R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara4 grudnia 2017 FACEBOOK | 4285 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze ()

Region: Żuk pokieruje PO w regionie lubelskim

Krzysztof Żuk; fot. UM w Lublinie

R E K L A M A    B O A R D

Wszystko wskazuje na to, że prezydent Lublina Krzysztof Żuk został szefem Platformy Obywatelskiej w województwie lubelskim.

Krzysztof Żuk w walce o fotel szefa PO w regionie wygrał z Krzysztofem Grabczukiem, wicemarszałkiem województwa lubelskiego.  W “terenie” większe poparcie miał uzyskać Grabczuk, jednak mobilizacja działaczy PO w stolicy województwa miała zdecydować o wygranej Żuka. W wyborach głosować mógł każdy, kto od ponad pół roku jest członkiem PO i miał opłacone składki członkowskie.

Na stanowisku przewodniczącego Krzysztof Żuk zastąpił posła Włodzimierza Karpińskiego, który nie ubiegał się o reelekcję. 

Po zwycięstwie nowy szef lubelskiej PO wydał oświadczenie, którego treść publikujemy poniżej.

Szanowni Państwo,
W związku z oficjalnym komunikatem Regionalnej Komisji Wyborczej potwierdzającym moje zwycięstwo w wyborach na Przewodniczącego Regionu Lubelskiego Platformy Obywatelskiej pragnę serdecznie podziękować wszystkim członkom Platformy Obywatelskiej z województwa lubelskiego, którzy wzięli udział w głosowaniu. Przypomnę, że PO jest jedyną partią w Polsce, w której wybory władz powiatowych i regionalnych odbywają się w powszechnym głosowaniu wszystkich jej członków. Bardzo wysoka frekwencja we wczorajszych wyborach świadczy o zaangażowaniu i chęci pracy dla Platformy Obywatelskiej ogromnej rzeszy osób.
W sposób szczególny dziękuję tym wszystkim, którzy oddali na mnie głos w Lublinie. Moje zdecydowane zwycięstwo w naszym mieście jest dowodem ogromnego wsparcia jakiego tu doświadczam.
Gratuluję mojemu kontrkandydatowi Krzysztofowi Grabczukowi, którego bardzo dobry wynik w okręgu Biała Podlaska-Chełm potwierdza jego pozycję lidera na tym obszarze. Dziękuję mu za współzawodnictwo i przestrzeganie zasad fair play w wewnętrznej kampanii wyborczej.
Chcę zapewnić wszystkich członków i sympatyków Platformy Obywatelskiej, że zakończone wybory zdecydowanie umocniły naszą pozycję polityczną.
Jestem przekonany, że wszyscy wspólnie, bez względu na to, na kogo wczoraj oddaliśmy głos będziemy zgodnie współpracować na rzecz Lublina, województwa lubelskiego i Polski.

Krzysztof Żuk
Przewodniczący Regionu Lubelskiego PO RP

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
TORRES20400 38 minut temu
Był: http://zamosc.tv/tv/13955-lech-wal...
Thomas 56 minut temu
No i co był?...
historyk
Jestem przeciwny wymazywaniu z historii ...
zamościak
pokłon przed wejściem i możesz wejś...
L11A
Kabareciarze słuchajcie uważnie, warto...
kibic
Gratulacje dla Padwy za drugie miejsce, ...
Thomas
Liczę na to, że Portal umieści w ca...
le cho
Przyjdę, bo każde jego publiczne wyst...
.
Problemy niepełnosprawnych dzieci i ma...
...
Po co się jeden z drugim męczysz ... n...
observer
Za Pana osiągi - CZAPKI Z GŁÓW. Chyl...
racja
Powodzenia Panie Trenerze wydaje się ,...
L.
Mało napisał? Bo im mniejszy tekst, ty...
22-400
"Artykuł", jak niemal wszędzie, słaby...
KL.
Następna taka konferencja niemiecko-pol...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny