R E K L A M A

Z I P

Hrubieszów | II. Region | Polityka i SamorządOliwia Bojar18 listopada 2017 FACEBOOK | 5208 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Region/Hrubieszów: Kasa z UE dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

foto: pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

Termomodernizacja i inwestycje związane z poprawą efektywności energetycznej to cele na jakie samorządy pozyskać mogą środki w wysokości nawet do 75 procent kosztów kwalifikowalnych.

Podmioty z miast takich jak Hrubieszów mają do wykorzystania 200 milionów złotych z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Podziału środków dokonuje Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, który do 29 grudnia prowadzi nabór wniosków.

Można starać się o dofinansowanie ocieplenia budynków wielorodzinnych, likwidacji nieefektywnych źródeł ciepła, wymiany okien i drzwi oraz oświetlenia na energooszczędne, instalacji urządzeń, które wykorzystują odnawialne źródła energii, przebudowy systemów grzewczych i wprowadzenia systemów zarządzania energią.

Pełny regulamin naboru są dostępne na stronach: www.nfosigw.gov.pl i www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

Autor: Oliwia Bojar
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Spółdzielca" dnia 18 listopada 2017 o godzinie 12:09:34 napisał:
  Czy Spółdzielnie z miast takich jak nasz Zamość mogą również starać się o takie dofinansowanie? Pytam, gdyż nic nie było słychać o dofinansowaniu z tego programu na docieplenie budynków dla naszych Spółdzielni. Wszystkie prace finansowali głównie mieszkańcy, spłacając to przez lata. Od kogo zależy takie dofinansowanie?
  R E K L A M A
 • "Rukki" dnia 18 listopada 2017 o godzinie 14:04:10 napisał:
  Do Spółdzielcy Moim zdaniem w szeregach zarządu osiedli takich jak np Zamoyskiego nie ma nikogo kto by potrafił taki wniosek złożyć Tutaj panuje zacofanie i tkwicie w latach 80tych Po co isc mieszkańcom na rękę Lepiej zadłużać sie i brać kredyty w babkach Tak jest łatwiej A bujać się z pisaniem wniosków dofinansowania z UE to za dużo roboty A co jak zle wypełnię i mnie zwolnią? Po co ryzykować ? Lepiej jest po staremu
 • "Spółdzielca" dnia 18 listopada 2017 o godzinie 20:37:39 napisał:
  Do "Rukki". Nie wiem jak interpretować Twoje słowa, przecież w powszechnej opinii przynajmniej największe Spółdzielnie Mieszkaniowe w Zamościu są wręcz wzorcowo zarządzane. Niemożliwe jest zatem, aby nie wiedziały o takich programach, które wychodzą naprzeciw spółdzielcom.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny