R E K L A M A

Z I P

2. Region | Hrubieszów | Polityka i SamorządOliwia Bojar18 listopada 2017 FACEBOOK | 4461 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze ()

Region/Hrubieszów: Kasa z UE dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

foto: pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

Termomodernizacja i inwestycje związane z poprawą efektywności energetycznej to cele na jakie samorządy pozyskać mogą środki w wysokości nawet do 75 procent kosztów kwalifikowalnych.

Podmioty z miast takich jak Hrubieszów mają do wykorzystania 200 milionów złotych z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Podziału środków dokonuje Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, który do 29 grudnia prowadzi nabór wniosków.

Można starać się o dofinansowanie ocieplenia budynków wielorodzinnych, likwidacji nieefektywnych źródeł ciepła, wymiany okien i drzwi oraz oświetlenia na energooszczędne, instalacji urządzeń, które wykorzystują odnawialne źródła energii, przebudowy systemów grzewczych i wprowadzenia systemów zarządzania energią.

Pełny regulamin naboru są dostępne na stronach: www.nfosigw.gov.pl i www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

Autor: Oliwia Bojar
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Spółdzielca" dnia 18 listopada 2017 o godzinie 12:09:34 napisał:
  Czy Spółdzielnie z miast takich jak nasz Zamość mogą również starać się o takie dofinansowanie? Pytam, gdyż nic nie było słychać o dofinansowaniu z tego programu na docieplenie budynków dla naszych Spółdzielni. Wszystkie prace finansowali głównie mieszkańcy, spłacając to przez lata. Od kogo zależy takie dofinansowanie?
  3
  0
  R E K L A M A
 • "Rukki" dnia 18 listopada 2017 o godzinie 14:04:10 napisał:
  Do Spółdzielcy Moim zdaniem w szeregach zarządu osiedli takich jak np Zamoyskiego nie ma nikogo kto by potrafił taki wniosek złożyć Tutaj panuje zacofanie i tkwicie w latach 80tych Po co isc mieszkańcom na rękę Lepiej zadłużać sie i brać kredyty w babkach Tak jest łatwiej A bujać się z pisaniem wniosków dofinansowania z UE to za dużo roboty A co jak zle wypełnię i mnie zwolnią? Po co ryzykować ? Lepiej jest po staremu
  3
  0
 • "Spółdzielca" dnia 18 listopada 2017 o godzinie 20:37:39 napisał:
  Do "Rukki". Nie wiem jak interpretować Twoje słowa, przecież w powszechnej opinii przynajmniej największe Spółdzielnie Mieszkaniowe w Zamościu są wręcz wzorcowo zarządzane. Niemożliwe jest zatem, aby nie wiedziały o takich programach, które wychodzą naprzeciw spółdzielcom.
  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Q
K. status prawny kamienic jest raczej ur...
K. 27 minut temu
Znacjonalizować, doprowadzić do ruiny,...
Marian 30 minut temu
Oj Marta... Zamoyski sprzedał pięć ra...
K.
A co na to prawowici właściciele kamie...
tylko sprzedać
Sprzedać, zadłużyć i koncerty i konc...
rudy karzeł
"Sowiecka jakość" straszy nadal?...
Oost.
Lokalne wojenki, pohukiwania odyńców, ...
bxt
Może otwarto jakąś nową azjatycką/ ...
Wilhelm
Następny news będzie o znalazcy kota i...
olo
"Trotyl" Gmyz powiedziałby Schlampe....
mieszkaniec
A mnie ciekawi co zrobi prokuratura Ziob...
sonia
Przypominam Ukraina aspiruje do NATO i U...
Name
pepesza i maria - och, jakież "treściw...
Parafianka
Za moich czasów nie do pomyślenia. Ta...
maria
A w tle podczas wypowiedzi wojewody to j...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny