R E K L A M A

Z I P

2. Region | Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara5 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze ()

Region/Zamość: Marszałek sypnął groszem na kulturę

Pieniądze. Fot. Fotolia

R E K L A M A    B O A R D

Wiemy już jakie inicjatywy stowarzyszeń i organizacji kulturalnych wesprze Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

Urząd Marszałkowski przedstawił listę zadań publicznych w zakresie kultury, sztuki i dziedzictwa narodowego, które otrzymają dotację od samorządu województwa.

Najwięcej, bo 11,5 tys. złotych otrzymało Stowarzyszenie Przyjaciół Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca “Zamojszczyzna” na organizację Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego “Eurofolk”.

Z kolei 8,5 tys. zł dotacji na wydarzenie “Jazzowy Zamość 2018” otrzymało Stowarzyszenie Zamojski Klub Jazzowy im. Mieczysława Kosza.

Dotację w wysokości 8 tysięcy złotych na rekonstrukcję bitwy pod Zaborecznem otrzymało od marszałka Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Krynice. Z kolei 5,5 tys. złotych na wydarzenie “Zamość 1920 – Przywrócić w pamięci” otrzymali zamojscy rekonstruktorzy ze Stowarzyszenia Zamość 1920.

Pełny wykaz wydarzeń i organizacji, które otrzymały dotacje z Urzędu Marszałkowskiego publikujemy poniżej.

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
observer
o co w tym wszystkim chodzi? kampania wy...
Tak jest
Wielka porażka posła Zawiślaka i jego...
TORRES20400
Oprócz tego, że popierany przez PiS, t...
TORRES20400 minutę temu
No to szachownica się wywróciła. Był...
SC 3 minuty temu
O właśnie. Dlatego tak Polska wygląda...
niestety 14 minut temu
jakby nie byl z PIS to bym na niego glos...
ownet 24 minuty temu
Niezależnie od treści komentarzy 10 os...
Oneb@Noname 29 minut temu
Piszesz tak od 4 lat o tej pysze kroczą...
Oneb 32 minuty temu
Będzie wygrana w I turze. Już słyszę...
SC 34 minuty temu
Ci konkurenci już byli bez szans w 2016...
SC 38 minut temu
A co władze samorządowe mogą zrobić....
4you 47 minut temu
Na tym polega geniusz Prezesa.Nie dał s...
Noname 54 minuty temu
Panu prezydentowi Wnukowi w ciągu swoje...
roadrunner 58 minut temu
Gratulacje Panie Prezydencie. Polityka, ...
Noname
Pycha kroczy przed upadkiem....
abc
Wizerunkowa porażka Sławka. PAW jest n...
Spostrzegawczy
Gratulacje dla Pana Prezydenta za wygran...
k
"observer" ty nie jesteś koziołek tylk...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny