R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara4 grudnia 2017 FACEBOOK | 5223 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze

Region: Żuk pokieruje PO w regionie lubelskim

Krzysztof Żuk; fot. UM w Lublinie
R E K L A M A    B O A R D

Wszystko wskazuje na to, że prezydent Lublina Krzysztof Żuk został szefem Platformy Obywatelskiej w województwie lubelskim.

Krzysztof Żuk w walce o fotel szefa PO w regionie wygrał z Krzysztofem Grabczukiem, wicemarszałkiem województwa lubelskiego.  W “terenie” większe poparcie miał uzyskać Grabczuk, jednak mobilizacja działaczy PO w stolicy województwa miała zdecydować o wygranej Żuka. W wyborach głosować mógł każdy, kto od ponad pół roku jest członkiem PO i miał opłacone składki członkowskie.

Na stanowisku przewodniczącego Krzysztof Żuk zastąpił posła Włodzimierza Karpińskiego, który nie ubiegał się o reelekcję. 

Po zwycięstwie nowy szef lubelskiej PO wydał oświadczenie, którego treść publikujemy poniżej.

Szanowni Państwo,
W związku z oficjalnym komunikatem Regionalnej Komisji Wyborczej potwierdzającym moje zwycięstwo w wyborach na Przewodniczącego Regionu Lubelskiego Platformy Obywatelskiej pragnę serdecznie podziękować wszystkim członkom Platformy Obywatelskiej z województwa lubelskiego, którzy wzięli udział w głosowaniu. Przypomnę, że PO jest jedyną partią w Polsce, w której wybory władz powiatowych i regionalnych odbywają się w powszechnym głosowaniu wszystkich jej członków. Bardzo wysoka frekwencja we wczorajszych wyborach świadczy o zaangażowaniu i chęci pracy dla Platformy Obywatelskiej ogromnej rzeszy osób.
W sposób szczególny dziękuję tym wszystkim, którzy oddali na mnie głos w Lublinie. Moje zdecydowane zwycięstwo w naszym mieście jest dowodem ogromnego wsparcia jakiego tu doświadczam.
Gratuluję mojemu kontrkandydatowi Krzysztofowi Grabczukowi, którego bardzo dobry wynik w okręgu Biała Podlaska-Chełm potwierdza jego pozycję lidera na tym obszarze. Dziękuję mu za współzawodnictwo i przestrzeganie zasad fair play w wewnętrznej kampanii wyborczej.
Chcę zapewnić wszystkich członków i sympatyków Platformy Obywatelskiej, że zakończone wybory zdecydowanie umocniły naszą pozycję polityczną.
Jestem przekonany, że wszyscy wspólnie, bez względu na to, na kogo wczoraj oddaliśmy głos będziemy zgodnie współpracować na rzecz Lublina, województwa lubelskiego i Polski.

Krzysztof Żuk
Przewodniczący Regionu Lubelskiego PO RP

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny