nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

II. Region | Kraj | Polityka i SamorządDaniel Czubara21 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 10 komentarzy

Region/Kraj: PSL idzie samodzielnie do wyborów

Fot. Daniel Czubara

Tak ogłosił podczas sobotniej konwencji samorządowej PSL w Kraśniku prezes partii, Władysław Kosiniak-Kamysz.

– Idziemy do tych wyborów dobrze przygotowani, pod szyldem Polskiego Stronnictwa Ludowego. Do sejmików województw i rad powiatów wystawimy własne listy, ale zapraszamy na nie wszystkie organizacje społeczne i pozarządowe, stowarzyszenia, ruchy miejskie i wiejskie, wszystkich ludzi dobrej woli.- powiedział prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Lider ugrupowania przedstawił główne założenia programu wyborczego PSL pt. „Rzeczpospolita Samorządowa”. Są to: zwolnienie rent i emerytur z podatków i składek, walka ze smogiem poprzez dotacje na wymianę pieców, inwestycje w Odnawialne Źródła Energii oraz tworzenie świetlic w każdej gminie (tzw. „reymontówek”), oraz targu w każdym powiecie.

Przed wyborami PSL czekają jednak perturbacje kadrowe. Do Porozumienia Jarosława Gowina odszedł w dniu konwencji poseł Mieczysław Baszko z Podlasia. To nie pierwszy transfer w tym kierunku. W zeszłym roku klub PSL opuścił senator Józef Zając oraz radny sejmiku Stanisław Misztal

W związku z tymi zmianami pod znakiem zapytania stoi kwestia klubu poselskiego PSL w Sejmie. Klub musi liczyć co najmniej 15 posłów, a PSL ma ich obecnie 14. W przyszłym tygodniu do klubu ludowców ma dołączyć 4 posłów Unii Europejskich Demokratów (w większości politycy wyrzuceni z PO), w tym m.in. Michał Kamiński, Stefan Niesiołowski, czy Jacek Protasiewicz.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Kmicic" dnia 21 stycznia 2018 o godzinie 19:28:29 napisał:
  Przecież wiadomo, że PSL najlepiej liczy głosy. Czyżby zapowiadała się powtórka z rozrywki i PSL będzie miało w niektórych miejscach 600% głosów?
  R E K L A M A
 • "towarzysz gumiaka- waciak" dnia 21 stycznia 2018 o godzinie 21:39:04 napisał:
  Nic z tego! Kamery bedą patrzec na rączki zaradnych działaczy! No wójty, sekretarze i dyrektory szukać roboty! Kto wie, w której firmie w Zamościu jest najwyższy odsetek peselowców?
 • "prostytucja polityczna" dnia 21 stycznia 2018 o godzinie 21:42:28 napisał:
  W przyszłym tygodniu do klubu ludowców ma dołączyć m.in. Michał Kamiński, Stefan Niesiołowski, czy Jacek Protasiewicz. NO chłopaki z takimi nazwiskami to was na wsi "pożegnają"... I b.dobrze!
 • "kosa-kamień" dnia 21 stycznia 2018 o godzinie 23:12:19 napisał:
  Kiedyś budowało się tysiąclatki, teraz przyszła pora na reymontówki. Za 50 lat każda wieś będzie miała swój wehikuł czasu.
 • "wehikuł czasu" dnia 22 stycznia 2018 o godzinie 7:48:32 napisał:
  Jak zakończyła się ta sprawa? http://www.dziennikwschodni.pl/zamosc/jest-traktowany-gorzej-bo-nie-nalezy-do-psl-afera-w-zamojskim-word,n,1000168678.html
 • "inseminator" dnia 22 stycznia 2018 o godzinie 15:13:09 napisał:
  Już wiem skąd pomysł na oznaczenie początkującego kierowcy ZIELONĄ KONICZYNKĄ..!
 • "dymiący prezio" dnia 23 stycznia 2018 o godzinie 8:09:07 napisał:
  Wybory samodzielnie?..Samodzielnie to mogą na ambonę wejść, a zejściu nie powiem nic.. PSL z Kosiniakiem nie umie nawet z podniesionym czołem stanąć i powiedzieć "nie jesteśmy klubem". "Wypożyczyli" sobie Misia Kamińskiego "demokratę europejskiego" byle na mównicy stanąć.. Żenada. Cóż w terenie struktury podobnie zaradne. To już koniec drogi.
 • "Czesław" dnia 24 stycznia 2018 o godzinie 19:44:03 napisał:
  Mam to ogólnie w głębokim poważaniu, że PSL samo idzie do wyborów...
 • "sołtys" dnia 24 stycznia 2018 o godzinie 23:22:45 napisał:
  OSZUKALI WIEŚ, a wieś nie zapomina..
 • "." dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 8:04:56 napisał:
  Jak liczne są koła Gospodyń wiejskich i ilu jest druhów w OSP?
  R E K L A M A

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama