R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara4 grudnia 2017

Region: Żuk pokieruje PO w regionie lubelskim

Krzysztof Żuk; fot. UM w Lublinie

R E K L A M A    B O A R D

Wszystko wskazuje na to, że prezydent Lublina Krzysztof Żuk został szefem Platformy Obywatelskiej w województwie lubelskim.

Krzysztof Żuk w walce o fotel szefa PO w regionie wygrał z Krzysztofem Grabczukiem, wicemarszałkiem województwa lubelskiego.  W “terenie” większe poparcie miał uzyskać Grabczuk, jednak mobilizacja działaczy PO w stolicy województwa miała zdecydować o wygranej Żuka. W wyborach głosować mógł każdy, kto od ponad pół roku jest członkiem PO i miał opłacone składki członkowskie.

Na stanowisku przewodniczącego Krzysztof Żuk zastąpił posła Włodzimierza Karpińskiego, który nie ubiegał się o reelekcję. 

Po zwycięstwie nowy szef lubelskiej PO wydał oświadczenie, którego treść publikujemy poniżej.

Szanowni Państwo,
W związku z oficjalnym komunikatem Regionalnej Komisji Wyborczej potwierdzającym moje zwycięstwo w wyborach na Przewodniczącego Regionu Lubelskiego Platformy Obywatelskiej pragnę serdecznie podziękować wszystkim członkom Platformy Obywatelskiej z województwa lubelskiego, którzy wzięli udział w głosowaniu. Przypomnę, że PO jest jedyną partią w Polsce, w której wybory władz powiatowych i regionalnych odbywają się w powszechnym głosowaniu wszystkich jej członków. Bardzo wysoka frekwencja we wczorajszych wyborach świadczy o zaangażowaniu i chęci pracy dla Platformy Obywatelskiej ogromnej rzeszy osób.
W sposób szczególny dziękuję tym wszystkim, którzy oddali na mnie głos w Lublinie. Moje zdecydowane zwycięstwo w naszym mieście jest dowodem ogromnego wsparcia jakiego tu doświadczam.
Gratuluję mojemu kontrkandydatowi Krzysztofowi Grabczukowi, którego bardzo dobry wynik w okręgu Biała Podlaska-Chełm potwierdza jego pozycję lidera na tym obszarze. Dziękuję mu za współzawodnictwo i przestrzeganie zasad fair play w wewnętrznej kampanii wyborczej.
Chcę zapewnić wszystkich członków i sympatyków Platformy Obywatelskiej, że zakończone wybory zdecydowanie umocniły naszą pozycję polityczną.
Jestem przekonany, że wszyscy wspólnie, bez względu na to, na kogo wczoraj oddaliśmy głos będziemy zgodnie współpracować na rzecz Lublina, województwa lubelskiego i Polski.

Krzysztof Żuk
Przewodniczący Regionu Lubelskiego PO RP

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Wybory" dnia 4 grudnia 2017 o godzinie 8:41:36 napisał:
  W regionie Żuk w Zamościu Godzisz. Dobre wybory.
  3
  1
 • R E K L A M A
 • "do pracy" dnia 4 grudnia 2017 o godzinie 10:27:05 napisał:
  Teraz do pracy Panowie, do pracy. Wybory samorządowe już blisko. Polacy muszą mieć jakąś rozsądną alternatywę dla PiS-u.
  1
  3


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

antyklerykał 30 minut temu
Coś tam zacytowałeś i myślisz, że c...
LZ
A propos strefy zamieszkania, pamiętajm...
He he
Można wprowadzać różne przepisy, tyl...
antyklerykał
Jesteście obrzydliwi - obrońcy zwyrodn...
antyklerykał
Ciekawe czy puszczono filmiki z laptopa ...
Po cichu. ...
Droga "redakcjo" ,a może raczej Roberci...
Thomas
Rozszerzenie Stref Ekonomicznych na cał...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny