marcu 2013 r. od tamtej pory działa na rzecz Zamościa i lokalnej społeczności.

Główne cele Fundacji to:

 • Tworzenie, realizowanie i wspieranie programów społecznych, kulturalnych i gospodarczych zakładających rozwój Polski, w szczególności Lubelszczyzny i roztocza.

 • Promowanie nowoczesnej edukacji i doskonalenia zawodowego.

 • Budowanie społeczeństwa obywatelskiego i promowanie idei partycypacji społecznej.

 • Upowszechnianie dobrych praktyk we współpracy międzynarodowej, szczególnie z partnerami z Ukrainy.

 • Nagradzanie osób szczególnie zasłużonych dla rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego Polski, a w szczególności dla Zamościa.

 • Promowanie oraz wspieranie promocji Lubelszczyzny oraz roztocza w Polsce i Europie.

 • Wpieranie rozwoju osób niepełnosprawnych.

 • Dostarczanie aktualnych informacji.

Więcej na temat działalności fundacji na stronie: morando.zam.pl

Jeżeli chcesz się sprawdzić jako wolontariusz w Fundacji im. Bernardo Morando wyślij nam CV oraz list motywacyjny z dopiskiem: „WOLONTARIAT – miejscowość (Zamościa, Biłgoraja, Chełma, Tomaszowa Lubelskiego, Lublina, Hrubieszowa, Janowa. )” na nasz adres: Fundacja im. Bernardo Morando, ul. św. Piątka 44 lok. 3, 22-400 Zamość lub wolontariat@roztocze.net

Zapytaj o szczegóły pod numerem tel. +48 784 494 222

 
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Marek" dnia 11 lipca 2019 o godzinie 10:38:36 napisał:
  Dziś ciężko jest znaleźć pracownika za 2000 na rękę a co dopiero za darmo. Powodzenia
  R E K L A M A
 • "Juras" dnia 11 lipca 2019 o godzinie 15:06:50 napisał:
  Oferujecie pracę za darmo? Rozumiem, gdyby to była strona niekomercyjna, prowadzona dla idei. Ale skoro macie cennik reklamowy, to szukanie wolontariuszy wygląda trochę jak szukanie frajerów. Tak jak mój przedmówca, życzę powodzenia.


  OD REDAKCJI: Mamy cennik reklamowy i sprzedajemy reklamy, z których finansujemy działalność statutową fundacji, a roztocze.net prowadzimy dla idei.

  Sprzedaż usług to jedna z metod utrzymywania Fundacji, Stowarzyszeń i sposób na pozyskiwanie pieniędzy na działania statutowe (opisane w statucie) w tym koszty takie jak rachunki za lokal, internet, serwer, domenę itp. Fundacje nie są zwolnione z kosztów. Sprzedaż usług to sposób, który umożliwia uniezależnienie się od dotacji czy darowizn. Jesteśmy organizacją non-profit a do prowadzenia działalności gospodarczej nie angażujemy wolontariuszy.

  Polskie ustawodawstwo nie przewiduje pracy za darmo i tego nie oferujemy. Wolontariat to coś innego.

  Tym, co odróżnia „klasycznego” przedsiębiorcę od organizacji prowadzącej działalność gospodarczą jest cel. Dla organizacji pozarządowych działalność gospodarcza jest jedynie narzędziem pozyskiwania funduszy na działania statutowe.

  Za życzenia powodzenia, serdecznie dziękujemy.
 • "Fotografik" dnia 11 lipca 2019 o godzinie 16:07:56 napisał:
  A zdjęcia z komórki też mogą być? Mam dobrą komórkę.
 • "w-szczebrzeszynie-ksiądź-bździ-w-trzcinie" dnia 11 lipca 2019 o godzinie 23:00:44 napisał:
  Oh hell no! PS. do pierwszego kwietnia jeszcze sporo czasu, wygłupiliście się trochę :D
 • "z_boku" dnia 11 lipca 2019 o godzinie 23:50:56 napisał:
  najsampierw trza znaliżć kogoś chto umi pisać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Zamojska Konopi...
Osiedle domków jednorodzinnych w Zamoś...
kontra
Pomyśl TWS chwilę. Wogóle nie jest to...
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
TWS
Przecież ten protest to była akcja wyb...
Thomas
Kontra@ nie po to w demokratycznych wybo...
Thomas
[b]Rozczarowuje mnie Andrzej Wnuk i to n...
kontra
1. Veolia pisze-"przeciwnicy budowy spal...
Paweł
Informacje są nieprawdziwe. Minimum trz...
Antyklerykał
Powaliła mnie Twoja argumentacja. Choci...
aaa
A u Ciebie pewnie w domu sam sie zabawia...
ak
Może jednak byś poszukał tych leków ...
observer
Czym? gokartami?...
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018